Zavrieť

Porady

Kam s odpadom

Zabudla som vylozit smetiaky takze mam teraz plno smeti a neviem co s nimi. U nas zbieraju raz za 3 tyzdne. :-( co teraz?
3 komentárov     zbaliť
buchač Čo teraz ???
================================
Ty nebudeš asi normálna ?
Toto ale nie je absolútne urážka...toto konštatovanie .

Ale vedel by som aj dať "radu"...lenže to už je iný level, ktorý sa mne osobne nepáči.
--------------------------------------------
Kabaka123 čo teraz?....
Chobot A čudujete sa, že v takomto teple sú ľudia akosi viac pripečení? A ešte k tomu je uhorková sezóna.

Čakám len na príspevok typu:

Zabudol som sa ráno obuť. Čo mám robiť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Dátum si poriadne zapísať a počkať teda 3 týždne. Či čo iné by si chcel robiť? Ešte možno máš možnosť odniesť niekde, kde ho vynášajú každý deň.
    Kabaka123 tak tak tak
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Tweety to áno, aby mal za tri týždne, čo naplniť alebo ešte je možnosť nerobiť smeti
    lacotinka vyrieši aj 15 igelitiek
    buchač Smetiakov môžeš mať do aleluje.
    No napríklad u mňa na chalupe by mi len jeden vysypali.
    ------------------------------------------

    Pred mesiacom som tiež opomenul dať von smetiak, u nás vyvážajú raz za 2 týždne.
    Tak som drbal bordel do igelitiek jak lakocinka vraví.
    Kabaka123 však áno rozmýšľajúci, uvažujúci, múdry, inteligentný si poradí...
    bettylou tie igelitky si drbol po susedoch do vysypaných smetiakov - či zlatá prostoto....
      zbaliť

    lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

    Vylúčený člen lacotinka
    Keď si sprostá, opýtaj sa mamy !!!!

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Naloz si to do auta a odvez sama do zberneho dvora alebo na smetisko.

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Skús sa informovať u firmy, ktorá realizuje u vás odvoz odpadu, či sa nedá objednať mimoriadny odvoz. Za ten si aj mimoriadne priplatíš. Väčšie firmy na odvoz odpadu majú takúto možnosť.
    Druhá alternatíva, ako píšu predo mnou je, do plastových vriec a do zberného dvora.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Kam s odpadom?

    Normálne tu:

    Ale keď zmeškal, normálne tu:

    a nenormálne tu:
    Kabaka123

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    bývaš v obci? vo veľkej alebo menšej? máte niekde v obci kontajner? ešte máš možnosť požiadať - ak je kontajner v uzavretom priestore (dvore) starostu a odpad vyviesť do kontajnera
    slady Dakujem za odpoved. V zbernom dvore mi uz v minulosti nechceli zobrat komunalny odpad, preto som nevedela kde sa toho da normalne zbavit. nakoniec som to prebalila do vriec nech to nesmrdi a cakam na dalsi odvoz. S miestom problem nemam lebo vela odpadu negenerujeme, ale so zapachom bol problem. V nasej malej obci nemame nic, ani kontajner :-) este raz vdaka za normalnu odpoved.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.