Zavrieť

Porady

Usporiadat
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

napísal si príspevok a hneď si sa odhlásil,predtým si mal komentár 04.11.14 16:20.
Tak čo sa čuduješ,nijako si k tomu životu neprispel.
6 3
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

No ja som som prisiel asi po dvoch rokoch nedavno, ale velmi ma to tu nebavi. Nemyslim spolocnost ludi, ale to ako to tu teraz technicky funguje.

Chcem pozriet co nove v teme a neviem najst posledny prispevok. Sice sa mi zobrazi, ze naposledy prispel XZ dnes o 14:52 ale neda sa ten posledny prislevok vypatrat. Je to preto, ze odpovedat sa da uz iba raz, tak ludia pisu do "komentarov", ktore sa zbaluju a nie je ich vidno. Kazde vlakno komentarov teba osobitne rozklikavat a kontrolovat. Koho by to bavilo? Navyse ani odpovede uz nie su radene chronologicky, ale akosi podla nejakeho ratingu, takze totalny chaos...
24 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

http://ako-investovat.sk/clanok/552/...eho-internetu/

Ľubomír, to sa ti iba zdá. :-) Porada zatiaľ beží i naďalej svojou zotrvačnosťou. Dokedy to vydrží bez zmien a nepadne na ústa, je však otázne.
Ja by som si dovolila charakterizovať dnešnú Poradu ako neriadený samochod. Okrem dvoch hlavných aktérov Pat a Mat (baranidlo a "sofista"), ktorí sú na najlepšej ceste tu z tohto urobiť šach mat.
Vyvinuté civilizácie vždy zničili barbari.
11 2
Adriana7675 Adriana7675

Adriana7675 je offline (nepripojený) Adriana7675

som :-)
Aj ja som podobného názoru ako ľubomir-.... v minulosti sa tu naozaj radilo ,...bola to skutočná "Porada " ....
13 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

ja si myslim, ze porady je akurat ... vela otazok je zodpovedanych, institucie maju tiez podstatne viac zverejnench infomacii na svojich strankach oproti minulosti, na internete je tiez dostatok odbornych clankov

ti co radia na tejto stranke to robia na ukor svojho volneho casu, nevidim dovod aby sa vypracovavali komplexne odpovede na otazky, ktore su uz vackrat zodpovedane ci uz tu na porade alebo na nete, staci len trochu vyhladavat a citat s porozumenim
8 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Adriana7675
Aj ja som podobného názoru ako ľubomir-.... v minulosti sa tu naozaj radilo ,...bola to skutočná "Porada " ....
No veď ti nikto nebráni naozaj dobre radiť. A ani nikomu nenariaďuje. Takže ak sa ti zdá, že sa tu málo radí, tak môžeš prázdny priestor zaplniť ty sama.
6 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

v odborných otázkach by nemali ostávať témy niekoľko rokov otvorené maximálne rok, lebo zmenou legislatívy prestávajú platiť odpovede ako pravdivé. Potom kto rozozná dobrú radu od špatnej? Niekedy aj ako laik čítam neskutočné "odborné" rady Ak sa vyčerpá mal by ju nejaký moderátor vyhodnotiť uviesť čo je pravda a čo nie a uzavrieť.
6 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
pavol54
v odborných otázkach by nemali ostávať témy niekoľko rokov otvorené maximálne rok, lebo zmenou legislatívy prestávajú platiť odpovede ako pravdivé. Potom kto rozozná dobrú radu od špatnej? Niekedy aj ako laik čítam neskutočné "odborné" rady Ak sa vyčerpá mal by ju nejaký moderátor vyhodnotiť uviesť čo je pravda a čo nie a uzavrieť.
Pali, a čo potom tá databáza? Už nebude slúžiť svojmu účelu?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

marjankaj
pavol54
v odborných otázkach by nemali ostávať témy niekoľko rokov otvorené maximálne rok, lebo zmenou legislatívy prestávajú platiť odpovede ako pravdivé. Potom kto rozozná dobrú radu od špatnej? Niekedy aj ako laik čítam neskutočné "odborné" rady Ak sa vyčerpá mal by ju nejaký moderátor vyhodnotiť uviesť čo je pravda a čo nie a uzavrieť.
Pali, a čo potom tá databáza? Už nebude slúžiť svojmu účelu?
niečo som prehliadol?
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

pavol54
marjankaj
pavol54
v odborných otázkach by nemali ostávať témy niekoľko rokov otvorené maximálne rok, lebo zmenou legislatívy prestávajú platiť odpovede ako pravdivé. Potom kto rozozná dobrú radu od špatnej? Niekedy aj ako laik čítam neskutočné "odborné" rady Ak sa vyčerpá mal by ju nejaký moderátor vyhodnotiť uviesť čo je pravda a čo nie a uzavrieť.
Pali, a čo potom tá databáza? Už nebude slúžiť svojmu účelu?
niečo som prehliadol?
V rubrike etiketa porady sa pise:

Hlavným cieľom Porady je spoločné vytváranie databázy prakticky podaných odpovedí a informácií.
3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Adriana7675
Aj ja som podobného názoru ako ľubomir-.... v minulosti sa tu naozaj radilo ,...bola to skutočná "Porada " ....
Hej, už dlhšie sa tu namiesto serióznych odpovedí a hlavne slušného uvítania nového člena pri prvej otázke "poddžubáva". A nielen vtedy. Niekto si zamieňa význam dobrovoľnej a priateľskej služby za hraciu konzolu. Zlikvidovať. Frustrácia sa prejavuje rôzne. Starého psa človek neprevychová.

Na druhej strane sa človek stretne i s negatívnou reakciou na dobrú odpoveď na otázku:
"Kde je najbližší hotel v Bratislave k Nám. SNP?"
Odpoveď: "Hotel Arcadia s piatimi hviezdičkami hneď za Hlavnou poštou."
Po víkende: "Išla som n á h o d o u okolo, ale mali pred vchodom taký špinavý koberec, že by som tam nevstúpila." (Voľne prerozprávané.)
Hlavne, že hotel navštívili tieto a iné svetové osobnosti. http://www.arcadia-hotel.sk/sk/Navstivili-nas-1.html

Aj Česi majú niekoľko vlastných https://www.poradte.cz/ a iné. Stretla som sa iba so slušnosťou.
3 1
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Ja si nemyslím, že Porada upadá. Je to tu o odbornosti v danej problematike. Tiež sa nevyjadrujem k veciam, ktorým úplne nerozumiem. Ja to tu schvaľujem.
2 0
AdrianaA AdrianaA

AdrianaA je offline (nepripojený) AdrianaA

V minulosti som na poradu chodila pravidelne. Ak som vedela, tak som poradila a tiež som potrebovala zopár krát poradiť. V poslednej dobe cca asi viac ako rok mám pocit, že buď klesla odbornosť diskutérov alebo moje otázky sú veľmi zložité. Keď už mám nejaký účtovný, daňový, mzdový problém, tak sa ani nepokúšam zadať otázky, lebo ostane aj tak bez odpovede. V mojích otázkach je veľa bez reakcie. Mnohokrát sa potrebujú ľudia len uistiť, či ich názor je správny a preto odpoveď typu : veď si pozri staršie otázky, nie je odpoveď, nakoľko každý prípad je špecifický a pri častej zmene legislatívy, čo platilo včera nemusí dnes. Možno by to chcelo menej zásahou do otázok a diskusii od admina.
5 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
AdrianaA
V minulosti som na poradu chodila pravidelne. Ak som vedela, tak som poradila a tiež som potrebovala zopár krát poradiť. V poslednej dobe cca asi viac ako rok mám pocit, že buď klesla odbornosť diskutérov alebo moje otázky sú veľmi zložité.
Tak to máš pravdu. Mnoho kvalitných poraďákov už poradu opustilo. Nemá pre nich žiadny prínos. A otázky týkajúce sa účtovníctva(čo bolo pôvodným zámerom porady) sa strácajú v hromade ostatných "dôležitých" otázok. Niekedy je to ako prehrabávanie kopy hnoja, kým človek narazí na otázku, ktorá by ho zaujala.
11 0
AdrianaA AdrianaA

AdrianaA je offline (nepripojený) AdrianaA

Možno by bolo dobré vrátiť sa k pôvodnej téme porady a pre iné odbory zriadiť napr. inú sekciu, tak ako je napr. modrý koník, modrá strecha, moja svadba. Skrátka si pozriem stránky s konkrétnou tématikou a otázkami z tejto oblasti.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
AdrianaA
Možno by bolo dobré vrátiť sa k pôvodnej téme porady a pre iné odbory zriadiť napr. inú sekciu, tak ako je napr. modrý koník, modrá strecha, moja svadba. Skrátka si pozriem stránky s konkrétnou tématikou a otázkami z tejto oblasti.
No to by sme museli presvedčiť majiteľa porady. Myslím, že toto nepôjde ani keby sme napísali petíciu.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Neviem či náhodou nebudem jediný, kto tu na Porade zaregistroval náš akčný uvítací výbor.
Fungujú hlavne pri nováčikoch, ktorých ihneď na privítanie zosmiešnia, zosmiešnia ich otázku a pritom sa nezabudnú odvolať na poraďácku etiketu.
---------------------------------------
Nečudujem sa, že to tých nových potencionálnych poraďákov okamžite odradí.
8 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
jar88
Neviem či náhodou nebudem jediný, kto tu na Porade zaregistroval náš akčný uvítací výbor.
Fungujú hlavne pri nováčikoch, ktorých ihneď na privítanie zosmiešnia, zosmiešnia ich otázku a pritom sa nezabudnú odvolať na poraďácku etiketu.
---------------------------------------
Nečudujem sa, že to tých nových potencionálnych poraďákov okamžite odradí.
Zato ty si tu tá najsvetlejšia výnimka.
1 4
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

marjankaj
jar88
Neviem či náhodou nebudem jediný, kto tu na Porade zaregistroval náš akčný uvítací výbor.
Fungujú hlavne pri nováčikoch, ktorých ihneď na privítanie zosmiešnia, zosmiešnia ich otázku a pritom sa nezabudnú odvolať na poraďácku etiketu.
---------------------------------------
Nečudujem sa, že to tých nových potencionálnych poraďákov okamžite odradí.
Zato ty si tu tá najsvetlejšia výnimka.
Ja som tu, na rozdiel od teba a spol, nikoho nevítal posmeškom nad "hlúpou" otázkou.
1 1
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
jar88
Ja som tu, na rozdiel od teba a spol, nikoho nevítal posmeškom nad "hlúpou" otázkou.
Nyjé. Ty tu každého iba chváliš.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať