Zavrieť

Porady

Šípkový lekvár

Kamarátka sa so mnou podelila o spomienky, ako jej stará mama z Ivánky pri Nitre varila šípkový lekvár. Už to mám 2x odskúšané a lekvárik je fajnový. Tak zdieľam:
Obrať čo najviac vyzreté šípky- zrelé ale tvrdé, teraz je ten čas, lebo za chvíľu ich zašľahne mráz a zmäknú.

Šípky zbaviť stonky, odrezať zbytok po okvetí a umyť.
Dať do hrnca čo nepripeká, zaliať vodou - cca 3 cm nad úroveň šípok.
Variť na strednom plameni, asi 2 hod. Treba miešať aby sa nechytili o spodok. Radšej ešte pridať vody aby sa to dalo miešať. Keď sú šípky do mäkka uvarené masu prepasírovať cez pasirák na rajčiny alebo niečo podobné. Ja mám pasirák kúpený v Tchibo a funguje bezvadne.
Masu zrniečok so zbytkom šípok zaliať ešte raz vodou trošku rozvariť a pretlačiť cez husté sitko alebo pasirák, lebo toto ešte vydá dosť suroviny.

Získanú prepasírovanú masu šípok odvážiť, na 1 kg masy pridať cca 250 / max 300 g cukru a šťavu z polovice citróna alebo aj viac. Treba okoštovať ako komu pasuje. Vložiť do druhého dňa do chladničky.

Lekvár varíme štandartne , po malých dávkach, kým nezačne robiť cestičku. Varím ho na teflónovej panvici, nepripaká sa. Nie je dobré aby bol lekvár veľmi hustý. Plníme malé poháriky, hneď zatvárame víčkom a dáme pod "perinu". Netreba sterilizovať.

Lekvárik státím zhustne a jemné škriabanie zbytkových chĺpkov sa po čase stratí - toto je správa pre tých, ktorý jedia lekvár samotný, tak ako ja :-) Asi sa tie chĺpky rozložia v cukre. Preto je dobré lekvárik konzumovať až keď si trošku postojí.

Dobrú chuť!

Porady, ktoré by ťa mohli zaujímať

Prihlás sa a sleduj na hlavnej stránke len Porady, ktoré ťa zaujímajú.

Podobné témy

  1. Príspevkov: 41, Posledný príspevok: 19.11.13
  2. Príspevkov: 43, Posledný príspevok: 23.07.13
  3. Príspevkov: 7, Posledný príspevok: 29.06.10
  4. Príspevkov: 1, Posledný príspevok: 18.08.09
  5. Príspevkov: 10, Posledný príspevok: 18.08.06