Zavrieť

Porady

Už viem, koho budem voliť :)

Ja viem, porada je svojim spôsobom apolitická a možno tu takáto téma nepatrí. Nevadí, skúsim.
Určite nie som sama, kto rozmýšľa, koho voliť. Viacerí máme jasno v tom, koho nie. Ale na tej druhej strane je problém preveliký. Tu sa mi nepáči to, čo chcú jedni, tam sa mi nepáči, čo robia iní. A tie ich divoké návrhy, niekedy katastrofa. Ano, na toho, koho by som chcela mám prísnejšie kritéria.
No ale tade asi cesta nevedie, prienik takej strany, čo by mi vyhovovala na 100% som nenašla.
Tak som sa rozhodla pre druhú cestu - pozriem na ľudí, bez ohľadu na politickú stranu, ktorú zastupujú. Priznám sa, vyšlo mi povedzme 5-6 ľudí. Ale samozrejme, každý z inej strany. A čo teraz.

Až mi zrazu doklaplo, ja nemusím vyberať, ja tu vlastne mám skoro každý deň na očiach niekoho, kto mi pomáha v práci. Kto nielen zákony navrhuje, ale dokáže mi ich aj objasniť, vysvetliť. Ktorému nerobí problém vyškoliť mzdových účtovníkov na celom slovensku nielen v predvolebnom roku, ale každý rok. Niekto, kto vie, čo robí, pozná našu prácu. Váži si ju a ja si vážim jeho prácu.
Isto nie je dokonalý a ani to, čo presadzuje jeho strana sa mi úplne nepozdáva. Ale život je o kompromisoch. A toto je v tomto okamžiku pre mňa najlepšie riešenie.

mmch, tých ostatných, ktorý boli v mojom hľadáčiku bude zase voliť moje najbližšie okolie, tak sme si to pekne podelili.

Takže tak - nikoho síce nemenujem, ale tým, čo sa tu pohybujeme je to myslím jasné.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ty vole...
dostal som sa po to, že nechápe, prečo fico prehral v bratislave a západnom slovensku,
ktorý najviac bohatnú vdaka jeho vláde..

čo to je za tela ....
2 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Patrik Murárik
Môžme sa tu hádať kolko chceme no no najprv sa pozrime na seba !!
Celý systém aký tu je je len zásluhou toho že sme sa nechali oklamať a keď aj vieme že nás klamú dávame im priestor alebo nás to vobec nezaujíma. Treba si uvedomiť že občania máme moc nie oni v parlamente. Veď tam sedí pár desiatok ludí lepších či horších a nás je cez 4 milióny ..
Všetko je to len o tom čo dovolíme my občania..
Fico, Kotleba, Danko a niekoľko ďalších to je len moja moja preveľká vina
Slováci spojte sa !!
V tomto máš veľkú pravdu.
Je pravda, že ich tam sedí len pár desiatok, ale oni sedia tam a my tu.

Systém je taký, že ak chceš o niečom rozhodovať, musíš sedieť práve tam, kde sedia oni. Frflaním sa tam teraz nedostaneme a ani ich odtiaľ nedostaneme.
Ľudia hovoria, že cesta do parlamentu stojí veľa peňazí a tak tam sedia bábky dosadené kapitálom.
-----------------------------------------------
Čo tak skúsiť cestu bez veľkých peňazí? Veď tak isto, ako tu frfleme, môžeme každý napísať svoju predstavu o dobrej politike. Následne sa tu môže vytvoriť niekoľko rôznych skupín s veľmi podobnými hodnotami a tie najväčšie si budú vedieť vytvoriť "svoju virtuálnu stranu". Stranu, ktorej by bez kompromisov dali svoj skutočný volebný hlas.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Hm....to sú mi ale kritériá...
Ostrí, uniformovaní a tetovaní chlapci ...
Kotlebovi voliči
pohlavie: muži 64 %, ženy 36 %
vekové zloženie: 70 % do 39 rokov, 25 % 40 až 59 rokov, 5 % 60+ rokov
vzdelanie: základné 7 %, bez maturity 18 %, s maturitou 54 %, vysokoškolské 21 %
zamestnanie: manuálni pracovníci 29 %, úradníci 6 %, odborní pracovníci 19 %, živnostníci/podnikatelia 14 %, študenti 14 %, nezamestnaní 5 %, dôchodcovia 5 %, iné 8 %
http://spravy.pravda.sk/parlamentne-...resivny-virus/
Veď do tejto kategórie patria skoro všetci športovci....
Vzdelanie majú zväčša len základné, sprostí jak tága, potetovaní od vrchu po spodok...
https://www.google.sk/search?q=tetov...HZp4CLwQsAQIFQ
0 2
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

taiko
Ak sa nam nepaci dlhodobo nasa reprezentacia, riesenim je napr generalny strajk, ktoreho vysledkom by mohla byt aj zmena voebneho systemu, pravomoci atd
Taiko, generalny strajk ma zmysel v totalitnych rezimoch, kde nemozes volit. Nie v rezimoch, kde prebiehaju slobodne volby. A u nas su volby slobodne, to musime uznat, hoci sa nam casto nepaci, ako je potom stat vedeny politikmi, ktore si narod zvolil.

Rovnako sa mi nepaci nejaka demostracia proti Kotlebovi dva dni po volbach. Ja som tu sice tiez napisal, ze sa hanbim za ludi, ktori ho volili, ale hanbim sa "ticho" a nedemostrujem na ulici proti vysledkom slobodnych volieb. Pretoze tak ademostracia nie je nicim inym, iba demostraciou prosti demokracii a ak sa bude eskalovat, moze viest iba k obcianskej vojne. Urcite nie k tomu, ze sa Kotleba stiahne alebo ze jeho volici "pochopia".
3 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja som už včera v závere jedného článku čítal, že ho volia len nezamestnaní, nevzdelaní looseri.
Nebolo to písané takto "doslovne" ale malo to presne tento význam.
Sa len smejem.
Propaganda na predčasné voľby už začína teraz.
Odkaz voličom? Nevoľte Kotlebu, lebo ho volia len dementní k*koti.
Som rád, že práve voliči Kotlebu sú imúnni voči mediálnej masáži, takže smola, nepomôže.
Hlupáci si neuvedomujú, že čím viac budú Kotlebovi "srať na hlavu", tým bude mať väčšiu podporu.
1 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

jar88
Čo tak skúsiť cestu bez veľkých peňazí? Veď tak isto, ako tu frfleme, môžeme každý napísať svoju predstavu o dobrej politike. Následne sa tu môže vytvoriť niekoľko rôznych skupín s veľmi podobnými hodnotami a tie najväčšie si budú vedieť vytvoriť "svoju virtuálnu stranu". Stranu, ktorej by bez kompromisov dali svoj skutočný volebný hlas.
Hovori sa ze za malo penazi malo muziky. Myslim, ze vacsina z nas by nemala problem sa tu na 90% zhodnut v tom, ako by malo spravovanie spolocnosti vyzerat. Nepredpokladam, ze niekto z nas Poradakov by tu presadzoval pravo politickych elit na rozkradanie a pod.

Problem je iba v tom, ako tieto nazory dostat do reality. My si tu mozeme zakladat virtualne strany kolko chceme, ale politiku vzdy budu robit iba ti, ktori spravia to rozhodnutie, ze zmenia svoj zivot, vstanu zo stolicky a zacnu realne zbierat podpisy.

Ja som bol uz par razy tak nasraty, ze som to zvazoval, ale neskor som tu myslienku definitivne zavrhol. Ucim sa zit s tym, "co je k dispozicii" a byt s tym stastny. Zmenil som pohlad na svet.
1 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Nandrolon
Ja som už včera v závere jedného článku čítal, že ho volia len nezamestnaní, nevzdelaní looseri.
Nebolo to písané takto "doslovne" ale malo to presne tento význam.
Sa len smejem.
Propaganda na predčasné voľby už začína teraz.
Odkaz voličom? Nevoľte Kotlebu, lebo ho volia len dementní k*koti.
Som rád, že práve voliči Kotlebu sú imúnni voči mediálnej masáži, takže smola, nepomôže.
Hlupáci si neuvedomujú, že čím viac budú Kotlebovi "srať na hlavu", tým bude mať väčšiu podporu.
Skoda toho Kotlebu, pozrel som si video, ma skutocne v mnohych veciach absolutnu pravdu. Lenze clovek, ktory ma za vzor Hitlera nikdy nebude akceptovatelny pre civilizovanych a slusnych ludi. Teraz nemam na mysli vzdelanie, to verim, ze je iba medialna masaz, necudoval by som sa keby ho volili aj VS vzdelani, pretoze v urovni dosiahnuteho vzdelania to nie je.
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
buchač
Hm....to sú mi ale kritériá...
Ostrí, uniformovaní a tetovaní chlapci ...
Kotlebovi voliči
pohlavie: muži 64 %, ženy 36 %
vekové zloženie: 70 % do 39 rokov, 25 % 40 až 59 rokov, 5 % 60+ rokov
vzdelanie: základné 7 %, bez maturity 18 %, s maturitou 54 %, vysokoškolské 21 %
zamestnanie: manuálni pracovníci 29 %, úradníci 6 %, odborní pracovníci 19 %, živnostníci/podnikatelia 14 %, študenti 14 %, nezamestnaní 5 %, dôchodcovia 5 %, iné 8 %
http://spravy.pravda.sk/parlamentne-...resivny-virus/
Veď do tejto kategórie patria skoro všetci športovci....
Vzdelanie majú zväčša len základné, sprostí jak tága, potetovaní od vrchu po spodok...
https://www.google.sk/search?q=tetov...HZp4CLwQsAQIFQ
To čo je za analyzu?
Ved ho volili viac vzdelaní než nevzdelaní.
S maturitou 54 %, vysokoškolské 21 %, spolu 75%.
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

US embassy už chystá majdan
0 1
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Oliwa
Žeby to bola realita? Otázka ani nestojí kto, ale prečo... To je na zamyslenie. Sú toho plné médiá, naše, dokonca si nás odrazu všimli i v zahraničí.
Zase sa raz potvrdilo, že aj "negatívna" reklama je reklama...
No preto, lebo na slovensku sa nekradne, neklame sa voličom, sú vyriešené všetky kauzy (Gorila, Váhostav a pod.) a vinníci potrestaní a zbavení nakradnutého majetku.
Je tu super zamestnanosť a ešte lepšie mzdy. Jednoducho, " žíjem si jak na zámku".
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
KoxXxo
US embassy už chystá majdan
možu chystať čo chcu, aj buzeranstke vlajky vyvesiť
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misomiso
Nandrolon
Ja som už včera v závere jedného článku čítal, že ho volia len nezamestnaní, nevzdelaní looseri.
Nebolo to písané takto "doslovne" ale malo to presne tento význam.
Sa len smejem.
Propaganda na predčasné voľby už začína teraz.
Odkaz voličom? Nevoľte Kotlebu, lebo ho volia len dementní k*koti.
Som rád, že práve voliči Kotlebu sú imúnni voči mediálnej masáži, takže smola, nepomôže.
Hlupáci si neuvedomujú, že čím viac budú Kotlebovi "srať na hlavu", tým bude mať väčšiu podporu.
Skoda toho Kotlebu, pozrel som si video, ma skutocne v mnohych veciach absolutnu pravdu. Lenze clovek, ktory ma za vzor Hitlera nikdy nebude akceptovatelny pre civilizovanych a slusnych ludi. Teraz nemam na mysli vzdelanie, to verim, ze je iba medialna masaz, necudoval by som sa keby ho volili aj VS vzdelani, pretoze v urovni dosiahnuteho vzdelania to nie je.
Ťažko povedať, či je jeho vzor fakt hitler. Podľa mňa je to tým, že má "opodstatnenú nenávisť voči cigánom a židom".
Z toho dôvodu má tieto 2 veci spoločné s hitlerom. Možno aj on sám k "hitlerovi" takto prišiel.
Potom je ale väčšina ľudí fašistami. Koho by neštvala neriešená rómska otázka? O druhom radšej nepíšem.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
duves
Vzdelanie majú zväčša len základné, sprostí jak tága, potetovaní od vrchu po spodok...
To čo je za analyzu?
[/QUOTE]

Kurňa...si niekedy pripadám, ako keby som sedel v domove dôchodcov a bavil sa s nesvojprávnymi...

0 0
Grent Grent

Grent je offline (nepripojený) Grent

Vo svojom živote sa snažím pomôcť ľuďom ako žiť zdravšie, lepšie, šťastnejšie.. kvalitne sa stravovať, vyzerať dobre. Mám také heslo - Zdravo, jednoducho a chutne. Pretože chcem byť zdravý To čo jem si chcem spraviť jednoducho No zároveň vždy chutne :D ...viac
Uvidíme čo dokáže Kotleba za rok za dva, s jeho slovami dosť suhlasim ale ten radikalizmus tu nema čo robiť.
Naposledy upravil Grent : 08.03.16 at 09:28
0 0
Patrik Murárik Patrik Murárik

Patrik Murárik je offline (nepripojený) Patrik Murárik

jar88
Patrik Murárik
Môžme sa tu hádať kolko chceme no no najprv sa pozrime na seba !!
Celý systém aký tu je je len zásluhou toho že sme sa nechali oklamať a keď aj vieme že nás klamú dávame im priestor alebo nás to vobec nezaujíma. Treba si uvedomiť že občania máme moc nie oni v parlamente. Veď tam sedí pár desiatok ludí lepších či horších a nás je cez 4 milióny ..
Všetko je to len o tom čo dovolíme my občania..
Fico, Kotleba, Danko a niekoľko ďalších to je len moja moja preveľká vina
Slováci spojte sa !!
V tomto máš veľkú pravdu.
Je pravda, že ich tam sedí len pár desiatok, ale oni sedia tam a my tu.

Systém je taký, že ak chceš o niečom rozhodovať, musíš sedieť práve tam, kde sedia oni. Frflaním sa tam teraz nedostaneme a ani ich odtiaľ nedostaneme.
Ľudia hovoria, že cesta do parlamentu stojí veľa peňazí a tak tam sedia bábky dosadené kapitálom.
-----------------------------------------------
Čo tak skúsiť cestu bez veľkých peňazí? Veď tak isto, ako tu frfleme, môžeme každý napísať svoju predstavu o dobrej politike. Následne sa tu môže vytvoriť niekoľko rôznych skupín s veľmi podobnými hodnotami a tie najväčšie si budú vedieť vytvoriť "svoju virtuálnu stranu". Stranu, ktorej by bez kompromisov dali svoj skutočný volebný hlas.
lenže niekto ich musel zvoliť aby sedeli oni tam ..
Myslím že jednou z najlepšich ciest akou strana alebo samotný ľudia môžu prejsť je postupne, od riadenia okresu, kraja a vyššie
Možno je to trochu naivné z mojej strany ale vidím v tom zmysel. Ak človek teda už nieje milionár alebo aspoň dostatočne za vodou tak nemá skoro šancu sa dostať do parlamentu.
Ale ťažko je tu takto polemizovať čo keby ako ...
Osobne si myslím že šanca na vytvorenie dobrej strany len z nás čo tu frfleme ako píšeš by bola veľká. Otázne je koľko by to trvalo a koľko ľudí by bolo ochotný na tom pracovať roky.
2 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Nuž, jedného poraďáka sme mali už aj v kresle podpredsedu vlády, aj v kresle ministra práce, sociálnych vecí a rodiny... Potom sa vraj zamiloval, podviedol, rozviedol, a dnes má šéfa, čo nosí tričko:
http://www.porada.sk/attachment.php?...2&d=1457348652

Jéééj, mínusky! Ktovie za čo... Veď každé jedno slovo je pravda...
http://www.pluska.sk/spravy/z-domova...amilovani.html
Naposledy upravil Oliwa : 08.03.16 at 12:57
3 2
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

a preto budú teraz zostavovať vládu....

a kdh s ani nie 5 % spytovať to svoje svedomie zo 17. storočia....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Oliwa
Nuž, jedného poraďáka sme mali už aj v kresle podpredsedu vlády, aj v kresle ministra práce, sociálnych vecí a rodiny... Potom sa vraj zamiloval, podviedol, rozviedol, a dnes má šéfa, čo nosí tričko:
http://www.porada.sk/attachment.php?...2&d=1457348652
...a drb....a už si za neužitočnú jak lanský sneh...
Bože, Bože ... kedy už dostanú PONIEKTORÍ účtovníci rozum ???


" Potom sa vraj zamiloval, podviedol, rozviedol..."......a ozaj, čo viac urobil v tej vláde ?
Lebo pre bežného jedinca som nejak zmeny nepostrehol.
Podnikateľov neriešim, tí (vo väčšine) len ojesexuvávajú bežných jedincov....
0 0
Patrik Murárik Patrik Murárik

Patrik Murárik je offline (nepripojený) Patrik Murárik

buchač
Oliwa
Nuž, jedného poraďáka sme mali už aj v kresle podpredsedu vlády, aj v kresle ministra práce, sociálnych vecí a rodiny... Potom sa vraj zamiloval, podviedol, rozviedol, a dnes má šéfa, čo nosí tričko:
http://www.porada.sk/attachment.php?...2&d=1457348652
...a drb....a už si za neužitočnú jak lanský sneh...
Bože, Bože ... kedy už dostanú PONIEKTORÍ účtovníci rozum ???


" Potom sa vraj zamiloval, podviedol, rozviedol..."......a ozaj, čo viac urobil v tej vláde ?
Lebo pre bežného jedinca som nejak zmeny nepostrehol.
Podnikateľov neriešim, tí (vo väčšine) len ojesexuvávajú bežných jedincov....
Podnikatelia su momentalne ojesexuvavany iba štatom tak neviem kde berieš tieto tvoje rozumy.
Ak nechceš zmenu podnikatelskeho prostredia to je ako keby si suhlasil s pracou v azijskych a neviem akych sračkách ktore sem chodia na daňové volno ..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Patrik Murárik

Podnikatelia su momentalne ojesexuvavany iba štatom tak neviem kde berieš tieto tvoje rozumy.
.............. ..
Je to obojstranné...... štat ojesexuváva podnikateľov a tí ho na oplátku tiež ojesexujú....a často nielen štát, ale i svojich zamestnancov.... (česť výnimkám)....
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať