Zavrieť

Porady

objednávka

Dobry podvecer
Chcem vas poprosit o radu , potrebujem vystaviť objednávku na administratívne práce na nasledujúci mesiac ale kedže neviem aky rozsah prác to bude neviem určiť čas za aký ma byť vykonaná a má byť na dlhšiu dobu .
Ako to mám urobiť.
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    Máte dohodnutú nejakú konkrétnu cenu? Alebo je stanovená hodinová sadzba?

    Ivon je offline (nepripojený) Ivon

    Ivon
    Sadzba na hodinu je stanovená ale neviem kolko hodín v danom mesiaci konkretna osoba odpracuje?

    valeriam je offline (nepripojený) valeriam

    valeriam
    Ivon, uveďte konkrétnejšie, to má byť dohoda o vykonaní práce, alebo živnostník, firma... majú spracovať nejaké údaje, alebo trebárs len lepiť obálky... Ťažko poradiť, keď nevieme čo

    Nike je offline (nepripojený) Nike

    Nike
    Pravda, ťažko poradiť keď nevieme čo. Ak to je DVP tak netreba objednávku. Ak ide o FO a práca na FA tak je možno dobre uvažovať aj o napr. zmluve o dielo keď je toľko neznámych v rovnici. Daj viac informácií

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    Ivon
    Sadzba na hodinu je stanovená ale neviem kolko hodín v danom mesiaci konkretna osoba odpracuje?
    tuším som už takú objednávku robila a dala som ta niečo také: objednávame u vás také a také práce na mesiac taký a taký. Dohodnutá hodinová sadzba X,- Sk. Dohodnuté miesta práce XY.
    Ale keďže ty to máš na dlhšiu dobu, tak namiesto mesiaca jedného tam uvedieš napr. od februára do novembra.
    Ak túto obednávku uzatváraš s neznámym obchodným partnerom, tak by som vyžadovala, aby mi ten rozsah prác uviedol...
    Teraz rozmýšľam, že ak fakt sa rozsah prác nedá ani len predpokladať, tak po ukončení prác a vystavení faktúry za tieto práce by som ešte poprípade k faktúre priložila nielen objednávku, ale aj nejakú smenovku, aby bolo zrejmé koľko hodín bolo odpracovaných.
    Pekný deň

    Ivon je offline (nepripojený) Ivon

    Ivon
    Ahojte .
    Má to byť objenávka pre živnostníka na FA , ale viem len sadzbu na hodinu a to o aku prácu sa jedná čo obsahuje (prípr. učt podkl. ,prípr. FAO , vybavovanie pred úradmi atď...) , ale ani netuším kolko času v mesiaci zabere , preto mám problém a neviem čo všetko má v tomto prípade objednávka obsahovať.

    Nike je offline (nepripojený) Nike

    Nike
    Ja by som sa istila zmluvou. Ale ak vám stačí objednávka tak presne ako píše vladan. A tiež by som dala dovetok, že odmena bude vyplatená na základe predloženého pracovného výkazu s rozpisom prác a odpracovaných hodín.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.