Zavrieť

Porady

Za koľko € predať akvárium.

Musím predať akvárium 170x75x40cm - 510l (kupované 2010). Akvárium tvorí stenu medzi dvomi miestnosťami, stojí na spevnenej skrini.. Predávam ho komplet.
Obsahuje:
vnútorný filter Fluval 4 U (kupovaný 2015)
vnútorný filter Fluval 4 Plus (kupovaný 2010)
vonkajší filer JBL CristalProfi e900 (kupovaný 2010)
ohrievač vody Marina 300W (kupovaný 2015)
na dne je štrk, 2 konáre a bridlice
osvetlenie
+ ryby - cichlidy (3 majú cez 25cm, 1 cca 13cm a ďalšie sú menši okolo 10cm) ,
2 prísavníky (10cm),
2 pancierničkovia (13cm)

a ešte pár ďalších.

Prosím poraďte mi koľko € si môžem za neho vypýtať?

Ďakujem
Naposledy upravil Nikulli1 : 16.01.16 at 10:40
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    Bez rastlín (jasné, sú to cichlidy ) sú to iba ryby a "hardvér". bez pridanej hodnoty. spočítaj si súčasnú hodnotu hardvéru a rýb, daj na to nejakú slušnú zľavu (napr. 30%), keď by to niekto zobral ako komplet.

    Ak nájdeš niekoho, kto v tom bude vidieť nejakú "pridanú hodnotu", tak to môžeš predať násobne drahšie.

    mimochodom, tých pancierníčkov dopĺňaš každý druhý deň, alebo na to slúžia nejaké neónky?
    mareko Zabehnuté akvárium to ma pobavilo. Predpokladám, že tam chodia húfne návštevníci a akvárium prináša pravidelný zisk zo vstupného
    MarcoM OFF TOPIC:
    Predám zabehnutý nôž. Rok výroby 2010. Bol zabehnutý na 50 kusoch hydiny, 20 kusoch prasiat a 2 kusoch hovädzieho dobytka. Je vhodný aj ako zbraň, alebo okrasný doplnok

    lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

    Strojár lubko6394
    Hmm. Po 10 rokoch by sa malo akvárko pre zicher vymeniť, takže si v polčase. Ešte by ma zaujímalo načo sú tam 2 interné filtre keď tam máš externý síce do 300l, ale je tam.
    Naposledy upravil lubko6394 : 05.01.16 at 17:49
    P6283684.jpg  
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    jslancik to upozorňuješ na životnosť pri všetkom, čo sa priblížilo k polovici svojej "zicher" životnosti?
    má tam hodne filtrov, ale to je pochopiteľné. Nemá jeden super-výkonný, ale tri slabšie. každému podľa gusta
    lubko6394 Mám podobné rovnako staré a aj o trochu väčšie a idem len na externý Eheim podobný tomu JBL a čistím max. 2 x ročne. Zopár škrabancov na skle sa nájde, ale zatiaľ vydržím. Skôr by som od kohosi prijal radu čo o 5 rokov či tam nehodiť 2 externé a podľa toho kupovať nádrž. Skúsim doplniť fotku do príspevku.
    terezamaria Pekné....:-)
    jslancik je krásne. ale počuj, máš ty tam aj nejaké ryby? alebo sa všetky schovali pred fotoaparátom ak tam máš zodpovedajúce množstvo rýb, tak klobúk dole, ak ho máš takéto pri čistení 2x ročne.
    lubko6394 Teraz som ich napočítal 20, ale veľa je tam zašívákov ktorých časť vidím počas kŕmenia v čase obeda ( ide 4 x automaticky 3xvločky 1xgranule ) , niektoré vidím pár krát do roka. Doporučený počet rýb mám určite prekročený. Menšia ako cca 6 cm už ani nedoplňujem - zmiznú častokrát bez stopy. Z 8 gurám pred vianocami už pláva len jedna jediná. Ale už je sama asi 3 dni, takže asi vydrží. Veľké je preto lebo som lenivý stále sa starať o akvárko. Čím väčšie tak tým viac má akvárko vlastný biorytmus a tým menej zásahov potrebuje. Malé 30 l som kedysi čistil každý týždeň...
      zbaliť
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Oliwa ... ja by som ho nebrala ani zadarmo...
    170 cm a 510 l vody...
    lujza.j taká krutá som nechcela byť
    Oliwa
      zbaliť

    Za koľko € predať akvárium.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.