Zavrieť

Porady

Kupil som si nový lenovo b50 30 a po updates sa mi neda zapnut.

Kúpil som si z alza.sk lenovo b50 30 pred 2 mesiacmi keď ho chcem vypnúť zobrazí mi len update a vypnút potom sa vypína hodinu a keď ho chcem zapnút vypíše mi recovery a vypadá že sa Windows nedá celkom načítať a podtým mám 2 možnosti 1. see advanced repair options a restart my PC tak som si vybral 1.možnosť na opravu Pc. Zobrazí sa 4. možnosti 1.continue - to mi nejde, 2.use a device, 3.troubleshoot a 4.turn off, tak som si vybral troubleshoot a tam refresh you Pc potom ide 2 dni a znova pri vypínaní sa zobrazí update a znova mi nejde. Skušal som to už aj zo stratami priecinkou. Vopred ďakujem za radu.
3 komentárov     zbaliť
sosak Povedz mi prečo nenecháš aktualizovať operačný systém? Ak má OS pracovať správne, je nevyhnutné, aby dôležité aktualizácie boli nainštalované.
Roland Dandó Ďakujem za riešenie a ako to mám aktualizovať?
sosak To je to update, z tých dvoch možností.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ja byť na tvojom mieste.... zmieriť sa so stratou nejakých údajov a dát a obnoviť do výrobných nastavení. (ak teda má v sebe hidden partition - skrytú partíciu s kompletnou inštalačkou). A potom (pretože by mali byť aktívne WU - inštalovať postupne všetky update a aktualizácie - ale nedávať automatické, ale manuálne, jednu po druhej. Bude to síce dlhšie, ale pri každej aktualizácii sa vytvára bod obnovy. Takže ak by niektorá zlyhala, je možnosť sa vrátiť na stav pred a inkriminovanú aktualizáciu vynechať.

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Nabídka obnovení (recovery)

    Nabídka obnovení (recovery) slouží pro obnovení obsahu pevného disku a/nebo operačního systému z předchozí uživatelské, nebo tovární zálohy, i když je operační systém poškozený a nedokáže správně nastartovat.
    http://www.lenovoblog.cz/2014/01/vst...y-systemu.html
    Ty máš IdeaPad, postupuj podľa návodu v linku pre obnovenie obsahu pevného disku.
    Potom si notebook začne sťahovať aktualizácie a bude to trvať dlho, potom nainštalovať. Toto všetko rob keď máš čas, pretože proces nemôžeš prerušiť.

    Kupil som si nový lenovo b50 30 a po updates sa mi neda zapnut.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.