Zavrieť

Porady

Susedské vzťahy

Dobrý deň, zaujímalo by ma...ako ďaleko by mal mať náš sused umiestnené hnojisko od našej terasy...nevadí mi, že chová zvieratá, ale to, že umiestnil si svoje hnojisko na jeho a našej hranici pozemku v blízkosti našej terasy...nechcem si predstaviť aké príjemné sedenie a pitie kávy to v lete bude...ďakujem za odpoveď
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
To existuje i taká relácia? No to sú mi veci..... ts,ts,ts.....
Momentálne reprízuju v nedeľu pred obedom..."Nová záhrada"...kukni a urob si názor sám.
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kuknem, zhodnotím, zreferujem.....
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

buchač
Oliwa
na reláciu Hurá do záhrady, kde záhradní architekti "vyrábali" záhradu.
Ak to bolo na Tv GrC, tak otázka.

...a si Ty normál, že takéto relácie sleduješ ? Lebo jeden čas bola na dotyčnej tv aj podobná, kde byty dávali dokopy.
Videl som jednu - dve časti (že sa niečomu poučím), no nevedel som, čo skôr...či sa smiať alebo plakať. Takže došlo k rezignácii a radšej som to prestal sledovať.
Zázrační fachmani sú to, čo za pár dní dať do richtiku záhradu, byt, dom dokážu...všetky technologické postupy zahodiť a robiť len tak, aby to na obrazovke dobre vyzeralo.
Buchyno, odpusť si tie invektívy... To, že som videla časť jednej relácie, kde práve osádzali krb, neznamená, že som jej pravidelným fanúšikom... V nedeľu popoludní som obyčajne vonku - na terase...
Mimochodom, žiadna Nová záhrada a žiadna JOJ ani repríza, ale Hurá do záhrady a STV.
Ja o voze a Ty o koze... akurát téma relácie totožná.
http://huradozahrady.com/
Naposledy upravil Oliwa : 17.05.16 at 20:07
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Oliwa
buchač
Oliwa
na reláciu Hurá do záhrady, kde záhradní architekti "vyrábali" záhradu.
Ak to bolo na Tv GrC, tak otázka.

...a si Ty normál, že takéto relácie sleduješ ? Lebo jeden čas bola na dotyčnej tv aj podobná, kde byty dávali dokopy.
Videl som jednu - dve časti (že sa niečomu poučím), no nevedel som, čo skôr...či sa smiať alebo plakať. Takže došlo k rezignácii a radšej som to prestal sledovať.
Zázrační fachmani sú to, čo za pár dní dať do richtiku záhradu, byt, dom dokážu...všetky technologické postupy zahodiť a robiť len tak, aby to na obrazovke dobre vyzeralo.
Buchyno, odpusť si tie invektívy... To, že som videla časť jednej relácie, kde práve osádzali krb, neznamená, že som jej pravidelným fanúšikom... V nedeľu popoludní som obyčajne vonku - na terase...
Mimochodom, žiadna Nová záhrada a žiadna JOJ ani repríza, ale Hurá do záhrady a STV.
Ja o voze a Ty o koze... akurát téma relácie totožná.
http://huradozahrady.com/
Najprv citácia z môjho profilu...OK ?

Schopnost porozumenia citaneho textu je zakladnym predpokladom akejkolvek debaty.
--------------------
Včul reakcia s dôrazom na zvýraznené.
Spomenul som v mojom príspevku snáď STV ??? Nejak to tam nevidím...Ty snáď áno ???
Ty vidíš nejakú invektívu ? Lebo ja nie. Invektíva by bola úplne inak napísaná...a pritom by som použil tie isté slová.
Nechápem, prečo sa snažíš (a nie si sama) vidieť za mojimi riadkami len to zlé....to akože mám byť fakt zlý ? Radšej nechci/te...
---------------------
Mimochodom...aj na STV to nie je bohvie čo. Farkašová je síce šarmantná a aj pekná, ale to nestačí na kvalitnú úroveň.
Keď už porovnávam...tak na Přemka Podlahu sa proste nechytajú...aj keď už v tých posledných rokoch to nebol on. Přemek bol na rozdiel od iných solídne v obraze.
0 1
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

buchač
misoft
To existuje i taká relácia? No to sú mi veci..... ts,ts,ts.....
Momentálne reprízuju v nedeľu pred obedom..."Nová záhrada"...kukni a urob si názor sám.
Buchy, reagovala som súbežne aj na toto, čo si písal misoftovi.
A žiadna Farkašová v mnou uvedenej relácii neúčinkuje... Ja viem, že Ty chceš mať vždy pravdu za každú cenu, aj keď ju nemáš...
Asi si dnes veľa betónoval či čo a si už unavený... dobrú noc.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Oliwa
buchač
misoft
To existuje i taká relácia? No to sú mi veci..... ts,ts,ts.....
Momentálne reprízuju v nedeľu pred obedom..."Nová záhrada"...kukni a urob si názor sám.
Buchy, reagovala som súbežne aj na toto, čo si písal misoftovi.
A žiadna Farkašová v mnou uvedenej relácii neúčinkuje... Ja viem, že Ty chceš mať vždy pravdu za každú cenu, aj keď ju nemáš...
Asi si dnes veľa betónoval či čo a si už unavený... dobrú noc.
Nereaguj na to, čo sa Teba netýka...reaguj na mňa, tak ako ja reagujem na Teba...inak je z toho miš - maš.

Farkašovú som spomenul, je pravda, že tie relácie sú si podobné, mne na jedno kopyto...ona učinkovala/je v tomto http://www.csfd.cz/film/257912-posta...strom/prehled/

Mimochodom, pravda je predsa niečo iné a ona samotná je nie raz relatívna. Šak sa bavíme o názore (aspoň ja) na tému televíznych relácií, Ty si prvá načala s tým príkladom.
Niekomu sa tá, či oná relácia páči a niekomu nie. Nik nikomu nebráni a ani nenúti ich sledovať...či ?

Ale inak si pekne odbočila od mojej reakcie...to sa musí uznať. Píšem Ti malé, bezvýznamné plus.
Naposledy upravil buchač : 18.05.16 at 04:25
0 1

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať