Zavrieť

Porady

Nejde mi internet, aj ked signál z wifi je silný

Dobrý deň, potrebovala by som pomoc, nakoľko ja sa do počítačov nevyznám. Bývam v rodinnom dome a máme jeden počítač a jeden notebook, kúpili sme asi pred pol rokom wifi router, ktorý doteraz fungoval. Avšak asi týždeň dozadu mi net išiel normálne, ale začal mi akosi spomaľovať a potom sa aj zasekávať, stále mi vypisovalo, že nie je signál ale pritom signál na wifine bol výborný. Internetový prehliadač sa stále točí a točí, ale nič nenačíta. Intervaly, kedy nám internet ide sú rôzne, niekedy ide 2 minúty, potom sa už nedá pripojiť, inokedy ide aj dve hodiny a potom zase nič. Volali sme aj do Slovanetu, odkiaľ máme internet, no povedali nám, že u nich je všetko v poriadku. Router som skúšala vypnúť, zapnúť, dokonca som ho aj resetovala a stále nič. Prosím Vás nájde sa niekto, kto by mi vedel s týmto pomôcť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Nejde mi internet, aj ked signál z wifi je silný

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.