Zavrieť

Porady

Dokedy (termín) mi má vydať bývalý zamestnávateľ ročné zúčtovanie preddavkov na daň za rok 2015?

Súčasnému zamestnávateľovi mám podať žiadosť na vykonanie ročného zúčtovania do 16.2.2016, ale ešte nemám všetky potrebné podklady. Z bývalého zamestnania mi pani ekonómka odpísala, že ročným zúčtovaním preddavkov sa bude zaoberať po výplatách, vo februári a v marci. Pre mňa to bude už neskoro, keďže termín podania žiadosti je o pár dní. Neexistuje presný dátum, dokedy by mali ročné zúčtovanie preddavkov za uplynulý rok ( aj bývalým zamestancom) zamestnávatelia vystaviť?
Usporiadat
kn-alka kn-alka

kn-alka je teraz online kn-alka

Jarka jméno mé :)
Tu to máš pekne rozpísané:

https://www.podnikajte.sk/dane-a-uct...ane-2015.xhtml
0 0
M.Anka M.Anka

M.Anka je offline (nepripojený) M.Anka

Keď máš podať žiadosť o vykonanie ročného zúčtovania u súčasného zamestnávateľa, tak potrebuješ od bývalého zamestnávateľa potvrdenie o zdaniteľných príjmoch za rok 2015 a nie ročné zúčtovanie preddavkov
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ingrid79
Súčasnému zamestnávateľovi mám podať žiadosť na vykonanie ročného zúčtovania do 16.2.2016, ale ešte nemám všetky potrebné podklady. Z bývalého zamestnania mi pani ekonómka odpísala, že ročným zúčtovaním preddavkov sa bude zaoberať po výplatách, vo februári a v marci. Pre mňa to bude už neskoro, keďže termín podania žiadosti je o pár dní. Neexistuje presný dátum, dokedy by mali ročné zúčtovanie preddavkov za uplynulý rok ( aj bývalým zamestancom) zamestnávatelia vystaviť?
Nepotrebuješ ročné zúčtovanie preddavkov, správne RZD. Potrebuješ potvrdenie o príjmoch zo ZČ a to si mala dostať po skončení PP.
Takže žiadaj to alebo pohľadaj, či ho už dávno nemáš.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať