Zavrieť

Porady

platba z Ceskej republiky na Slovensko

Predavam jednu vec do Ciech, celkova cena max. 7 EUR. Nevieme vsak s dotycnym poriesit ako na to... Ak to poslem ako listovu zasielku, neviem ako mi za nu zaplati.

Prevod z ceskeho uctu na slovensky je za nehorazny poplatok. Ak by som to poslal na dobierku (ak sa vobec da), tak vraj tam je 5 EURovy poplatok za prepocet meny, ktory musim platit ja pri prevzati penazi...

Ma niekto skusenosti alebo radu ako na to?

Jedine ma napada Paypal, ale to dotycny zrejme nema.
Naposledy upravil Wotan : 20.01.16 at 07:45
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    kým som si nezriadilo účet v českej fio banke, tak som peniaze do čiech posielala normálne v obálke. Nikdy sa nič nestratilo a to boli trochu väčšie čiastky - okolo 3 tisíc českých. Ale v mojom prípade išlo o dôveru z oboch strán.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Prevody v ramci skupiny bank su bez poplatkov.
    Treba pozriet napr. CSOB v oboch krajinach , alebo banky skupiny Erste Group (Sl.sporitelna, Cz.sporitelna)

    Peniaze sa daju poslat aj postou ,ale odporucam obalku specialne na to urcenu, s poistenim, ktora sa da kupit na poste.

    platba z Ceskej republiky na Slovensko

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.