Zavrieť

Porady

Koľko metrov organzy potrebujem na ozdobenie vianočného stromčeka?

Nakoľko sa blížia Vianoce a rozmýšľam ako ozdobiť stromček, rozhodla som sa, že tento rok použijem organzu. Nakoľko to budem používať prvý krát, chcela by som poprosiť o radu, že koľko metrov bežne použijete Vy keď zdobíte stromček? Aby som nekúpila málo. Stromček máme vysoký 2 m. Za rady vopred ďakujem
4 komentárov     zbaliť
korela Nemáš fotku, ako ho chceš ozdobiť? Nenájdeš niečo na nete? Link, nemusí byť ani foto.
Napr. takto? http://www.miscappalacreativita.com/...ale-con-i.html
aniko.h Ahoj. Predstavovala som si to takto.
http://www.topky.sk/gl/166842/117973...-ten-najkrajsi
lujza.j Brr...ale 100 ludi 100 chuti....
korela aniko.h., to máte doma skladací? Ak by si to chcela na cm presne, tak ho zlož pred Vianocami, neviem aký zvyk, či ho robíte z večera do rána, počas dňa, týždeň pred Vianocami a odmeraj si to centimetrom, zbytok na stôl. Najlepšie ti poradila Anika61 v tomto prípade. Do akej farby stromček ladíš? Krásne Vianoce. :-)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

    Som Anika61
    Kúp si 2 ks-1ks=9m...a môžeš ešte použiť na dozdobenie stola:-) :-) :-) zaplatíš cca6€
    aniko.h Super, dakujem. tak ešte jedno dokúpim.

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    od 60 cm na 1 mašľu na vrchu stromčeka do 1 kilometra, záleží od druhu výzdoby
    Peggynka

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    No neviem...pri cene organzy....by som to az tak presne....nebrala....ved to stoji par korun...jedna rolka sirokej...lebo je aj uzka....
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    aniko.h áno, len mám 10 metrov a neviem či to stačí. jedna známa povedala, že pre ňu je aj 30 metrov málo, čo zas podľa mňa je veľa. Ale žiaľ ja na takéto veci nemám odhad a nechcem to podceniť. Preto si pýtam radu od niekoho kto to už aj reálne vyskúšal
    Peggynka Asi myslela úzku 20-30cm
    aniko.h aj ja mám úzku. tak mám ešte dokúpiť?
    Anika61 Veď vyskúšaj na stromčeku-primeraj...alebo rovno dokúp...3€ ťa nezrujnujú:-) :-) :-)
      zbaliť

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Predáva sa po celých rolkách (5m),takže nie je čo riešiť a vyjde tak cca 4€
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    aniko.h a keď mám úzku a 10m dlhú? bude mi to stačiť alebo ešte mám dokúpiť?
    lujza.j U kiňana treba hladat za facku...fakt
    korela kde ho nájdem? Ďak.
      zbaliť

    Koľko metrov organzy potrebujem na ozdobenie vianočného stromčeka?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.