Zavrieť

Porady

Pracuje niekto vo firme s controllingom a SAPom?

Ahojte, potrebovala by som najst cloveka, ochotneho mi pomoct s mojou diplomovkou, konkretne niekoho kto by mi bol schopny poskytnut nejake reporty a informacie z firmy kde pracuje na controllingovom oddeleni a pracuje so SAPom. Boli by to informacie ako v tej konkretnej firme sap funguje, jeho mechanizmus, popripade poskytnut nejake sceenshoty. Meno firmy by som nezverejnila, bolo by to anonymne. Moze to byt aj mesia firma. Samozrejme za financnu odmenu. Prosim pomozte!! Potrebujem nejaky material s ktorym by som pracovala. Vdaka za hocijaku odpoved.
ivka70 To: samozrejme za financnu odmenu by si mohla zrusit, za to, ze niekde robis diplomovku, sa neplati.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Skus oslovit ziadostou vacsie firmy, kde je vacsia pravdepodobnost, ze maju SAP.
    Co viem, tak ho pouziva SPP, ENEL, Telecom, Kaufland, Hornbach, DM drogerie, VW, Lesy SR, Mondi, Zentiva, viacero ministerstiev a pod.
    Vela z nich ma pre diplomantov ponuku na spolupracu ako napr. tu
    http://www.sebn.sk/praca_studenti.php
    Tak ci tak ti nemoze dat indormacie pracovnik komtrolingu bez oficialneho suhlasu vedenia spolocnosti, nech by ako chcel.
    To du financne data, ktore firmy len tak nezverejnuju.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Miriama Berecová dakujem pekne, za fajn postreh. nevies este o nejakych dalsich firmach ktore pracuju so SAPom?pripadne kde takuto info ziskam..
    ivka70 Staci googlit, napr. prezentujucich na SAP forach, velakrat sa najdu clanky, kto s kym zaviedol SAP.
    Alebo si pozriet referencie konzultacnych firiem, ktore SAP implementuju ....
    Miriama Berecová vdaka, uz som aj poposielala zopar ziadosti.tak dufam, ze aspon nejaka firma bude ochotna spolupracovat...
      zbaliť

    Pracuje niekto vo firme s controllingom a SAPom?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.