Zavrieť

Porady

televízor aj s 3-ročnou predĺženou zárukou.- reklamácia

Prosím o radu. Zakúpila som si televízor aj s 3-ročnou predĺženou zárukou, TV sa pokazil krátko po dvoch rokoch, bola tam výmena panelu 692 Eur, TV sa opäť pokazi po troch rokoch, opäť výmena panelu ale poisťovňa sa rozhodla vrátiť mi časovú cenu čo je 736 Eur a výsledok ich reklamácie je že sa mi vráti rozdiel z ceny keďže oprava prvá bola realizovaná v predlženej záruke s čím samozrejme nesúhlasím, dvakrát tá istá chyba za ktorú ja vôbec nemôžem a spoločnosť Nay moju reklamáciu na tieto 2 reklamácie vybavila tak že mi vrátia smiešnych 44 Eur ako mám prosím Vás postupovať mám vôbec nejakú šancu? Ďakujem za odpoveď.
Naposledy upravil Mária27 : 12.08.15 at 12:57
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Consultix je offline (nepripojený) Consultix

    Consultix
    Vobec nechapem, preco riesis druhu zavadu, ktora sa stala po uplynuti troch rokov, na ktore sa vztahovala zaruka.
    A povedzme si uprimne, ze predlzenie zaruky je vacsinou vo forme komercneho poistenia, ktora ma svoje pravidla: napriklad aj zohladnenie amortizacie a moralneho zastarania v podobe casovej ceny.
    Ak si mala predlzenu zaruku, tak asi bola o tom nejaka dohoda, alebo aspon VOP, resp. niekde bolo podchytene, ze takato dohoda bola uzavreta a urcite nemala len ustnu formu. Potom ale plati, ze treba si citat co podpisujeme.
    Ak nay, resp. poistovna postupovali podla VOP, tak s najvacsou pravdepodobnosto s tym neponhes.

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    záruku si mala na tri roky,to,čo sa pokazí po troch rokoch,si platíš sama,na to sa predsa záruka nevzťahuje.
    kopretinka 12.08.15 07:36 odstránil(a) z Porady

    televízor aj s 3-ročnou predĺženou zárukou.- reklamácia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.