Zavrieť

Porady

sused si dal vymerat pozemok a vraj som na jeho co stym dalej

velmi pekne dakujem za odp.teda upresnujem ot.jr to vinica co ja pametam sa orala po suseda teraz on sused kupil dalsiu z druhej strany a nasledne dal zamerat vraj geodetom vytycil mu tam asi15 bodova z mojej strany su asi 6 bou hranice koliky natlcene plot tam nie je asi ani nebude chcel len vediet od kade po kade je teda jeho.a asi na troch bodoch je v ???mojom cca 45cm 35cm tomu nalezi 1 rad vinica asi 30m.pri zamerani som nebol a protokol nemam nevidel som .???
Naposledy upravil Juro Adam : 09.02.16 at 07:06
bodliak 10 cm alebo 2 metre ? Ma protokol od geodeta? Videl si geodetom zatlcene koliky?
arizona Pytaj si ukazat protokol. Co navrhuje sused? A uprav si trochu svoj prispevok,lebo je dost chaoticky napisany,nie je rozumiet
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Daj si zamerat aj ty svoj. Mozno pridete na to,ze aj on je kuskom u teba,alebo ze k tebe presahuje sused z opacnej strany.
    Prv to ludia bezne robili,ze si medzi sebou pomenili par metrov,nedali zapisat do LV. Takze dalsia generacia uz o tom nemusi vediet.
    Prv sa pozemky nemerali s takou prestnostou,neraz aj drzejsi sused posunul vedome hranicu.
    Tazko povedat,kde sa stala v minulosti chyba. Asi si kupil pozemok,ktory bol uz oploteny,takze si sa mylne domnieval,ze je zamerany spravne.

    Najlepsie je dat si zamerat tvoj pozemok a nasledne sa so susedom dohodnut,bud na kupe,alebo nejakej zamene,ak to pozemok dovoluje.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Pri zameraní pozemku by mali byť všetky zúčastnené strany.
    Daj si zamerať aj Ty svoj...potom sa ukáže.

    Ak má pravdu, tak sa len nejak dohodnúť.
    Ak už je postavený plot, tak smola...ak nie, tak žiaden problém.
    Ale plot zrejme stojí, inak by si sa neinteresoval.

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Dokázať mu omyl listom vlastníctva. Ak však má pravdu, tak sa s ním dohodnúť.

    sused si dal vymerat pozemok a vraj som na jeho co stym dalej

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.