Zavrieť

Porady

Pozna niekto firmu EMF Contracting?

Vedel by niekto posunúť informácie o firme EUROPE MONEY FUNDAMENT, poskytujú/ vraj / úvery, ale chcú 5 percent zo sumy dopredu. Kto to vlastne je,???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Požadujú 5 percent zo schválenej výšky úveru, plus prvú splátku zaplatiť vopred. Peniaze vraj nabehnú na účet do mesiaca. Je tu niekto, kto vie poradiť, alebo dať adekvátnu odpoved?

    karos je offline (nepripojený) karos

    karos
    Tak isto my schválili pôžičku a žiadaju 5%ˇa prvú splatku a ešte ani peniaze niesu na učte a uz chcu províziu a prvú splatku je to volake čudné a nepoznam ich vôbec .Tak neviem či je to pravda, boh vie či niesu nejaky podvodníci
    Naposledy upravil ivka70 : 27.11.15 at 14:23 Dôvod: zrusenie nadavky
    Presne ako pišete.Požaduju tieto poplatky.po dobu splacania vraj vyšku splatky nenavysia.Pri pravidelnom splacani.tych 5percent vratia pred ukoncenim splacania.t.j o tolkozaplatime menej ako sme požadovali.mne este povedali nech si tu zmluvu este prestudujem.alebo nechsa poradim nejakym pravnikom ak zmluve nerozumiem...
    Na Vašom mieste by som ich ani neoslovila su to podvodníci ja som im naletela ešte v novembri zaplatila som poplatok 305eurplus 55 prvu splatku a je februar a ja som nedostala žiadny uver len mi chodia upomienky že neplatím

    Pozna niekto firmu EMF Contracting?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.