Zavrieť

Porady

Vyúčtovanie nákladov za 2005

Tak sme ho konečne dostali. A verte stojí to za to. Pri poctivom platení predpisu od správcu máme nedoplatok za užívanie bytu za rok 2005 22 000,- Sk. Samozrejme najväčšia položka je 22 050,- Sk za kúrenie a cez 10 000,- Sk za teplú vodu. A to sme sa snažili občas vypínať radiátory. U správcu sa momentálne nachádza neuveriteľné množstvo ľudí a viem, že ak sa dostatočne nevyzbrojíme vedomosťami tak u neho nepochodíme. Rozhodla som sa, že pôjdeme na Úrad pre sieťovú reguláciu, avšak predtým som chcela požiadať toto fórum či niekto nemá skúsenosti s meračmi tepla od fi Siemens. Neviem aké info by som mala k tomu dodať, prikladám však tabuľku aké údaje merače poskytujú.

Budem rada za každú radu. Ďakujem a pekný deň.
Naposledy upravil rada : 07.06.06 at 10:52 Dôvod: tabuľka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    GABRIELA je offline (nepripojený) GABRIELA

    GABRIELA
    My máme merače tepla od firmy SIEMENS od 10/2005. Vyúčtovanie za tie 3 mesiace nám robila fy ktorá nám ich montovala. Ja som zatiaľ nemala zlé skúsenosti. Všetci máme preplatky, ako SVB sme zaplatili aj pri tak tuhej zime rovnako ako minulý rok ( v úhrne). Neviem si predstaviť kde mohli vzniknúť tak obrovské rozdiely ?

    Vyúčtovanie nákladov za 2005

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.