Zavrieť

Porady

Kupene v maloobchode v zahranici dovoz na Slovensko

Dobry den,
chcel by som sa opytat :
Ak by som prevadzkoval informacny eshop s cenami z maloobchodnych predajni, akcii v zahranicnych obchodoch, eshop by nesluzil na dalsi predaj, sluzil by ako informacny eshop s cenami za ktore si moze zakaznik kupit danny produkt v zahranici. Zakaznik by si mohol pomocou eshopu objednat kupu, dopravu danneho produktu na Slovensko, dostal by danovy doklad daneho obchodu ja by som uctoval len dopravu za prevoz..
-Ako by to bolo keby ma stopla policia, dokladoval by som bloky a napr. objednavku zakaznika za prevoz?
Popripadne co si myslite?
Veci ako: ludia si to radsej kupia z danneho obchodu, zaplatia prepravcu atd. si odpustit.
Preprava by sa riesila len raz do mesiaca s tym ze zakaznik by o tom bol o informovany, ale aj tak by sa mu oplatilo cakat.
Ma to nejake problemy s ktorymi by som sa mohol stretnut ohladom zakona o predaji, prevoze atd..dan...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Základným problémom bude podľa mňa nedostatok dopytu pre takúto sprostosť.
    Načo by niekto využíval takú nezmyselnú službu? Zákazník si vie tovar objednať sám a obvykle očakáva rýchle doručenie. Obzvlášť vo východnej európe. Celá vec nie len že neposkytuje pridanú hodnotu, ale internetové nakupovanie komplikuje. Nemá trhové opodststnenie. Podľa mňa je to sprostosť od podstaty.
    seky Tak v prvom rade :
    - uz to funguje len v inej forme
    - momentalne cisty zisk mesacne 700 e.
    Ak by som nebol ako predavajuci, ale ako prepravca a celu vec riesil systemom informacnym eshopom s cenami, tipujem ze by sa mi mohlo 4 x nasobit pocet zakaznikov! Ak by som to riesil cez internet.
    Pekny den

    Kupene v maloobchode v zahranici dovoz na Slovensko

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.