Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Zaseknutý pedál na regulácii otáčok Napr. toto: http://www.anir.sk/sk/katalog/detail/560-pedal-u-118/
    Naposledy upravil Peggynka : 02.10.15 at 16:10

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    Sedi za nim Hopkirk a potrebuje cosi rychlo usit :-)
    12 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    ADMIN3 praveže nie sedí tam moja mama(skúsená) a zapoji to len do elektriky nič nerobí a hneď to začne šiť
    Nandrolon To bola sranda... Samozrejme ze sa jedna o poruchu. Len nevieme ci zaseknuty pedal, resp. spojeny spoj, alebo naopak, utrhnuty pedal a signal je "plny plyn"...
    Tweety dievča nemôže vedieť, kto bol Hopkirk
    ADMIN3 no to práve neviem lebo mama vravela že sa jej to deje ked šija rofle ale nejaku tvrdú latku tak či to nebudem tým :/
    lacotinka znie to logicky
    pri tvrdej látke (napríklad "rofle" ) tak asi mama zošliapne pedál až do polohy, kam nechodieva a nemá tam vychodené miesto, tak sa môže priseknúť
    ADMIN3 ano bol to preklep jasne že rifle a to sa asi nedá nijak inak vyriešiť len do servisu či?
    Peggynka Nie je problém to rozobrať,problém je to zložiť.Servis na to nepotrebuješ,kúp si novú šlapku (pedál).Tam je pružina.ktorá sa časom "unaví".Ešte skús rukou tú hornú časť potlačiť dohora,možno skočí naspäť,ak je tam len niekde zaseknutá (nie zlomená).Napr. na Lucznik vyzerá takto:http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1471421.html
    Nandrolon Peggynka... So zlozenim dnes uz nie je problem, nakolko fotak ma dnes kazdy mobil, takze fotit, fotit, fotit... A potom to podla tych fotiek dokazes aj zlozit...
    korela Pedál na mojom šijacom stroji nemá žiadnu pružinu.Nemusím ani fotiť.
    korela Môj mng rozobral svoju prvú a poslednú motorku do poslednej súčiastky, keby si mal robiť dokumentáciu, tak by s tým asi praštil.
    ADMIN3 skúšal som to s tým pedalom ako ste vraveli a žiadny vysledok stale to iste :/
    Peggynka Mohol si dať aspoň typ pedálu,nech sa tu nebavíme zbytočne.
      zbaliť

    Môj šijací stroj keď zapojím do elektriky tak začne automaticky šiť v čom je problém ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.