Zavrieť

Porady

Kde nájdem staršie príspevky, ktoré som zadala?

Ahojte, niekedy keď som chcela si niečo overiť, tak som hľadala staršie príspevky v "Mojich príspevkoch". Tam som našla aj napr. spred roka. Avšak teraz sú tam len najnovšie a neviem nájsť tému, ktorú som riešila niekedy pred dvomi mesiacmi. Neviem presne, ako som ju nazvala. Prosím Vás, ukladajú sa staršie témy niekde v archíve? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bea je offline (nepripojený) bea

    bea
    Nepozeraj Moje príspevky, tam ozaj nenájdeš staršie. Chod do svojho Profilu a tam v Posledné príspevky - tam by mali byť. Ja ich tam mám.

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    máš ich tam - len klikni dole na 2. stranu a rozbalia sa ti všetky
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    bea ja teda nerozumiem, kam na druhú stranu, žiadnu 2. stranu nevidím a nič sa mi nerozbaľuje Sedím si asi na kábli ?
    Katy a R ja keď si kliknem na moje príspevky a zrolujem nakoniec - tak tam mám rámik (načítať ďalšie) a tiež označenie strany - 1 a 2 klik na 2 a rozbalí sa ich aj 50 (alebo si načítaj)
    bea no ja veru také nemám. keď kliknem na moje príspevky, tak tam vidím len 6 tém, do ktorých som prispela naposledy. nemám ani načítať ďalšie, ani nič podobné .... čo už, bez toho sa obídem. nájdem ich v mojom profile, keď by som potrebovala...
    bea Katy nemyslíš aj Ty Posledné príspevky v Profile? Lebo to čo píšeš je presne tam. Ale v Mojich príspevkoch to nemám....
    kukučka máš 92 strán príspevkov
    bea hej, mám. to viem, ale nevidím ich v Mojich príspevkoch. A to sa pýtala Mondes, tak jej som odpovedala....
      zbaliť
    bea No veru tak....

    Kde nájdem staršie príspevky, ktoré som zadala?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.