Zavrieť

Porady

namiesto milióna vysávač

Milí poraďáci,
chcem sa s Vami podeliť o radosť, ktoú som prežila(vďaka svojmu veľkému synovi)
Ako vždy v piatok po práci zašli sme do Bala potravín, aby sme si zakúpili poživeň na víkend. Práve prebiehala súťaž: pri nákupe nad 500,- Sk trebalo vypísať na bloček adresu, č. tel..
Nabalení až po uši som sa snažila z potravín vytackať.. Keby som mala ešte dve ruky=málo.( a to ešte nie sú Vianoce, ale čo mám robiť keď mám doma 3 chlapov. Aj hlavu by mi zjedli, keby nebolo čo...chichi)
Syn vraví: "mami, však vypíš bloček a hoď do krabice."
Jóój, ako sa mi nechcelo všetky tašky položiť, vyhrabať pero.."fúú", som si pomyslela, ale učinila som ako syn poručil. Bol piatok večer, unavená z celého týždňa som na to zabudla. V hlave som totiž mala dvacky, čo by mohli znamenať milión...(a samozrejme som zbierala, jak pako)
V pondelok mi zvoní mob.:"pani,vyhrala ste vysávač !!! Gratulujeme !!!"
No nechápala som, voľačo som zakoktala, len toľko som si pamätala, že o pol piatej v Bale.
Po chvíli mi ale došlo.Celá nadšená som vykríkla v kancli, chlapi nechápali...
A to si predstavte, že som práve po nejakom vysávači pokukávala, lebo ten náš doslúžil.. Chudák, bodaj by nie, keď som s ním vysávala zbytky omietky po rekonštrukcii mojej vytúženej kúpelni.
No a tak ten môj vytúžený vodný počká...
A tak uvažujem, že takú radosť mi urobil ten vysávač, že výhru 1milión by som asi neprežila..
Nedalo mi, aby som sa s tým, milí poraďáci s Vami nepodelila. Vidíte, aj také malé zázraky sa dejú (ešte som totiž nikdy nič nevyhrala)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mickya je offline (nepripojený) Mickya

    Mickya
    Gratulujem,
    ja som raz v živote vyhrala 200 Sk (nerátam výhry 5,10,20 Sk) a v tom momente som sa ani nehanbila na ulici od radosti skákať. Hanbila som sa až o chvíľu, keď prešiel prvý ošiaľ. A to je len 200 Sk. Fakt, kebyže vyhrám melón, tak asi dostanem inkfarkt.
    A vraj výhra má človeku pomôcť......

    luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

    žena - čo viac povedať treba :) ...viac luebchenko
    Vidíš, nádej umiera posledná. Teším sa s tebou - a syn keďže má výhru na svedomí, nech vysáva ), no nie. Krásny predĺžený víkend - ja už pre tento týždeň končím, idem sa kurírovať.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Bazalka , prežila som to aj já . 20 rokov som bývala na istom sídlisku . Chodievala som do potravín , kde boli taktiež súťaže . Predavačky vedeli ako nakupujem, pretože sme 6-členná rodina , takže tam tieklo kopu financii . Stále ma otravovali , aby som si vypísala adresu na blok . Já tvrdohlavo som odvrkla , že už koľko chodím sem nakupovať a doteraz som nemala štastie nič vyhrať takže kašlem na to. Dcéra ma presvedčila , mami skús to ešte !! Poslúchla som.........

    No moje prekvapenie ... tento rok 4.júla sme byt predali a hybaj do väčšieho cca 20km od miesta predchádzajúceho bydliska . Už som bola v na novom mieste asi týždeň , dostala som telefonát od kolegovej manželky ............vyhrala si digitálny fotoaparát SONY " Nechcela som tomu veriť ...chi chi .... Ona to vyčítala z reklamných novín . Hneď som volala riaditeľstvo potravín , že či to je pravda . V priebehu pol hodiny som si priniesla krásny funkčný digitálny fotoaparát , z ktorého moji dospelí synovia mali ohromnú radosť . Teraz s ním fotíme vnuka . Takže toto je moja prvá výhra , dúfam , že nie posledná .

    S pozdravom Zita

    la-dy je offline (nepripojený) la-dy

    oprava a vyroba calunneneho nabytku ...viac la-dy
    Ja zas vyhrávam dosť často v jednom nemenovanom rádiu.Aj dosť zaujímavé veci, keď padli dvojičky tak dokonca zájazd do Egypta ale nemal som peniaze na útratu tak som nikam nesiel/sedieť len tak niekde na izbe sa mi nechcelo/.Kamarát mi aj hovorí, že mám podať športku, alebo iné finančné hry, ale tam nemám šťastie /a ja tak potrebujem peniaze/.

    M3G je offline (nepripojený) M3G

    M3G
    Ja som ešte nikdy nič nevyhral, ale už 15 rokov si "teoreticky" odkladám peniaze, ktoré som nedal na športku, keno, lósy a podobné.... A "teoreticky" by to už mala byť dosť veľká suma, len neviem kde sa stratila. A keď tak počúvam svojich známych a rodinu, mala by to byť tak suma 10-20 tisíc. Takže som v podstate vyhral...

    brm je offline (nepripojený) brm

    živnostník brm
    tak to ja som na poslednom koncerte Wabi Danka v Blave vyhrala 2 listky na koncert Žalman a spol....včera som sa bola kulturne vyžiť a na chvilu zabudnut na pocitac,dane,mzdy,sociálku atd...mnam...

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    Ja som asi v roku 1990 vyhrala knižku od Steelovej v denníku SME. Veľmi som sa tešila, bola to moja prvá výhra .............. a čakám na ňu dodnes !!!!!!!!!!!!

    Beata je offline (nepripojený) Beata

    Beata
    Aj ja sa podelím s Vami o moju veľkú výhru. V roku 1988 sme boli na jednej dedinskej zábave. Samozrejme, ako to už bývalo na zábavách, nakúpili sme asi dvadsať lístkov tomboly. O polnoci prebehlo žrebovanie a keď už boli rozdané takmer všetky ceny, už sme začali likvidovať lístky zo stola, ohlásili prvú cenu... naše číslo. Vyskočila som od radosti, bola to moja prvá výhra a hneď prvé miesto! "Prvú cenu vyhráva zelené číslo sedemdesiatdva. Prosíme výhercu, nech príde na pódium..." muž ma vyslal teda na pódium, "Gratulujeme Vám, vyhrali ste hlavnú výhru tohoto večera a je to celá vlečka hnoja!" veľký potlesk. A ja som sa taaaaaak strašne hanbila, že vlečku hnoja Až neskôr som pochopila, že to asi bude ozaj veľká výhra, pretože miestni dedinčania na mňa so závisťou pozerali a mnohí ma oslovovali, čo s tým hnojom idem robiť, či by som im ho nepredala a všemožne vyjednávali. Nakoniec som bola hviezda s vlečkou hnoja, super vec. Povedala som, že ju postavím v dedine na námestíčku a nech si ľudia berú koľko potrebujú

    namiesto milióna vysávač

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.