Zavrieť

Porady

Čo sa to deje?

Po dlhom čase som zavítala na poradu a som zhrozená. Neviem čo sa deje, nakoľko po každom kliknutí myšou sa mi na displey zjaví okno s nasledovným textom :
INTERNET EXPLOREL - upozornenie zabezpečenia.
Názov : Flash Player 8
Vydavateľ : Macromedia,Inc.
Inštalovať Neinštalovať
Súbory z internetu môžu byť užitočné, ale pre Váš počítač škodlivé.
Nikdy doteraz keď som išla na túto stránku sa mi nič podobné neobjavovalo. Mám obavu, o svoj počítač a bolo mi radené, aby som si nič neinštalovala.
Vie mi niekto povedať čo sa to deje ?
Ďakujem. Bola by som veľmi nerada ak by som nemohla z uvedeného dôvodu na túto inak perfektnú stránku chodiť.
Inak mám ochranu aj proti vírusom aj proti spamom.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kattka.c je offline (nepripojený) kattka.c

    kattka.c
    nie som ziadny IT odbornik, ale macromedia flash je na to aby sa ti spravne zobrazovala stranka - teda casti ktore su vytvorene v tomto programe. Klasickym prikladom su bannery - tie su skoro vzdy vytvorene v macromedia flash. Takze podla mna si to kludne mozes nainstalovat.
    dufam, ze sa nemylim :p

    rada je offline (nepripojený) rada

    rada
    Vďaka za reakciu. Som úplný laik na počítače, takže sa všetkého bojím čo neviem sama identifikovať nakoľko som bola upozorňovaná aby som si nič neinštalovala. Takže preto tá obava z mojej strany. A nechápem ako to, že doteraz sa mi to nezjavovalo a teraz pri každom kliknutí. Som z toho na vetvy. A nerobia to tie reklamy ? Pretože medzi reklamami je jedno voľné miesto a maličký farebný snáď pol cm x pol cm štvorček. Ak by som si nenainštalovala danú ponuku môže sa mi niečo stať s počítačom ?
    Pekný večer.
    Naposledy upravil rada : 06.06.06 at 20:37 Dôvod: doplnenie

    va1ke je offline (nepripojený) va1ke

    va1ke
    mne sa teraz tiež dejú čudné veci. napíšem príspevok ale vôbec ho nevidím že sa mi pridal. hladám hladám a nič nevidím. už som sa aj odhlásila a znovu prihlásila, stále nič.

    rada je offline (nepripojený) rada

    rada
    No a ja zase vidím niečo viac čo som predtým nevidela. Dúfam, že sa to nejako dostane do pôvodných koľají a bez obáv budem môcť naďalej byť platným členom tejto porady.

    pavel9 je offline (nepripojený) pavel9

    pavel9
    Pekný deň.

    Macromedia Flash Player je program na prehrávanie flashových .swf súborov. Umožňuje prehrávať flash súbory priamo z web stránok alebo z harddisku. Program dokáže flashové prezentácie uložiť ako spustiteľný .exe súbor (možnosť v menu - Create Projector).

    Neboj sa nič zlé to nie je.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.