Zavrieť

Porady

oprava babetty 210 v servise

dobry den mam babettu 210 a mam problem ze mi babetta nechce nastartovat a nechce potiahnut benzin do valca a ni priamo po nastreknuti paliva do valca nenaskoči a tiez mam celu spojku od oleja ked starujem menil som vsetky loziska gufera a neviem kde je chyba a chcem sa tiez spitat oprava v pneuservise by ma na kolko vislaa dakujem
Naposledy upravil stano1995 : 20.10.15 at 17:05
ivka70 Ty tou babetou fakt zijes ....

http://www.porada.sk/t198574-babetta...ml#post2775090

http://www.porada.sk/t272465-oprava-...ml#post2775068

co takto si vyhladat specializovane forum pre moto-babetovych kutilov?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    No v pneuservise ti opravia pneumatiky ... v autoservise ti povedia orientacnu cenu aj telefonicky ... a upresnia pri prevzati do opravy ... nasledne mozu zistit dalsiu vadu a mali by ta informovat o pripadnom navyseni ceny.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    stano1995 no ano mislel som tim servis a neviem co mam to tam bude stat nechcem robit generalku ani repasovat len mam problem ze ked mi to jeden znami robil vymenu vsetkych lozisk v motore aj gufier a ked sme to vsetko poskladali tak viteka nespocetne mnozstvo oleja z 2 prevodoveho stupna tak preto sa pitam kolko by to priblizne stalo kto ma stim skusenosti a ci sa tam uctuje aj montaz a demontaz alebo lem oprava preto do nej nechcem vela instovat dakujem vopred za odpoved
    avalik ved zajdi do servisu a opytaj sa

    ... a neda mi, ty nemas ypsilon? oci mi trha, ked citam tvoje prispevky
    misoft Y mal dovolenku , alebo je mäkký - preto všade "i".....
      zbaliť

    vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

    vlado 33
    Strč prst skrz pípku sviečky a zapédaluj. Keď s tebou zatrasie, je zapaľovanie v poriadku. Kúp novú sviečku. Skôr by som typoval na zle založene gufero za spojkou. Olej sa môže dostávať jedine z paliva. Nemáš dostatočne utesnený spaľovací priestor, je zlý pomer paliva a vzduchu+ nasávanie. Ale aspoň dymí z výfuku?
    misoft Olej..... gufero..... istotne nasadené opačne.....

    oprava babetty 210 v servise

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.