Zavrieť

Porady

Aký kuchyský robot odporúčate- skúsenosti?

mal by byť celo-nerezový , t.j. aj miesiče , hnetače aj misku. min. objem misky 4lit.. Potrebujem kvalitný výrobok, cena cca do 160 eur. Najviac sa mi páčia Eta Gratus 0028, Kenwood Major, zn. Kitchenaid ...ale toto sú väčšínou už drahšie. Našla som zn. H. Koenig KM 80s..pozná ho niekto? Poraďte mi.
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Naozaj ho potrebujes....ci iba ho chces mat doma aby bol
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
EvkaKovacova EvkaKovacova

EvkaKovacova je offline (nepripojený) EvkaKovacova

pravdaže ho potrebujem, načo by som ho kupovala, ale nechcem už žiadne umelé. A teraz som našla aj značku "Klarstein TK2-Carina" má niekto skúsenosť? nikde som nenašla recenzciu.
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Robot = manžel...varechu do ruky a miešať
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

erik555
Robot = manžel...varechu do ruky a miešať
..ktorý je navyše bezúdržbový, samoumývací, ekonomický, na hlasové ovládanie, bezšnúrový, bezenergetický......
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Že bezúdržbový, bezenergetický , o tom by sa dalo popísať.
0 0
EvkaKovacova EvkaKovacova

EvkaKovacova je offline (nepripojený) EvkaKovacova

no, ďakujem za cenné rady

..porada je fakt užitočná !
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
EvkaKovacova
pravdaže ho potrebujem, načo by som ho kupovala, ale nechcem už žiadne umelé. A teraz som našla aj značku "Klarstein TK2-Carina" má niekto skúsenosť? nikde som nenašla recenzciu.
Ale je....ale link schválne nedávam...


Die hilfreichsten Kundenrezensionen
15 von 16 Kunden fanden die folgende Rezension hilfreich
Leider nicht brauchbar

Von Mike am 16. September 2014
Farbe: blau Verifizierter Kauf

Ich habe die Maschine im Juni gekauft. Die Lieferung war schnell, soweit alles ok. Nach dem Auspacken wird einem klar, was man an haptischer Qualität für diesen Preis erwarten darf :-(
Egal, dachte ich - Hauptsache das Ding tut was es soll. Das tat es allerdings nur wenige Wochen. Und das, obwohl ich nur leichte Crèmes aufgeschlagen habe. Nachdem sich einige Stäbe vom Schneebesen abgelöst hatten, hat auch der Motor den Dienst quittiert. Also musste ich das Gerät wieder zurückschicken. Der Händler hat mir Anfangs die Erstattung des Kaufpreises angeboten - Aber: Als ich diese Option in Anspruch nehmen wollte, ruderte er plötzlich zurück und erklärte, die Widerrufsfrist sei abgelaufen, er schickt mir ein Ersatzgerät. Zwischenzeitlich hatte ich auf Grundlage seiner Geld-Zurück-Zusage bereits eine andere Maschine gekauft. Toll. Jetzt kann ich meinem Geld hinterherrennen. Soweit der Stand bis heute. Zusammenfassend kann ich sagen: Gerät unbrauchbar und bisher leider nur Ärger.
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Kvalita je od 300€...kovové prevody atď.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja ak by...kenwúda....
0 0
Jana_clenka Jana_clenka

Jana_clenka je offline (nepripojený) Jana_clenka

Ja som maximálne spokojná s robotom zn. BOSCH. Mám síce umelohmotnú misu, ale majú v ponuke rôzne zostavy, aj "viac" nerezové. K ostatným značkám neviem posúdiť, akurát že pri kúpe môjho robota ma v predajni odhovárali, že ETA už nie je to, čo bývalo kedysi, majú časté reklamácie ... Potvrdila mi to aj kamarátka, ktorá s ním mala opakované problémy a po cca 2 rokoch už časť príslušenstva musela iba vyhodiť.
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Jana_clenka
Ja som maximálne spokojná s robotom zn. BOSCH. Mám síce umelohmotnú misu, ale majú v ponuke rôzne zostavy, aj "viac" nerezové. K ostatným značkám neviem posúdiť, akurát že pri kúpe môjho robota ma v predajni odhovárali, že ETA už nie je to, čo bývalo kedysi, majú časté reklamácie ... Potvrdila mi to aj kamarátka, ktorá s ním mala opakované problémy a po cca 2 rokoch už časť príslušenstva musela iba vyhodiť.
ETA sa vyrába v Číne
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Tweety
Že bezúdržbový, bezenergetický , o tom by sa dalo popísať.
treba ho dobíjať...jeho zástrčku do tvojej zásuvky
0 0
erla erla

erla je offline (nepripojený) erla

Ja som dostala ako darček robot KLARSTEIN za 270€.Je krásny,má retro design,taký som vždy chcela,jediný a to hlavný problém-nemá slovenský návod(poslali mi ho na mail po vyžiadaní)a je taký stručný typu "nevystavujte zariadenie dažďu a pod",že s ním nedokážem poriadne robiť.Pri každom zapnutí si vyžaduje nastavenie teploty a času.Mám problém-neviem koľko °C mám nastaviť pri kysnutí cesta(ktoré sa mi vôbec nevymiesilo),akú teplotu a čas a rýchlosť zvoliť pri varení pudingu,lekváru alebo piškótového cesta..to je pekné,že má 13 rýchlostí.predajca mi nevie poskytnúť bližšie informácie,takže mám dilemu,čo s ním?Je proste zbytočne komplikovaný pre obyčajných ľudí.Treba k nemu kurz:-)nemáte niekto skúsenosť s týmto strojom?ďakujem za odpovede
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

zuzana12380
ja mam mixer znacky vitamix a podla mna nahradi robota lebo urobi vsetko, miesi, drvy, melie, seka, je vykonny.

Hmmmm.... niektoré manželky tieto roboty majú odo dňa sobáša... volajú sa manžel.......
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať