Zavrieť

Porady

Nejde mi spustiť program Malování cez mspaint.exe ani inak

Dobrý deň,
úplne mi prestal fungovať program Malování: nedá sa spustiť ani zo zástupcu, ani cez Word Pad, ani cez mspaint.exe.
Mám Windows 8.1 a program mi nereaguje asi 2-3 dni. (Začala som namiesto neho používať PhotoScape.)
Vyhľadávala som podobné otázky na internete, dozvedela som sa akurát, ževraj sa tento program nedá odinštalovať (a znovu nainštalovať).
Nepomohlo vypnutie a zapnutie PC, antivírus zatiaľ nič nenašiel (kontrola v priečinku System32), "iba" nejaké chyby pri otváraní.
Viete niekto poradiť, ako znova "oživiť" program Malování?
4 komentárov     zbaliť
misoft A pri "spustení" ti vypíše i nejaký text, varovanie, oznam?
IIla Nič, "v najlepšom" prípade mám na paneli úloh označený program Malování akoby bol spustený. Program sa ale neotvorí, ani sa neukáže žiadna chybová hláška. Skúsila som aj otvoriť obrázok v danom programe; ako som spomínala, skúsila som aj ďalšie možné spôsoby otvorenia... (Radu od ivky70 som zatiaľ neskúšala; som rada, že ostatné programy mi normálne fungujú; možno skúsim bud. týždeň, resp. keď vyfakturujem aktuálnu prácu, v prípade že tú inštalačku budem vedieť spustiť a ak neprídem na lepší spôsob. Ešteže sa dajú použiť aj iné programy na prácu s obrázkami...)
misoft Tých je dosť a niektoré sú i lepšie, ako Maľovanie - Mne maľovanie nefunguje už rok (chybná knižnica) a tak to všetko robím v PicPick http://download.cnet.com/PicPick/300...-75072925.html
IIla Ďakujem za tip. PicPick však v bezplatnej verzii nie je na komerčné účely... Už je to však vyriešené. (Dúfam, že to vydrží.)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    IIla Vďaka. Program už funguje, aj keď je to záhada... :-) Na opravu systému totiž vraj nemám oprávnenie. Napriek tomu som ju skúsila spustiť... (tú čiastkovú, potom ako som si zálohovala dôležité súbory a programy). Keď som si spísala všetky programy, ktoré by som mala potom znovu preinštalovať, pri pohľade na MS Office a ESET som si to rozmyslela, opravu som zatvorila... A Malování funguje... :-)

    Kabaka123 je offline (nepripojený) Kabaka123

    Kabaka123
    všetky sa dajú stiahnúť zo softmania.sk

    náhrada za mspaint...

    pant net
    mtpaint
    mypaint
    neopaint
    activepixels
    imagestyles
    lazpaint
    Photofiltre studio
    gimp
    zoner calisto
    aiosys
    hornil stylepix
    avancepaint
    Kabaka123 26.08.15 09:57 priradil do Porady

    Nejde mi spustiť program Malování cez mspaint.exe ani inak

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.