Zavrieť

Porady

Egypt

Ahojte, blíži sa čas dovoleniek a už pomaličky začínam dumať nad tým, kam sa tento rok vyberiem. Premýšlala som nad Egyptom v stredisku Hurghada, v ktorej sa nachádza jeden sympatický hotel. Volá sa Panorama. Chcela by som sa spýtať máte niekto skúsenosť s týmto hotelom? Ubytovanie je situovane na vodných vilkách na lagúne. Okrem tohto hotela neporadili by ste mi nejaký iný dobrý , pekný a nie moc predražený hotel v kľudnom prostredí ? Ja viem, že na int.stránkach ich nájdem veľa a môžem si len vybrať, ale ja chcem vedieť váš názor a hlavne typ ,ktorý by bol dobrý.
Usporiadat
Miriam.x Miriam.x

Miriam.x je offline (nepripojený) Miriam.x

Ahoj, Panorama je dobrý hotel, myslím že tam budeš spokojná. Skús si pozrieť aj Conrad, tam je tiež pekne a hlavne kľud. Ak by si chcela niečo v centre tak Sea Gull je celkom fajn.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
O hoteli Panorama si môžeš prečítať pomerne dosť hodnotení na www.kartago.sk. Ja som bola vlani v hoteli Le Pacha a bola som tiež veľmi spokojná. Je v centre mesta , vchod je z rušnej ulice, takže sa tam dá večer pochodiť . Ale v záhrade hotela nepočuješ žiadny ruch .
0 0
Miriam.x Miriam.x

Miriam.x je offline (nepripojený) Miriam.x

skús pozrieť aj sem:
http://www.recenzie-hotelov.sk/xxx.php?name=panorama

prípadne napíš ako si to predstavuješ, skúsim ti niečo pozrieť.
Naposledy upravil Miriam.x : 08.06.06 at 18:16
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

domacnost
Ahojte, blíži sa čas dovoleniek a už pomaličky začínam dumať nad tým, kam sa tento rok vyberiem. Premýšlala som nad Egyptom v stredisku Hurghada, v ktorej sa nachádza jeden sympatický hotel. Volá sa Panorama. Chcela by som sa spýtať máte niekto skúsenosť s týmto hotelom? Ubytovanie je situovane na vodných vilkách na lagúne. Okrem tohto hotela neporadili by ste mi nejaký iný dobrý , pekný a nie moc predražený hotel v kľudnom prostredí ? Ja viem, že na int.stránkach ich nájdem veľa a môžem si len vybrať, ale ja chcem vedieť váš názor a hlavne typ ,ktorý by bol dobrý.
Ja by som Ti nedoporučil hotel King Tut. Nie, že by niečo bolo s hotelom, ten je perfektný (boli sme tam minulý rok), aj služby a stravu má výbornú, má vlastnú pláž, ale hneď vedľa je stavenisko, kde neustále bagrujú a jazdia nákladné autá a hrozne sa z toho práši na lehátka. Pri ich tempe prác predpokladám, že to dokončia tak za 3 roky, takže nemyslím si, že tento rok by to bolo v poriadku.

Ono vlastne celá Hurghada je jedno veľké stavenisko. Pred 15 rokmi to bola neznáma rybárska osada a všetky tie hotely vyrástli v priebehu tých 15 rokov a stále rastú. Zelene je tam kvôli teplu veľmi málo (len okolo hotelov), ale more je tam úžasné - teplé a priezračné. Napriek tým negatívam, ktoré som uviedol sa tam oplatí ísť.

My sme išli cez Tiptravel. V rovnakej cene bol aj hotel Sea Gull. Ten bol v meste a tiež mal vlastnú pláž. Ten by som Ti doporučil. Pozeral som v ich katalógu, tak ten King Tut tento rok ani nemajú v ponuke ale Sea Gull áno.

Keď chceš, môžem Ti poskytnúť aj ďalšie info ohľadne výletov.
0 0
domacnost domacnost

domacnost je offline (nepripojený) domacnost

ďakujem Vám všetkym za info, rady a typy. Chceme cestovať cez cest.kancel.kartago na last minute. Dva krát sme snimi boli ,raz v Tunise a druhý krát na Djerbe. Kartago nerobí rozdiel medzi last minutom a vopred predplatenými. V katalógu je všade písané , že strava je ponúkaná formou bufetu, prosím vás môhli by ste mi povedať aký je rozdiel medzi švédskymi stolmi a formou bufetu. Viem ako vyzerajú švédske stoly. Je to to isté? Alebo formou bufetu je menej stravy? Hotel Seagul má vstup do mora s obuvou? Vzdialená pláž pri hoteli Panorama má vstup do mora tiež s obuvou?
0 0
Miriam.x Miriam.x

Miriam.x je offline (nepripojený) Miriam.x

V Sea Gulle máš viac pláži, laguna pri novej budove aj pri starej a samozrejme si môžeš zájsť pár metrov ďalej na "otvorené more". Tam by som ti odporučila mať obuv, ale nie je to potrebné, my sme ju nenosili ani moje deti ju nechceli, záleží na tebe. Medzi švédskym stolom a bufetom nemáš veľký rozdiel, malo by to fungovať asi tak, že pri bufetovom stravovaní pri stoloch stojí obsluha, ktorá ti naloží na tanier čo chceš a pri šv. stoloch si to dáš sama. Ale v Eg. sa naozaj nemusíš báť, že by bolo málo jedla.
0 0
zazuSA zazuSA

zazuSA je offline (nepripojený) zazuSA

Poprosím o radu, hľadám dobrý hotel, teda pláž kde sú pekné koralové útesy - teda sa dá šnorchlovať. Ďakujem
0 0
Reprografia Reprografia

Reprografia je offline (nepripojený) Reprografia

zazuSA Pozri príspevok
Poprosím o radu, hľadám dobrý hotel, teda pláž kde sú pekné koralové útesy - teda sa dá šnorchlovať. Ďakujem
Egypt je moja srdcovka. Keď šnorchlovanie tak Sharm el Sheik, napr. hotel El Faraana Reef - je tam taliansky majiteľ, takže aj kuchyňa je trošku inak zameraná - ale super - ako v ostatných hoteloch. Myslím tým, že tu budeš mať možnosť ochutnať aj bravčové, ryby piza, cestoviny....... Tento hotel má pláž aj s pozvoľným vstupom do mora. Asi 10 m od vstupu do mora sa môžeš položiť na vodu a pozorovať podmorský svet - krása!!!!
Ak by si chcela Hurgadu, tu sa treba informovať v cestovke, pretože nie každý hotel má pláž kde je možnosť šnorchlovania. My ideme tento rok do Prima Life Makadi a tam taká pláž napr. je. Na tento hotel sú veľmi pozitívne recenzie. Ide nás viac a niektorí z nich idú už druhý, tretí krát do tohoto hotela
0 0
britta britta

britta je offline (nepripojený) britta

zazuSA Pozri príspevok
Poprosím o radu, hľadám dobrý hotel, teda pláž kde sú pekné koralové útesy - teda sa dá šnorchlovať. Ďakujem
Ak chces byt v Hurghade, v dobrom hoteli a pri hoteli snorchlovat - odporucam hotel El Palacio. Pekne plaze s pieskom a umelo vytvorenym vstupom do mora (kamenny murik so schodikmi) - mozes si vybrat - casti, kde su koraly, tam sa ale neda moc plavat, ale je tam na cipe aj jedna oblast, kde sa da aj plavat aj snorchlovat aj potapat - nadherna podmorska fauna. Ja osobne nemam rada tie nudne plaze, kde je prvych dvesto metrov voda po kolena. Je tam aj cast s umelo vytvorenou lagunou - pohdlne plavanie bez morskej fauny. A samozrejme bazen. Ale ten je v kazdom hoteli. Hotel je rozlahly - oplati sa pri ubytovani vlozit do pasu 50 dolacov a daju ta byvat tak, aby si nemala nikam daleko. Ale po kazdej stranke dobry, vecer dost moznosti vyzitia
0 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

Miriam.x Pozri príspevok
V Sea Gulle máš viac pláži, laguna pri novej budove aj pri starej a samozrejme si môžeš zájsť pár metrov ďalej na "otvorené more". Tam by som ti odporučila mať obuv, ale nie je to potrebné, my sme ju nenosili ani moje deti ju nechceli, záleží na tebe. Medzi švédskym stolom a bufetom nemáš veľký rozdiel, malo by to fungovať asi tak, že pri bufetovom stravovaní pri stoloch stojí obsluha, ktorá ti naloží na tanier čo chceš a pri šv. stoloch si to dáš sama. Ale v Eg. sa naozaj nemusíš báť, že by bolo málo jedla.
Malo jedla sme mali v hoteli SAHARA, v Hurgade, ten nedoporucujem, pritom sme mali all inclusive.
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

domacnost Pozri príspevok
Ahojte, blíži sa čas dovoleniek a už pomaličky začínam dumať nad tým, kam sa tento rok vyberiem. Premýšlala som nad Egyptom v stredisku Hurghada, v ktorej sa nachádza jeden sympatický hotel. Volá sa Panorama. Chcela by som sa spýtať máte niekto skúsenosť s týmto hotelom? Ubytovanie je situovane na vodných vilkách na lagúne. Okrem tohto hotela neporadili by ste mi nejaký iný dobrý , pekný a nie moc predražený hotel v kľudnom prostredí ? Ja viem, že na int.stránkach ich nájdem veľa a môžem si len vybrať, ale ja chcem vedieť váš názor a hlavne typ ,ktorý by bol dobrý.
Do Egypta má najviac ponúk Kartago. V Hurghade je viac hotelov Panorama.
Je priamo v Hurghade a potom v časti El Gouna, ktorá je cca. až 35 km od letiska. V tejto časti sú umelo vytvorené lagúny a tie sú dosť špinavé a ďaleko od otvoreného mora. Do toho rezortu Panorama - El Gouna ti neodporúčam, sú v Hurghade za tie isté peniaze aj lepšie. Na snorchlovanie je najlepšie Sharm ...
Skús sa pozrieť na www.travel.sk , www.invia.sk , www.dovolenka24.sk , kde sú recenzie hotelov.
0 0
atour.sk atour.sk

atour.sk je offline (nepripojený) atour.sk

V hurghade je perfektna 4- hotel Palm Beach. Sluzby ako v 5.
0 0
alenad alenad

alenad je offline (nepripojený) alenad

Pekný deň prajem. Viete niekto poradiť fajn hotel v Egypte aj s toboganmi?
0 0
Reprografia Reprografia

Reprografia je offline (nepripojený) Reprografia

Už som tu spomínala minulá rok, že sme sa chystali do Prima Life Makadi. Perfektný hotel, vynikajúce služby. Bola som v Egypte 7 krát, ale ak sa vrátim (a to určite) už len do tohoto hotela. A sú tam aj tie tobógány. Je to cca 30 km od Hurgady, ale bez problémov sa tam dostanete busom alebo taxíkom každý deň kedykoľvek. Taxi stojí 20 eur. Keď idete 4 osoby, tak 5 eur na osobu. Toľko stojí aj bus, ale tam je stanovený presne odchod a príchod....
0 0
alenad alenad

alenad je offline (nepripojený) alenad

Reprografia Pozri príspevok
Už som tu spomínala minulá rok, že sme sa chystali do Prima Life Makadi. Perfektný hotel, vynikajúce služby. Bola som v Egypte 7 krát, ale ak sa vrátim (a to určite) už len do tohoto hotela. A sú tam aj tie tobógány. Je to cca 30 km od Hurgady, ale bez problémov sa tam dostanete busom alebo taxíkom každý deň kedykoľvek. Taxi stojí 20 eur. Keď idete 4 osoby, tak 5 eur na osobu. Toľko stojí aj bus, ale tam je stanovený presne odchod a príchod....
Ďakujem za odpoveď. More je pri tomto hoteli aké, dá sa aj šnorchlovať?
S ktorou cestovkou ste boli?
0 0
Reprografia Reprografia

Reprografia je offline (nepripojený) Reprografia

More je super, je tam pozvoľný vstup do mora a asi 20-30m od brehu sa dá krásne šnorchlovať.
A boli sme s Kartagom. Tento hotel patrí im, takže veľké pozitívum bolo, že sme tam nestretli toľko Rusov - cca 3-4 rodiny, čo sa dá. Najviac je tam Slovákov a čechov. Pozrite si aj recenzie na googli a uvidíte aj plno fotiek (napr. www.holidaycheck.de alebo com). Podľa mňa, ak sa v tom hoteli neudialo niečo prevratné, budete spokojní. Zabudla som poznamenať, že strava je tam úžasná, čo sa nedá povedať o každom hoteli v Egypte. K dispozícii máte po celý čas posilňovňu, stolný tenis, squash, tenis a to je už všetko v cene. O celodenej možnosti konzumácie zmrzliny- perfektnej ani nehovorím.
0 0
alenad alenad

alenad je offline (nepripojený) alenad

Reprografia Pozri príspevok
More je super, je tam pozvoľný vstup do mora a asi 20-30m od brehu sa dá krásne šnorchlovať.
A boli sme s Kartagom. Tento hotel patrí im, takže veľké pozitívum bolo, že sme tam nestretli toľko Rusov - cca 3-4 rodiny, čo sa dá. Najviac je tam Slovákov a čechov. Pozrite si aj recenzie na googli a uvidíte aj plno fotiek (napr. www.holidaycheck.de alebo com). Podľa mňa, ak sa v tom hoteli neudialo niečo prevratné, budete spokojní. Zabudla som poznamenať, že strava je tam úžasná, čo sa nedá povedať o každom hoteli v Egypte. K dispozícii máte po celý čas posilňovňu, stolný tenis, squash, tenis a to je už všetko v cene. O celodenej možnosti konzumácie zmrzliny- perfektnej ani nehovorím.
moc, moc ďakujem za radu. Včera som hľadala rôzne recenzie na tento hotel, zväčša sú pozitívne. Má to jeden háčik, z tohto hotela nerobia výlety do Petry, a tú by sme chceli navšíviť. Tieto výlety robia zväčša z Taby.
0 0
Reprografia Reprografia

Reprografia je offline (nepripojený) Reprografia

To je pravda. Výlety do Jordánska sa robia väčšinou z Taby. Tieto výlety sa robia, ale zo Sharmu, nakoľko Sharm je na Sinajskom poloostrove, tak ako aj Taba, kde je prechod do Izraela a Jordánska. Ak chcete navštíviť tieto destinácie, tak potom choďte do Taby. Alebo na poznávací zájazd Taba-Izrael-Jordánsko. Do samotnej Taby by som moc na oddychový zájazd nešla. Je to taká samota...
0 0
Baca1966 Baca1966

Baca1966 je offline (nepripojený) Baca1966

Necestovat lietadlom a uz vobec nie do rizikovych krajin, a ak uz nie je vyhnutia, bez batoziny, len s kreditkou a vsetko si tam kpit, co ak budete mat v batozine cvicne drogy, alebo radioaktivny material, alebo vybusninu??? :-D
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať