Zavrieť

Porady

Už viem, koho budem voliť :)

Ja viem, porada je svojim spôsobom apolitická a možno tu takáto téma nepatrí. Nevadí, skúsim.
Určite nie som sama, kto rozmýšľa, koho voliť. Viacerí máme jasno v tom, koho nie. Ale na tej druhej strane je problém preveliký. Tu sa mi nepáči to, čo chcú jedni, tam sa mi nepáči, čo robia iní. A tie ich divoké návrhy, niekedy katastrofa. Ano, na toho, koho by som chcela mám prísnejšie kritéria.
No ale tade asi cesta nevedie, prienik takej strany, čo by mi vyhovovala na 100% som nenašla.
Tak som sa rozhodla pre druhú cestu - pozriem na ľudí, bez ohľadu na politickú stranu, ktorú zastupujú. Priznám sa, vyšlo mi povedzme 5-6 ľudí. Ale samozrejme, každý z inej strany. A čo teraz.

Až mi zrazu doklaplo, ja nemusím vyberať, ja tu vlastne mám skoro každý deň na očiach niekoho, kto mi pomáha v práci. Kto nielen zákony navrhuje, ale dokáže mi ich aj objasniť, vysvetliť. Ktorému nerobí problém vyškoliť mzdových účtovníkov na celom slovensku nielen v predvolebnom roku, ale každý rok. Niekto, kto vie, čo robí, pozná našu prácu. Váži si ju a ja si vážim jeho prácu.
Isto nie je dokonalý a ani to, čo presadzuje jeho strana sa mi úplne nepozdáva. Ale život je o kompromisoch. A toto je v tomto okamžiku pre mňa najlepšie riešenie.

mmch, tých ostatných, ktorý boli v mojom hľadáčiku bude zase voliť moje najbližšie okolie, tak sme si to pekne podelili.

Takže tak - nikoho síce nemenujem, ale tým, čo sa tu pohybujeme je to myslím jasné.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Patrik Murárik Patrik Murárik

Patrik Murárik je offline (nepripojený) Patrik Murárik

jar88 - no teoreticky by to bolo možné a myslím že by to mohlo mať aj celkom úspech no do strany potrebuješ hlavne vela odbornikov nie len diskutérov ..
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

alebo
NSHVPD

nepozabíjame sa hned v prvý deň....
3 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Oliwa
Tai, už ma začínaš pomaly s tým generálnym štrajkom serinkať... Už som raz na tento Tvoj nápad reagovala, nemienim sa opakovať, ale:
1. načo agituješ za štrajk, keď predvčerom skončili legitímne voľby
2. a čo po štrajku? tiež by nasledovali voľby, ako v 89 alebo by nám vládol štrajkový výbor či čo?
2. ak by sa konal, predpokladám, že by si sa ho nezúčastnil, lebo... dôvod by sa už našiel...
1. Oliwa ja neagitujem, len pisem, ze aj ine sa da robit nez 1 krat za 4 roky volit, nechat sa opakovane obalamutit a potom plakat a nadavat a hlavne z frustracie a trucu volit extremistu.
2. Po strajku by mohla nasledovat zmena ustavy napr.. Mohol by sa volebny system zmenit, moholi by sa uzakonnit zakaz schrankovych firiem pri statnych zakazkach atd atd atd. Generalny stajk som spomenul ako jednu z moznosti. Vo vseobecnosti. Ako sposob reakcie na nespokojnost.
K Tvojmu bodu 3. Ja som tiez uz pisal, ze ja strajkovat nepotrebujem. Ja sa mam vyborne. Mesacne zarobim, to co priemerny stastnejsi Slovak za rok. Len tu niektori placu, ze nemaju na rozka a ze zato moze ta ci ona vlada.
Naposledy upravil taiko : 08.03.16 at 13:50
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

http://www.etrend.sk/ekonomika/danko...da-nebude.html
Danko nemieni hľadať prieniky s Mostom, bez neho pravicová vláda nebude
Neuvažuje o spolupráci s ľuďmi, ktorí presadzujú autonómiu
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Patrik Murárik
jar88 - no teoreticky by to bolo možné a myslím že by to mohlo mať aj celkom úspech no do strany potrebuješ hlavne vela odbornikov nie len diskutérov ..
Ale veď tu je každý odborník. Buchačom počnúc, cez duvesa, taika, atd. až po teba a po mňa.
-----------------------------------
Každý vie niečo a SVV - Spolu Vieme Viac.
Virtuálna Strana VS SVV.
---------------------------------------
Poďme zliepať základné zásady, aby bolo čo upresňovať.
Vždy to bude lepšie, ako toto vzájomné napádanie.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Patrik Murárik

Podnikatelske prostredie na SK je proste choré, z toho ma nikto nepresvedči o opaku ..
Možno som stale len naivný no nie sprostí .. ale chcem tu proste vidieť a žiť férový biznis kde podnikatelia zarábajú zaslúžené peniaze a zamestnanci dostanú to čo si zaslúžia ..
No práve... veď to chcú vidieť i tí podnikatelia (nie však "podnikatelia" a figúrky z daňových rajov a sídel spoločností - schránkových firiem - kde v jednom done ich je i 70000 - ako to nedávno zistili kdesi v Karibiku - budova, v ktorej podľa prihlásených subjektov býva 70000 osôb).
Keď sme už pri tom..... R.F. (pozor - nie Ruská Federácia) vykrikoval "budovateľské heslá" voči schránkovým firmám - ako im to zatrhne a pod. Zatrhol - tůdle!
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

KoxXxo
US embassy už chystá majdan
Neviem, preco tento priepevok dostal minusku, ale mne sa zda, ze to nemusi byt uplny nezmysel. Nevidim dovod, preco by jedna a ta ista moc nejako rozhodla o sposobe riesenia svojho politickeho vplyvu niekde na opacnom konci sveta (v Europe) a sucasne by vyssie uvedene nemohla (neuvazovala) uplatnit zopar stoviek km "vedla".

Iste uz ti, co popotahuju motuziky riesia mnohe scenare. Preto sa urcite nezucasnim ziadnej demonstracie, ani proti Kotlebovi, ani za neho, ani za nic ine, pretoze by som iste ani len netusil, kto je skutocnym organizatorom a co tym naozaj sleduje.
4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Natrafil som na toto:
http://stevik.blog.sme.sk/c/406934/f...u.html?ref=tit
Skúste prečítať.... mnohé je pravda....
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tiež rozmýšľam proti čomu protestujú.Boli demokratické voľby,proti nim protestujú?Nedopadli podľa Sme a DenníkaN?Tragédia fakt.
6 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
misoft
Natrafil som na toto:
http://stevik.blog.sme.sk/c/406934/f...u.html?ref=tit
Skúste prečítať.... mnohé je pravda....
Ľutujeme. Stránku sa nepodarilo nájsť.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Nandrolon

Ťažko povedať, či je jeho vzor fakt hitler. Podľa mňa je to tým, že má "opodstatnenú nenávisť voči cigánom a židom".
Z toho dôvodu má tieto 2 veci spoločné s hitlerom. Možno aj on sám k "hitlerovi" takto prišiel.
Potom je ale väčšina ľudí fašistami. Koho by neštvala neriešená rómska otázka? O druhom radšej nepíšem.
Predsa sa tu nebudeme hrat na slepu babu. Okrem toho, ze otvorene ospevoval Tisa, stale pouziva fasisticke symboly, dokonca este aj v oficialnych dokumentoch, ktore kazdy z nas v sobotu drzal v ruke (volebne listky). Svojich klucovych ludi zaradil na 44. a 88. miesto kandidatky, takto sa so spolocnostou a s "organmi cinnymi v trestnom konani" hra na macku a mys. Kedze poradia 44 a 88 boli legalnou sucastou zoznamov a tieto cisla pouzivali aj ine strany, nikto mu nic nemoze dokazat, aj ked kazdy vie, ze ide o fasisticke kody.

Ak ma niekto "opotstatnenu nevavist" k nejakym rasam alebo komunitam, stale s tym nemam problem. Otazka je, ako to chce riesit. Hlasenim sa k Hitlerovi dava jasne najavo, ze to chce riesot fyzickou likvidaciu v plyne. A suhlasi s tym 9% Sovakov. Toto je problem.

Ja tiez mozem povazovat povlak na mojich zuboch za problem, ale nebudem ho riesit pouzitim zieraviny, napr. Sava, ale prostriedkami, ktore su na to vhodne a primerane. Iba pouzitie neprimeranych prostriedkov robila z Hitlera zloducha, nic ine. Nikto by nemohol namietat, ak by chcel iba legislativne upravit vztahy medzi Zidmi a Nemcami v Nemecku tak, aby Nemci neboli diskriminovani (co v tom case casto naozaj evidentne boli).

Pokial by Kotlebovi islo iba o napravu vztahov s mensinami (rovnake prava aj povinnosti, peniaze iba za pracu a.t.d.) a nie o ich fyzicku likvidaciu, tak by nemusel pouzivat take symbolicke kody, napriklad.

Bez ohladu na to, ci by to bolo z moralneho hladiska spravne: To si naozaj 9% Slovakov mysli, ze sa v 21. storoci da v strednej Europe riesit nejaky problem spoluzitia mensin ich splynovanim, navyse bez fatalneho dosledku na majrotitu? Ved ani Hitlrerovi sa to nepodarilo. To splynovanie sa mu na 90% podarilo, ale fatalnym nasledkom na jeho vlastny narod nedokazal zabranit.
1 2
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

pre bývalých trémistov:
http://www.slobodnyvysielac.sk/poduj...bnej-hysterie/
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
http://www.etrend.sk/ekonomika/danko...da-nebude.html
Danko nemieni hľadať prieniky s Mostom, bez neho pravicová vláda nebude
Neuvažuje o spolupráci s ľuďmi, ktorí presadzujú autonómiu
Uvažoval niekto ako sa zostavuje vláda?: 2 strany sa nedostanú do koalície a ani chcú byť vo vláde že?: Teoreticky ak fico zostaví vládu v menšine a nechá si schváliť programové vyhlásenie za určitých podmienok môže dostať v parlamente dôveru lebo niektoré strany sa v opačnom prípade nemusia už dostať v nových voľbách do parlamentu na to ani nemusí byť koalično opozičná zmluva čo si myslíš o tom Ty?
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

z fejsbúku:

Fero Frenky Árvai
Včera o 7:23 ·
Čo je to extrémista.??? 87% Slovákov je extrémista:
Extrémne nízke mzdy !!!
Extrémne nízke dôchodky !!!
Extrémne nízke materské !!!
Extrémne nízka úroveň života v EÚ na rozdiel od zlodejov vo vláde a menežmentu ich firiem a menežmentu čo nás zotročujú z USA a EÚ.
Extrémne vysoké DPH aby mali čo rozkrádať.!!
Extrémne veľa až 3.000 000 exekúcií na pracujúcich i nezamestnaných vďaka vláde SR a ich úžerníkoch a finančných žralokoch!!!
Extrémne drahé potraviny na mzdy občanov a predražené lieky na pomer odvodov do zdravotných poisťovní ktoré tiež tunelujú a rozkrádajú !!!
Extrémne vysoké ceny PHM, Elektriny, Plynu a vody !!!! Kvôli kartelu ktorý si tu vytvorili pre ďalšie sa obohacovanie na úkor pracujúcej väčšiny !!!!
Predražené autá a odvody za ne a cesty ne prejazdné ani z traktormi, a zase len vďaka úplatkom s za predaniu sa západným firmám v ktorých nás mlátia ich menežeri a zdierajú !!!
A Extrémne nízka vyhliadka do lepšej budúcnosti !!!
Tak že ÁNO !!! Sme Extrémisti !!!!
Vynechal som niečo ????
4 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Misomiso. Ale ved tie jeho extremisticke maniere su prave preto take, aby si to ludia vsimli. Ak by to vyjadroval tak, ako to pises ty, v zaplave obrovskeho balastu v tlacenych aj televiznych mediach by si to nikto nevsimol.
Vsimni si, ze aj TV ked dava nejaku dolezitu spravu, tak to umocni vyraznou, vystrednou zvukovou kulisou. Alebo situacia v horore, zvuk detto.
Sr sa nachadza uz niekolko rokov v tak velkych srackach, ze sa musi udiat nieco extremne velke, aby sa ludia zobudili. Tu by muselo zauradovat naraz 15 Harmanov, aby sa realne zacalo nieco diat.
O plynovych komorach tu je trochu odveci pisat, ale taky trest smrti by sa mal jednoznacne obnovit a verim, ze by to malo vacsinovu podporu ludi.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

taiko, generálny štrajk? Kto by ho organizoval a ako by dopadol? Aj štrajk, aj organizátor? V Česku sa podarilo odhaliť provokatéra. zatiaľ čo u nás na proteste proti Gorile dal Lipšič použiť vodné delá!!! Je znovu v parlamente a znovu túži byť ministrom. Fuj.

policejni-provokace
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

V SR je generalny strajk prakticky nemozny. Teoreticky je mozne vsetko, aj ze niekto ma permanentny generalny strajk buniek sedej kory.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Kukuč...ano gargamel je znovu tam.....a chce byt zas......
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Nandrolon
Misomiso. Ale ved tie jeho extremisticke maniere su prave preto take, aby si to ludia vsimli. Ak by to vyjadroval tak, ako to pises ty, v zaplave obrovskeho balastu v tlacenych aj televiznych mediach by si to nikto nevsimol.
Vsimni si, ze aj TV ked dava nejaku dolezitu spravu, tak to umocni vyraznou, vystrednou zvukovou kulisou. Alebo situacia v horore, zvuk detto.
Sr sa nachadza uz niekolko rokov v tak velkych srackach, ze sa musi udiat nieco extremne velke, aby sa ludia zobudili. Tu by muselo zauradovat naraz 15 Harmanov, aby sa realne zacalo nieco diat.
O plynovych komorach tu je trochu odveci pisat, ale taky trest smrti by sa mal jednoznacne obnovit a verim, ze by to malo vacsinovu podporu ludi.
Lenze to je princip Dostojevskeho Zlocin a trest. Akoze idem sluzit vyssiemu zaujmu a cielu, tak mozem vsetko, aj zabit bezbrannu staru zenu.

To akoze ja, ked budem chciet ocistit slovensku politiku od grazlov tak mozem nechat v strede mesta vybuchnut bombu, aby si ma ludia vsimli? No iste by to splnilo svoj ucel, iste by si ma vsimli viac, ako keby som sa uchadzal o ich pozornost standardnou cestou.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať