Zavrieť

Porady

Ako dlho poberate invalidny dochodok?

Prosim, ak vam to neprekaza, napiste mi, ako dlho poberate, alebo vas znamy, invalidny dochodok? Zaujimaju ma psychiatricke diagnozy, hlavne schizofrenia a schizoafektivna psychoza. Nerobim ziadny prieskum, len pre moje osobne info. , dakujem
Naposledy upravil taiko : 01.12.15 at 16:17
taiko ten email som Ti vymazal. Ver mi je to pre Tvoje dobro. Kto bude chciet Ti odpovie tu, alebo Ti posle Sukronu Spravu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

    Som Anika61
    Ahoj moja,neviem či ti na tak položenú otázku niekto odpovie,ale ak máš zas obavy,že ti zoberú ID myslím si,že sa obávaš bezdôvodne...myslím si,že tieto diagnozy sú dosť závažné na to... aby ťa neposlali do práce.Držím ti palce a želám viac toho zdravíčka.
    Anika61 A ešte ak ťa to upokojí poznám,ženu v tvojom veku,ktorá poberá ID cca 15 rokov na ''len''depresiu

    Anik je offline (nepripojený) Anik

    Anik
    manžel má už 11 rokov za ten čas bol 3 x na prehodnotenie a posledne pred tuším 2 rokmi mu povedali, že už ho ani nebudú volať
    filome555 prosim Ta a kolko rokov mal vtedy, ked mu povedali, ze ho uz nebudu volat?
    Anik 49

    Ako dlho poberate invalidny dochodok?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.