Zavrieť

Porady

Zrusenie zajazdu zo strany CK, ako dostat naspat peniaze?

Zakupila som zajazd prostrednictvom zlavoveho portalu. Par dni pred odchodom ma kontaktovala CK, ze zajazd sa z dovodu nenaplnenia kapacity zrusil. Ponukli mi nahradny termin, ktory mi vsak nevyhovoval, takze som ho odmietla a ziadala vratenie penazi. CK mi povedala, ze sa mam obratit na zlavovy portal, kedze platbu som vykonala na ich ucet, zlavovy portal prave naopak odpovedal, ze peniaze mam pytat od CK nakolko im bola moja platba uz fakturovana. Momentalne mi uz neodpoveda ani jedna strana. Na koho sa mozem obratit (SOI, sud...), pripradne ako mozem dostat svoje peniaze naspat?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    expeeert je offline (nepripojený) expeeert

    expeeert
    Treba pýtať od toho, komu ste platili Vy, teda mal by to byť zľavový portál. Vás nemusí zaujímať, ako si oni medzi sebou vyrovnali záväzky. Zvyšok nech si urovnajú medzi sebou oni, mali by to mať zmluvne ošetrené medzi sebou.
    Pri troche nadsázky by Vás potom CK mohla odkázať ďalej na hotel, kebyže im už vyplatila peniaze...
    Treba si ale pozrieť podmienky toho portálu.
    kackaaaa Dakujem, to dava zmysel

    Zrusenie zajazdu zo strany CK, ako dostat naspat peniaze?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.