Zavrieť

Porady

Akcie do photoshopu

Dobrý den !
Vedel by mi niekto poradit, odkial by som si mohla stiahnut akcie do photoshopu free ? napr: S10 - Christmas Eve Photoshop Action ,a ine kde sa vkladaju fotky ,alebo existuje nejaký soft na kalendare vo photoshope kde by boli nejake šablony ? Hladam v google , ale nič moc .
photoshop actions free
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Vytvorenie kalendara aj s predlohami, ponukaju vsetky webove stranky, kde si mozes objednat fotky (aj tie kalendare).

    Stiahnut si free photoshop balicky mozes urcite na ich stranke, ci ale este je v ponuke vianocny balicek, to uz musis zistit tam. Skor predpokladam, ze ak bol, tak mal obmedzenu platnost.
    Naposledy upravil ivka70 : 09.01.16 at 14:42

    vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

    vlado 33
    Stiahneš kalendár z Google napr. tu: http://kalendar.azet.sk/meninovy/mesiac/2016-1/
    Skopíruješ do Photoshopu a ďalšie úkony sú na tvojej fantázii.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    verads A ako to mám stiahnut ?
    vlado 33 verads (Dnes 01:24) A ako to mám stiahnut ?

    Mal som na mysli skopírovať nástrojom vystrihovnie. Teraz som skúšal aké to bude mať rozlíšenie keby som to prevzorkoval v PS. Formát A6 čo sa týka rozlíšenia je ešte OK. Hľadal som nejaké Sk kalendáre, no k ničomu vhodnému som sa nedopracoval. Skúšal som Publisher od Microsoftu, sú tam šablóny kalendárov, ktoré si vieš upraviť a uložiť napr. v jpg. Ďalej si ich môžeš upravovať vo PS.
    verads Aha , ale pre mna to je dost komplikovane .
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.