Zavrieť

Porady

Program na JU pre cirkev

Robím papiere bratovi ktorý je kňazom a prakticky by si papiere inak musel robiť sám ( za svoju farnosť ) - toť pre neho španielska dedina. Nie je to veľa položiek, ale aj tak sa mi nechce to robiť ručne a zapisovať do denníka, ktorý je špecifický, prispôsobený pre cirkev. prosím neviete mi niekto poradiť nejaký lacnejši program, v ktorom by som mohla JU viesť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    kattka.c je offline (nepripojený) kattka.c

    kattka.c
    skus alfu od www.kros.sk - myslim, ze by mala stacit aj demo verzia ak je malo poloziek

    neviem ci existuje specificky softver pre cirkev

    bezradná je offline (nepripojený) bezradná

    knihomol I. stupňa bezradná
    Ja som si stiahla demo verziu madoNONPROF. Je to vyslovene softvér pre účtovanie neziskových organizácií.Nepracovala som s ním zatiaľ, ale chystám sa to vyskúšať. Skúste sa pozrieť na stránke:
    http://www.madosoft.sk/cennik.php?produkt=nonprofit

    jana32 je offline (nepripojený) jana32

    jana32
    Ďakujem, idem si to hneď pozriem. myslím že Kros nebude vhodný lebo účtovanie pre cfarnosť má svoje špecifiká. Obom však ďakujem.

    Zuzka11 je offline (nepripojený) Zuzka11

    Zuzka11
    Môžeš skúsiť základ programu basic.sk. Neviem presne aké špecifiká ma účtovanie farnosti, ale skús zavolať 044/ 5624197 -98 a požiadaj o demo verziu. Základ stojí 1 900 Sk.

    stefo1 je offline (nepripojený) stefo1

    stefo1
    viem o jednom takom programe pre farnost... ale je velmi jednoduchy - pokladnica, bank. ucet, iny ucet, 8 položiek prijmy, 12 položiek vydavky.... ... neviem vsak odkial je ale ak si v ba...

    danielko je offline (nepripojený) danielko

    danielko
    Program na JU pre cirkev je od firmy STEP, skús adresu: http://www.step.sk/step2002/index.php

    Účtovala som v ňom cirkev 2 roky, vyhovoval mi, je jednoduchý a urobí ti aj podklady presne podľa požiadaviek cirkvi.

    stefo1 je offline (nepripojený) stefo1

    stefo1
    no ale ako sa da ten program STEP stiahnut? ... alebo ked ho objedanvam, aka je cena?... lebo na tej stranke takmer nic (okrem info o nom), nieje

    danielko je offline (nepripojený) danielko

    danielko
    Program stojí cca 2000 Sk (presnú sumu si nepamätám), skús zavolať na 055/6339470, alebo email: stepsoft@step.sk
    step2000@step.sk Inak poradiť pri získaní demoverzie, žiaľ, neviem.

    Pracovalo sa mi s ním dobre. ( Pracovalo, pretože od 1.1. vediem pre cirkev PÚ )
    http://www.step.sk

    Program na JU pre cirkev

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.