Zavrieť

Porady

stránka www.drsr.sk

Vo viacerých príspevkoch na porade som zistila, že komunita tých čo sa nevedia dostať na stránku drsr.sk je značná. Prosím Vás, ktorý máte to šťastie, že sa na tej stránke viete pohybovať, nielen ju otvoriť ,ako ja, prezraďte ako to robíte!!!!!!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Luba je offline (nepripojený) Luba

    Luba
    Čo konkrétne Ti nejde? Na tej stránke je vcelku prehľadné usporiadanie, takže by to chcelo upresniť. Ja som mala v minulosti taký problém, že som tú stránku nevidela celú a tým pádom som sa nemohla dostať, kam som potrebovala. Súviselo to asi s nastavením PC alebo rozlišovacej schopnosti monitora, neviem presne.

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    emily
    Vo viacerých príspevkoch na porade som zistila, že komunita tých čo sa nevedia dostať na stránku drsr.sk je značná. Prosím Vás, ktorý máte to šťastie, že sa na tej stránke viete pohybovať, nielen ju otvoriť ,ako ja, prezraďte ako to robíte!!!!!!!!
    emily, myslíš percentuálnu úspešnosť otvorenia stránky a pohybovania sa v nej? .....

    ... tak fajn ... moje štatistické sledovanie má takýto výsledok:

    1. ak tú stránku potrebujem ako soľ, tak jasné, že ujo Murphy víťazí - takže márna snaha - portál ma nie a nie nasmerovať,
    2. ak si chcem, len tak zo srandy skontrolovať DIČ môjho obchodného partnera (či je to SR alebo EÚ), tak mi to funguje skoro vždy (jak na potvoru!)
    3. a nakoniec možnosť, že idem niečo hľadať, tak je to 50:50, alebo ešte lepšie priblíženie: nepravidelne, každý druhý vstup je akceptovaný....

    ešte k tomu bodu 3. - sem-tam je sú to aj dva vydarené pokusy prihlásenia z troch (pcha!, to je úspešnosť, čo?)

    SlavkaS je offline (nepripojený) SlavkaS

    SlavkaS
    Ja si myslím, že je to v prehľadačoch ktoré sú uvedené ešte pred tým ako Vás presmeruje na stránku. Ja mám vykonostne slabší počítač takže mne to nezobrazuje všetko 100%, ale kolega má PC s vyššou vykonosťou a na jeho počítači to funguje.

    Janca je offline (nepripojený) Janca

    Janca
    SlavkaS opytaj sa ho, ci by nebol teda taky ochotni napisat im mail, ze nam s menej vykonnymi PC nejde ich stranka otvarat, aby s tym nieco robili, inak su nam nanic ich oznamenia. Skoda stavit stroj.

    Janca je offline (nepripojený) Janca

    Janca
    Boze, skoro mi to oci vypichlo "ochotni" samozrejme "y". Ale dolezity je predsa obsah.

    emily je offline (nepripojený) emily

    emily
    To LUBA:
    1. Otvorím www.drsr.sk. Ovorí sa mi okno "Presmerovanie na portál.."
    2. Otvorí sa mi stránka s nápisom Portál danovej správy s hornou lištou. Ke´d sa pohybujem po tej lište, mení sa mi lišta vľavo. Ale ďalšie klikanie po ľavej lište je márne. Nemám funkčné nič, len zisťovanie IČ DPH. To ide stále.
    Nejde to ani na kolegovom PC.

    zuzana je offline (nepripojený) zuzana

    zuzana
    Mne táto stránka ide tak ako tebe mám tam len boky a keď chcem niečo otvoriť nič nejde, na kolegovom počítači to bez problémov ide.Bude tem chyba asi iba v nejakom nastavení, len keby nám niekto vedel poradiť, že čo tam treba nastaviť........

    babetka je offline (nepripojený) babetka

    babetka
    ja som na tom rovnako ako emily a zuzana. Este som to pre istotu skusala na kolegovom pocitaci, ale ani tam to nejde.

    emily je offline (nepripojený) emily

    emily
    Vedela som, že v tom nie som sama, ale v tomto prípade ma to neteší.
    Prosím, poraďte niekto počítačovo zdatnejší. Pekne prosím, aj keď nesľubujem lentilku, lebo na tú si autorské právo vyhradil Riči. Ale keď nikto neporadí bez lentilky, tak kamarát-nekamarát, začnem sľubovať aj ja. A možno to nebudú lentilky.

    accad je offline (nepripojený) accad

    accad
    Ja mám tento problém cez Internet explorer, deti mi nainštalovali prehliadač OPERA a cez ten mi to funguje bez problémov.

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    Čo si predstavujete pod slabšími počítačmi..?!.. Mne to otvorí bez problémov...mám IE..žiadne iné prehliadače neobľubujem...a problémy s tým nemám...boli problémy, keď som mala 15 palcový monitor...ale odvtedy ako mám 17 tak žiadne problémy nemám...

    emily je offline (nepripojený) emily

    emily
    Vyskúšala som všetky rady, ale je to zbytočné. Len ten 17 palcový monitor nie, lebo ho nemám a asi ani skoro nebudem mať. Takže moja "drsr" je vo hviezdach.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.