Zavrieť

Porady

OLYMP-nová verzia

Oldi Oldi

Oldi je offline (nepripojený) Oldi

Len malý oznam pre OLYMPákov, čo to ešte nepostrehli, už je k dispozícii nová verzia 5.51 so zapracovanými zmenami vrátane záležitostí okolo zmeny minimálnej mzdy.
Usporiadat
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

Mam uz zaplatenu ZF tak uz len cakam na CD. Hlavne ze mam uz 2 upgrady a este som v nom nerobila.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Oldi Oldi

Oldi je offline (nepripojený) Oldi

A prístup na internet nemáte ? Lebo ak áno, potom je podľa mňa lacnejšie a ľahšie si stiahnuť upgrade z internetu, než objednávať CD s upgradom...
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Oldi
A prístup na internet nemáte ? Lebo ak áno, potom je podľa mňa lacnejšie a ľahšie si stiahnuť upgrade z internetu, než objednávať CD s upgradom...
Oldi, to je fakt "hlúpa" otázka .... ... veď keď Janca odpisuje, tak asi je na nete, však? (je to myslené zo srandy, nie som vôbec rozčúlená:p )

... pobavilo ma to, ďakujem
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Jani, ale fakt, sťahovanie upgradu z netu je veľmi pohodlné a rýchle :-) ... a pritom ušetríš Krosu poštovné :-)))
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

Software som kupila, lebo som mala od leta spracovavat mzdy. Ale ako to niekedy vypali, zakazka neprisla. Tak si tie upgrade zbieram a budem musiet s tym nieco urobit, lebo to tazko obhajim v nakladoch. A preco som to nestiahla z internetu. Lebo co ked to raz dam na iny PC a co ked budem musiet nieco robit spatne pocas kal. roka a navyse mam radsej "hmatatelne veci". Tak asi tolko. Napr. MRP si stahujem, ale s tym robim stale.
0 0
Oldi Oldi

Oldi je offline (nepripojený) Oldi

vladan
Oldi, to je fakt "hlúpa" otázka .... ... veď keď Janca odpisuje, tak asi je na nete, však? (je to myslené zo srandy, nie som vôbec rozčúlená:p )

... pobavilo ma to, ďakujem
Vladi, veď to aj bolo cielené na pobavenie... Moje počudovanie bolo veľké, až také, že som tam naschvál nedal žiadne smajlíky :-)
A nemáš za čo... Aj na budúce...
0 0
Oldi Oldi

Oldi je offline (nepripojený) Oldi

Už som si tak zvykol na takéto smajlíky :-)

že som zabudol na tieto :
0 0
Oldi Oldi

Oldi je offline (nepripojený) Oldi

To Janca:

to je škoda, že ste na ňom nezačali robiť, Olymp je fajn programík...
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Oldi
Vladi, veď to aj bolo cielené na pobavenie... Moje počudovanie bolo veľké, až také, že som tam naschvál nedal žiadne smajlíky :-)
A nemáš za čo... Aj na budúce...
... hm, ta ty si výmyselník , ty srandista jeden ... :p
0 0
Oldi Oldi

Oldi je offline (nepripojený) Oldi

Ta jako ? Sranda musí byť !
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

OLYMP mam doma, a v robote mam iny software a iny net.
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

A samozrejme tym, ze ho vlastne este nepouzivam, tak pozabudnem na plynutie roznych lehot. Som ja ale statkar-zmatkar. A navyse, vsetka robota mi stoji a odsuvam ju bokom odkedy je PORADA.
0 0
Oldi Oldi

Oldi je offline (nepripojený) Oldi

Že by sa umiestnilo na úvodnú stránku varovanie ?
POZOR! WWW.PORADA.SK SPôSOBUJE ZÁVISLOSť!
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

Prehlasujem, ze som ZAVISLA ! Ste moja velka rodina.
0 0
Oldi Oldi

Oldi je offline (nepripojený) Oldi

Sme veliká "poraďácka rodina"
0 0
M0NIKA M0NIKA

M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

Poraďáci, potrebujem poradiť, pomóóóóc...vie mi niekto povedať, ktoré zostavy z Olympu som povinná archivovať? Nechce sa mi tlačiť všetko, ale nechcem niečo opomenúť.
Ďakujem.
0 0
UCET UCET

UCET je offline (nepripojený) UCET

M0NIKA
Poraďáci, potrebujem poradiť, pomóóóóc...vie mi niekto povedať, ktoré zostavy z Olympu som povinná archivovať? Nechce sa mi tlačiť všetko, ale nechcem niečo opomenúť.
Ďakujem.
no toho je dost co by si mala mat zaarchivovane. Ale v olympe ti udaje ostanu navzdy takze mozes sa k nim vratit a vytlacit znova. I ked Olymp si nezachovava stare neplatne tlaciva ale udaje su tam takze dokazes vypisat aj spätne.
0 0
UCET UCET

UCET je offline (nepripojený) UCET

Oldi
Sme veliká "poraďácka rodina"
som novacik ale paci sa mi v poradackej rodine ked si ludia radi poradia tak to je super
0 0
M0NIKA M0NIKA

M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

UCET
no toho je dost co by si mala mat zaarchivovane. Ale v olympe ti udaje ostanu navzdy takze mozes sa k nim vratit a vytlacit znova. I ked Olymp si nezachovava stare neplatne tlaciva ale udaje su tam takze dokazes vypisat aj spätne.
A vieš ma, prosím, odkázať niekam, kde to všetko zistím? Výkazy všetky vytlačené mám. Jedná sa mi o výplatné pásky, dochádzku, prehľady o cene práce a pod.
0 0
UCET UCET

UCET je offline (nepripojený) UCET

M0NIKA
A vieš ma, prosím, odkázať niekam, kde to všetko zistím? Výkazy všetky vytlačené mám. Jedná sa mi o výplatné pásky, dochádzku, prehľady o cene práce a pod.
skusim zistit o nasej mzdarky ak si dobre pamatam tak mala dajaku publikaciu kde to bolo vypisane. A potom ti dam vediet. OK?:p
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať