Zavrieť

Porady

Vyznačenie MD v personalistike, resp. v pracovnej zmluve

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Ahojte poraďáci!
Prosil by som o radu. 12.06.2006 zamestnankyňa nastupuje na materskú dovolenku. Oznámenia na SP a ZP som už vykonal. Potreboval by som to aj v programe niekde zaznamenať, že od tohto dátumu je na MD. Vie niekto ako sa to dá?
Ďakujem!
Usporiadat
willy willy

willy je offline (nepripojený) willy

ekonóm - živnostník
lenkak
som rada, že schvaľuješ aj túto možnosť, ja to aj takto používam.
Som rád, že je na Porade niekto, kto má MRP fakt premakané a je viac, ako bežný užívateľ - vidieť to na odborných príspevkoch. Dúfam, že svojimi skúsenosťami a radami budeš aj naďalej prispievať do tohto super fóra o MRP.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Vďaka za príspevok, takú pochvalu som nečakala.
A určite sem budem prispievať, nemám dôvod prečo nie.
0 0
dvd dvd

dvd je offline (nepripojený) dvd

lenkak
Zatiaľ nie, ale riešim to nasledovne:
Pri výpočte mzdy som išla na úplne údaje mzdy, našla som peňažná pomoc v materstve - tam som dala počet dní, a dala výpočet mzdy. Takto mám vystavenú mzdu, ale nulovú.
skúšam to tak, no nejako sa nedarí -- ako sa zadáva do riadku 99, "penazna pomoc v materstve - dni" číselná hodnota??? vopred ďakujem za odpoveď
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
pri výpočte mzdy pôjdeš na úplne údaje mzdy, 2x klikneš na položku 99-peň.pomoc, zobrazí sa Ti tabuľka, tam klikneš na ikonu Pridať, zadáš dátum, napr. 01.08.-31.08.ako pri PN, ok. zatvoríš tab. a dáš už len výpočet mzdy.
0 0
dvd dvd

dvd je offline (nepripojený) dvd

skúšam to ako píšeš, no neotvára sa mi po dvojkliku na r. 99 žiadna tabuľka, nedeje sa nič, možno musím predtým niečo zmeniť niekde v nastaveniach, poraď ešte, díík
0 0
dvd dvd

dvd je offline (nepripojený) dvd

už sme to vytelefonovali v Brezne -- mame sice aktualizovanu verziu, ale byvaly maly zavod, ktora to nevie - musime kupit novu, .... no jo
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať