Zavrieť

Porady

OMEGÁČI, POZOR! KROS vám zvýšil cenu balíka podpory.

Aljok Aljok

Aljok je offline (nepripojený) Aljok

Včera poslal KROS mail majiteľom Omegy, že "bezplatne" rozšírili modul DPPO o DPMV a DPFO. Kto si nepozrel cenník, tak sa možno aj potešil, ale nakoľko v cenníku zvýšili cenu za modul DPPO, tak to rozšírenie, ktoré máte "bezplatne" si zaplatíte v ďalších rokoch v balíkoch podpory.
Nezaujímalo ich, že som si nič neobjednala, že o DPMV a DPFO v Omege nemám záujem, nepotrebujem ich a nebudem ich využívať.

Po mojej tel. sťažnosti mi poslali mail, v ktorom mi dali 2 možnosti :

Buď budem platiť to čo som si neobjednala a nechcem, alebo mi za poplatok 8 eur zrušia modul DPPO, ktorý som si zaplatila.


A ešte ma zaujala jedna veta za tohto mailu :
"Našim cieľom nebolo klamať a zavádzať zákazníkov. Túto zmenu cenníka sme oznámili mailovou novinkou všetkým naším zákazníkom, aby si boli vedomí tejto zmeny, aj keď mnohí zmenu vôbec nepostrehli. "


Takže tí čo ste zmenu nepostrehli : budete platiť viac za balík podpory aj keď ste si nič neobjednali a DPMV a DPFO nebudete používať.
Aljok Aljok

Aljok je offline (nepripojený) Aljok

Pochváliť
Ešte rada :
Ak si budete telef. overovať o koľko viac zaplatíte za balík podpory, trvajte na tom nech vám povedia presnú cenu.
Pretože podľa pracovníčky malo ísť v mojom prípade "iba o pár centov". Nakoniec z toho bolo 12,60 eur.
Minimálne zvýšenie ceny je totiž 4,80 eur.
Matematika nepustí....
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Pochváliť
Určite si rada nechám vysvetliť a matematika nepustí... To je jasné... Len mám multiverziu, tak to bude podľa mňa určite viac.
0 0
katka s. katka s.

katka s. je offline (nepripojený) katka s.

Pochváliť
U mňa to išlo o 20 eur. plus sa to objaví v poplatku za multiverziu keďže tá sa počíta zo základu. Tiež ma to vytočilo. Hlavne to, že zdarma. Keď som vytlačila pôvodny rozsah licencie s cenami a po stiahnutí novej verzie hneď bolo vidieť rozdiel v cene.
0 0
slobodaslova slobodaslova

slobodaslova je offline (nepripojený) slobodaslova

Pochváliť
pockajte si na novy balik podpory. Kros znova zmenil cenovu politiku!! navysil baliky podpory aj o rozsirenie!! uz tych ich znien z ktorych z nas vytahuju peniaze je prilis!
0 0

Porady, ktoré by ťa mohli zaujímať

Prihlás sa a sleduj na hlavnej stránke len Porady, ktoré ťa zaujímajú.

Podobné témy

  1. Príspevkov: 2, Posledný príspevok: 22.01.14
  2. Príspevkov: 2, Posledný príspevok: 09.12.12
  3. Príspevkov: 11, Posledný príspevok: 24.01.06
  4. Príspevkov: 8, Posledný príspevok: 07.07.05
  5. Príspevkov: 8, Posledný príspevok: 10.12.04