Zavrieť

Porady

Objednanie sedacej súpravy cez internet

Má niekto skúsenosti s objednávaním sedacej súpravy cez internet? dosť váham, je dost velký cenový rozdiel medzi priamym predajom v predajni - cca 100 € lacenjšie cez net taký istý typ
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Ked si ju vies v predajni pozriet, vyskusat, tak nevidim problem s objednanim cez internet.
    Tak ci tak ti ju musia objednat aj v kamennom obchode a potom priviezt domov - ci z predajne alebo na tu objednavku.
    A ak je cena nizsia ... preco nie.
    Skor si vyhladaj referencie na internete na ten e-shop, kde to kupujes.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Ajdinka referencie vyzerajú byť v poriadku, skúsim to však 100 € nenájdem na ceste, ďakujem
    korela pri tomto druhu výrobku by som sa nespoliehala na recenzie, elektro spotrebiče sú inou kategóriou.
    každý má rád iný komfort pri sedačkách, mäkšie, niekto kvôli cene vezme i tvrdšie, tie nie sú veľmi pohodlné, a nevieš, či ich nekupuje práve preto, že je prísne ohraničený max. cenou, ktorú si môže dovoliť. rovnako je to s poťahom, jeho kvalita a farba. ibaže by si ju poznala a mala by si ju vyskúšanú. jediný raz som videla v byte sedačku v tvare L, za nenormálne nízky peniaz, ale dizajn, farba a kvalita poťahu úžasná, ale bola v akcii. jysk to nebol, je v BA na Rožňavskej, už ju majú asi 6 r., stále nie je vysedená, občas pozerám letáky, ešte som ju nevidela, resp. možno prehliadla.
    Ak ju aj poznáš, spýtaj sa, či je tam ten istý materiál ako vyložená sedačka v obchode. mne by išlo najmä o tvrdosť epied.
    Ajdinka to máš pravdu, našli sme ju v jednom obchode tak ideme ju vykúšať, aká je tvrdá,poťah a pod., ešte urobíme menší "prieskum" a ďakujem
      zbaliť

    pioter007 je offline (nepripojený) pioter007

    pioter007
    ja som nedávno kupoval cez internet sedaciu súpravu. súpravu som predtým videl aj v kamennej predajni len v inom prevedení, farbe a veľkosti ale dizajn rovnaký a keďže som si skúšal aj tuhosť ktorá vyhovovala tak som moc neváhal a objednal si cez internet také prevedenie ktoré mi vyhovovalo a ešte bola aj akcia + doprava zdarma tak som si ju kúpil a neľutujem. Až na látku, to by som ťa chcel upozorniť, môže byť sedačka taká istá ale jedna môže mať pevnejšiu látku ktorá sa len tak nezoderie a iná zasa takú tenšiu - v tomto som sa ja oklamal lebo v predajni som videl tú lepšiu a objednal som si tú slabšiu ale tak zatiaľ drží. Pevnosť látky sa boduje podľa nejakej stupnice tak treba dávať na to pozor lebo sa podľa toho líši aj cena. A pokiaľ vieš akú sedačku kupuješ (videla si a skúšala v kamennom obchode) a vyberáš z nejakej spoľahlivej stránky tak nevidím dôvod prečo nie . Treba len pozerať recenzie e-shopov aby ti nepredlžovali dodaciu lehotu alebo nemali problém s príp. reklamáciou.
    Naposledy upravil ivka70 : 03.02.16 at 08:13 Dôvod: odstranenie reklamy

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Mna by zaujimalo a asi by som sa aj predajcu spytala, v com je tak vyrazny rozdiel v cene.
    Napada ma iba jedna moznost. Vyrazne sa moze cena znizit,ak sa da lacnejsia potahova latka.Ale na sedacke, ktora sa kupuje na viac rokov sa na potahovej latke neoplati setrit.
    Latku si treba vyberat nielen pevnu,kvalitnu,ale aj prijemnu na dotyk,aby nebola nejaka umela,pichlava a aby sa dala dobre udrziavat.
    To sa podla obrazku veru neda zistit.

    Ak je intern.obchod moc daleko, da sa aj na ich stranke pozriet vzorkovnik latok a potom niekde v okoli bydliska obehnut nejake predajne sedaciek a pozriet si vzorkovnik potahovin u nich. Zvacsa u nazvy a cisla latok rovnake.

    pavol38 je offline (nepripojený) pavol38

    pavol38
    Ako si kupovala nakoniec Ajdinka?
    Mohla si sem pridat link na obchod, z ktoreho si objednavala. My sme objednavali sedacku cez internet . Ale spravili sme to tak, ze sme si ju pozreli na internetovej stranke a potom sme si ju isli vyskusat do predajni a zase sme ju objednali z domu, ked uz sme boli isto rozhodnuti. To by som neriskoval len tak si objednat, nevies ake su latky, aka je pohodlna, mozes si vsimnut nieco, co sa ti nebude pacit a navyse sa da poradit s predavacmi.
    Dobre pise Korela, ze je ine objednat si mixer a ine sedacku. Aj ked by ti ju urcite mali vymenit podla zakona. Len je s tym vela roboty :-/ a neviem, ci nemusis potom hradit vratenie do predajne. Asi zalezi od eshopu
    Naposledy upravil ivka70 : 03.02.16 at 02:56 Dôvod: odstranena reklama
    TamŠte Keď má internetový obchod aj kamenný obchod tak by nemal byť problém lebo vtedy to niesu žiadny podvodníci.
    Ajdinka nakoniec sme sa rozhodli kupit sedačku priamo z predajne, predsa sme si ju vyskúšali,poobzerali poriadne

    Objednanie sedacej súpravy cez internet

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.