Zavrieť

Porady

Čo robiť ak mi nejde načítať youtube na mobile, tablete?

Ahoj, potrebovala by som radu ako spojazdniť yt na mobile, tablete. Nechodím cez prehliadač ale priamo cez aplikáciu. Včera som to išla otvoriť v tablete a napísalo mi že je treba skontrolovať sieťové pripojenie, najskôr ma to nezarazilo lebo občas sa to stáva a keď to nechám a skúsim neskôr tak to ide alebo keď reštartnem wifi. Skusila som ísť aj na mobil a napísalo to iste. Skúšala som už všetko: pripojenie na internet mám lebo všade inde sa bez problémov pripojím a surfujem, skušala som reštartnut tablet, odpijiť a zapojit router, odinštalovať a nainstalovat yt, dokonca aj obnovit tovarenske nastavenia, skušala som to aj cez prehliadač...a NIČ. Jedine čo sa zmenilo po nainstalovani je že mi už nič nanapíše ale je tam len biela plocha a stále sa načítava aj v app aj v prehliadaci(toto všetko v tablete) na mobile stále vypisuje aby som to skontrolvala. Ešte som to skušala aj na sestrinom telefóne a tam to isté. Takze asi nie je chyba v zariadení. Bud má problém yt alebo naša wifi. Fakt neviem prosím poradte niečo
misoft Upresni! Ostatné pripojenie - stránky, prehliadač - je spojenie? Načíta?
Ak áno - aplikácia YT je chybná. Odinštalovať a stiahnuť znova. Nainštalovať.
mimochodom - ak Android - Google Store - Moje aplikácie - skontrolovať, či nie je potrebné aktualizovať aplikáciu.
Skúsiť aj zmenu kanálu na routeri.
aneta.m Ano všetko ostatné funguje v pohode ako vždy len ten yt sa nenačíta ani app ani v prehliadači. A najskôr som YT aktualizovala a nič, skúsila som ho dat preč a potom znova stiahnuť a odvtedy už ukazuje len bielu plochu,ktorá načítava. Už neukazuje aby som skontrolovala to pripojenie.
Skúsim.
Dik.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    V mobiloch, tabletoch.... YT ide stále na flashi - možno tu je ten problém. Stiahnuť Adobe Flash Player for Android.... Bacha: Play Google ho neponúka, treba hľadať inde.
    http://adobe-flash-player.en.softoni.../download?ab=9
    Sťahuj priamo v mobile, tablete, priamo inštaluj... "adobe flash player android... apk" - http://en.softonic.com/s/adobe-flash....2-apk:android
    mne tiež nejde ale mne nejde aj google play you tube google plus a tak polovičato google. prosím pomoc ako mám aktualizovať you tube keď mi nejde google play alebo ako sa to dá opraviť respektíve niako prerušiť aby mi tam neukazovalo skontrolovať sieťové pripojenie

    tommot je offline (nepripojený) tommot

    tommot
    mam ten isty problem .... Aplikacia Youtube nefunguje len na mojom internete teda na pripojeni cez wifi mojho routera.... vsade inde mi ide aj ked som pripojeny na mobilne data... podla mna je chyba niekde v nadstaveniach routera... nie som az tak zdatny IT technik ... ale poskusal som vsetko od resetovania routera az po nejake nadstavenia kanalov ale zatial nic nepomohlo
    avalik 21.11.15 12:24 odstránil(a) z Porady

    Čo robiť ak mi nejde načítať youtube na mobile, tablete?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.