Zavrieť

Porady

Otvorenie predajne so zdravou výživou v nákupnom centre .

Dobrý deň, prosím Vás o radu , ako mám postupovať v prípade ak si chcem otvoriť predajňu zdravej výživy v novom nákupnom centre. Firma bude a aj priestory . Skôr by som potrebovala poradiť v oblasti dodávateľov a nového tovaru . Ako mám postupovať ? Je potrebná s každým dodávateľom dodávateľská zmluva , alebo si len jednoducho objednám to čo chcem mať na predajni z internetu napr. a proste to ďalej predávam. Nemám zatiaľ absolútne žiadne skúsenosti s podnikaním, takže neviem ako to funguje.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bomo je offline (nepripojený) bomo

    bomo
    Nepotrebujete dodávateľskú zmluvu. Jednoducho napíšete dodávateľom, od ktorých chcete brať tovar, oni Vám pošlú veľkoobchodný cenník a objednáte si tovar, ktorý Vám potom doručia. Na začiatok dostanete menej výhodné ceny a zrejme budete musieť zaplatiť tovar pri prevzatí, neskôr pri väčšom a pravidelnom odbere Vám dajú väčšie zľavy a aj tovar na faktúru so splatnosťou. Ak chcete mať predajňu v obchodnom centre, rátajte ale s vysokými nákladmi na nájom a niektoré centrá majú v zmluvných podmienkach aj percentá z obratu Vašej predajne.
    murinivana Ďakujem Vám veľmi pekne za odpoveď . Ten nájom ešte nie je stanovený , tak uvidíme, ale to predpokladám, že nízky nebude . pekný večer

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Blahoželám k rozhodnutiu začať podnikať. Na to nemá odvahu veľa ľudí. Na druhú stranu, viem čo všetko obnáša otvorenie takej prevádzky, obzvlášť v nákupnom centre. ak nemáte ani len tieto základné informácie ako podnikanie funguje, mám o výsledok Vášho podnikania trochu strach. Čo tak začať s niečim menším než rovno obchod v obchodnom centre, keď zjavne s vedením obchodu nemáte žiadne skúsenosti?

    Otvorenie predajne so zdravou výživou v nákupnom centre .

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.