Zavrieť

Porady

program MRP - import výpisov z účtu - UnicreditBank

Prosím Vás, viete niekto či MRP dokáže importovať výpisy z účtu od Unicredit Banky. Ak áno, v akom formáte musia byť od banky poskytnuté? Pri importe v programe je spomínaných viacero bánk, ale Unicredit nie. Od výrobcov programu som sa odpovede nedočkala. Neviem o aký formát výpisu mám banku požiadať a či to vôbec pôjde. ĎAkujem Vám. A používate niekto tie importy? Fakt to dokáže robiť úhrady vydaných faktúr? Máme ich veľké množstvo každý mesiac, možno by sa nám aj oplatilo meniť banku ak MRP nespolupracuje s UnicreditBankou a ak to fakt funguje.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mirkistifi je offline (nepripojený) mirkistifi

    mirkistifi
    Ako vidím, od r.2015 nikto neodpovedal, tiež by ma to zaujímalo, zmenilo sa niečo, dá sa to?? Vopred ďakujem
    ivka70 a ked si precitat pravidla porady, otazky sa nekladu do odpovedi
    mirkistifi Pardón, pozabudla som sa. Moja chyba.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    kazda banka dokaze poskytnut xml subor s vypisom a ten MRP dokaze spracovat aj zauctovat

    https://faq.mrp.sk/Vizualny-system-V...lny-system-487
    https://www.faq.mrp.sk/Vizualny-syst...lny-system-547

    A co sa tyka uhrad, tam zasa ide o elektronicku komunikaciu s bankou, kde treba vygenerovat subor, aky banka pozdajue. Specifikaciu na to poskytne banka, MRP je urcite schopne to vygenerovat, mozno to vyzaduje individualne nastavenie.
    mirkistifi Ďakujem, pozriem sa na to, vyskúšam. Zatiaľ som v Unibanke našla len formát scv separator, xml nie.

    program MRP - import výpisov z účtu - UnicreditBank

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.