Zavrieť

Porady

Už viem, koho budem voliť :)

Ja viem, porada je svojim spôsobom apolitická a možno tu takáto téma nepatrí. Nevadí, skúsim.
Určite nie som sama, kto rozmýšľa, koho voliť. Viacerí máme jasno v tom, koho nie. Ale na tej druhej strane je problém preveliký. Tu sa mi nepáči to, čo chcú jedni, tam sa mi nepáči, čo robia iní. A tie ich divoké návrhy, niekedy katastrofa. Ano, na toho, koho by som chcela mám prísnejšie kritéria.
No ale tade asi cesta nevedie, prienik takej strany, čo by mi vyhovovala na 100% som nenašla.
Tak som sa rozhodla pre druhú cestu - pozriem na ľudí, bez ohľadu na politickú stranu, ktorú zastupujú. Priznám sa, vyšlo mi povedzme 5-6 ľudí. Ale samozrejme, každý z inej strany. A čo teraz.

Až mi zrazu doklaplo, ja nemusím vyberať, ja tu vlastne mám skoro každý deň na očiach niekoho, kto mi pomáha v práci. Kto nielen zákony navrhuje, ale dokáže mi ich aj objasniť, vysvetliť. Ktorému nerobí problém vyškoliť mzdových účtovníkov na celom slovensku nielen v predvolebnom roku, ale každý rok. Niekto, kto vie, čo robí, pozná našu prácu. Váži si ju a ja si vážim jeho prácu.
Isto nie je dokonalý a ani to, čo presadzuje jeho strana sa mi úplne nepozdáva. Ale život je o kompromisoch. A toto je v tomto okamžiku pre mňa najlepšie riešenie.

mmch, tých ostatných, ktorý boli v mojom hľadáčiku bude zase voliť moje najbližšie okolie, tak sme si to pekne podelili.

Takže tak - nikoho síce nemenujem, ale tým, čo sa tu pohybujeme je to myslím jasné.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pekne náckovia, pekne...


10:12 V Námestove dnes súdia nového poslanca za Kotlebovu ĽS NS. Muž z Dominikánskej republiky vypovedal, že ho Andrej Medvecký s ďalším obžalovaným bili, kopali a nadávali mu do negrov. Medvecký svoju vinu popiera.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Najväčšou istotou je v týchto dňoch sa zdržovať doma. Dnes je turbulentnejšia doba ako tesne po 89. Až nato, že nie sú oblepené obchody, podchody, zastávky letákmi ako vtedy. Dnes je všetko na webe. :-)
Neviem si predstaviť, koľko je dnes provokatérov v teréne.
Ale je fakt, že kto mal možnosť byť upozornený na situáciu aspoň u nás, tak v 90. r. rodičia nemali nechať chodiť bez dozoru svoje deti do školy. Za bieleho dňa.
Čo sa vyrojilo vtedy z brlohov...
Lui má pravdu.
2 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

korela
Najväčšou istotou je v týchto dňoch sa zdržovať doma. Dnes je turbulentnejšia doba ako tesne po 89. Až nato, že nie sú oblepené obchody, podchody, zastávky letákmi ako vtedy. Dnes je všetko na webe. :-)
Neviem si predstaviť, koľko je dnes provokatérov v teréne.
Ale je fakt, že kto mal možnosť byť upozornený na situáciu aspoň u nás, tak v 90. r. rodičia nemali nechať chodiť bez dozoru svoje deti do školy. Za bieleho dňa.
Čo sa vyrojilo vtedy z brlohov...
Lui má pravdu.
Určite... Vtedy človeku hrozilo, že ide po BA a na hlavu mu spadnú zo stromu kúsky mafiána... Dnes by ho márne hľadal na strome...
Ak má Lui pravdu, že vtedy stačilo robiť niekomu šoféra, aby ho začali spájať s mafiánmi... Náhoda je blbec, ale že práve Kollár má na tej fotke v ruke kľúče od auta...
Konečne som pochopila, prečo názov Sme rodina... Teraz môže povedať: Veď som Vám to hovoril... No čo sa zabije, keď je taký spoločenský...?
Naposledy upravil Oliwa : 10.03.16 at 12:43
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

korela
Najväčšou istotou je v týchto dňoch sa zdržovať doma. Dnes je turbulentnejšia doba ako tesne po 89. Až nato, že nie sú oblepené obchody, podchody, zastávky letákmi ako vtedy. Dnes je všetko na webe. :-)
Neviem si predstaviť, koľko je dnes provokatérov v teréne.
Ale je fakt, že kto mal možnosť byť upozornený na situáciu aspoň u nás, tak v 90. r. rodičia nemali nechať chodiť bez dozoru svoje deti do školy. Za bieleho dňa.
Čo sa vyrojilo vtedy z brlohov...
Lui má pravdu.

Začína II. volebná kampaň, bude špinavšia a tvrdšia, budú nás stavať proti sebe
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Osobne nemám nič proti zverejňovaniu a vyťahovaniu všetkého možného.
Aspoň v tejto krátkej povolebnej dobe sa prostý ľud dozvie skutočnú pravdu.
Nie je vôbec chyba vytiahnúť na niekoho najšpinavšiu špinu. Chyba je, ak tá špina skutočne existuje /podľa foto evidentne áno/ a ten človek chodí zdravý po slobode.
Normálne by bolo, ak by bol buď zavretý v base, alebo zahrabaný s guľkami v tele...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Kollár foto z dovolenky :-)) sa vôbec čudujem že si niekto naivný myslel že tie money zarobil naozaj poctivo
http://www.topky.sk/cl/1000863/15335...som-podsvetia-
Náhoda je blbec, čo mali vytetované na čele že sú zo Slovenska,ak sa už nepoznali , ale inak začína jar už netreba seno, bude tráva
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Na čele nie... možno niekde inde a všeličo iné... Ale nemí neboli a keď sa rozprávali, tak určite nie po španielsky ... ani po anglicky...
Naposledy upravil Oliwa : 10.03.16 at 15:05
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Musim davat pozor....minuly tyzden som sa rozpravala s bratom ....jedneho oného
Nahoda je blbec...
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Musim davat pozor....minuly tyzden som sa rozpravala s bratom ....jedneho oného
Nahoda je blbec...
Synu už by si sa mal oženiť
-Asi si zoberiem kamaráta fera .
-Ale som zľakla že si chceš zobrať susedu luteránku
(Aj mafián je lepší ako obyčajný smerák)
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Osobne nemám nič proti zverejňovaniu a vyťahovaniu všetkého možného.
Aspoň v tejto krátkej povolebnej dobe sa prostý ľud dozvie skutočnú pravdu.
Nie je vôbec chyba vytiahnúť na niekoho najšpinavšiu špinu. Chyba je, ak tá špina skutočne existuje /podľa foto evidentne áno/ a ten človek chodí zdravý po slobode.
Normálne by bolo, ak by bol buď zavretý v base, alebo zahrabaný s guľkami v tele...
Čo sa asi stane, ak sa niekde stretne 50 Slovákov, 43 Čechov a k tomu ešte dvaja Maďari?
Spolu je to 95 ľudí, ktorí sa nikdy predtým nepoznali a ani nikde nevideli. Taká situácia skutočne nastala, keď som v roku 1974 narukoval.

Prvé čo som si uvedomil, bolo neskutočne vrúcne zoznámenie sa, práve tých dvoch Maďarov. Hneď začali monďokovať a na druhý deň sa už bavili, ako starí priatelia.
Niečo podobné som zažil na zahraničnej dovolenke. Jeden Slovenský pár v hotelovej reštaurácii zistil (odpočul) že sme Slováci a na druhý deň sa s nami bavili, ako so starými známymi.
-------------------------------------------------------
Kollár tiež mohol mať ten istý zážitok a pokojne ich nemusel ani pred tým poznať.
Z článku mi nijako nevyplýva, že by cestovali na Kubu spoločne s nimi. A keby aj. Keby aj bol niekto z nich jeho kamarát. Čo by to také dokazovalo, aby ho bolo potrebné rovno zahrabať?
--------------------------------------------------------------
Zrejme si nezažil v podnikaní roky 1992 - 3,4,5 a podobné. Vtedy chodili títo od firmy k firme a nezaujímali sa o to či máš, ale koľko dáš. Žiadny štát a ani polícia ti nepomohla, musel si si vedieť pomôcť sám.
Ja som to prežil na vlastnej koži a išlo mi o moje peniaze a o moju rodinu. Mojou veľkou devízou bolo, že som mal svojich kamarátov, ktorí robili vlastne to isté. Zjednali sme si stretnutie, kde im tí moji vysvetlili, že mňa vypalovať nebudú, priateľsky sme posedeli, čo to popili a napokon sa srdečne rozlúčili.
---------------------------------------------
Nandrolon, ešte veľa krát potom som tých výtečníkov stretol v okolí mojej firmy, ale nikdy som si nedovolil pozdraviť ich zdvihnutým prostredníkom. Vždy sme sa zdravili, ako tí najlepší priatelia.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Pekný príspevok pre Nandrolona:..................
Nie som ani dôchodca, ani analfabet. :-) Vždy mi však vadí, keď sa niekto odvoláva na parametre, podobné ako je IQ. Mám za sebou viac takých testov ( aj NASA ) a už mám alergiu na ľudí, ktorí sa pokúšajú merať nemerateľné. Takže ponúkam vám možnosť si ho otestovať sám na sebe.
Po mnohých rokoch sa náhodou na ulici stretnú kamaráti.
Samozrejme, príde aj reč na rodinu a deti.
Fero hovorí: "Mám 3 deti-synov, súčin ich rokov je 36, uhádneš koľko rokov má každý z nich?"
Jano na chvíľu zaváha a odpovie: "Musíš to upresniť. Z toho, čo uvádzaš, to nedokážem povedať."
Fero doplní: "Súčet ich rokov je rovnaký ako počet okien na tamtom dome."
Jano krúti hlavou: "Hm, tak to stále nestačí..."
Fero dodáva: "Dobre, ešte ti poviem, že najstarší z nich má modré oči."
Na to sa Jano zamyslel a po chvíli zodpovedal pôvodnú otázku.

Napíšete sem správnu odpoveď? (nehľadajte v tom finty, je to čisto logická úloha) :-)
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

6, 3, 2
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

2,3,6
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

1, 6, 6? Inac jar, je to stare ako republika.
0 0
Consultix Consultix

Consultix je offline (nepripojený) Consultix

Moznosti je vela, napr. aj 1,3,12 / 3,3,4 ... Ale Tie modre oci mi nejdu do hlavy
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

...Jar, tie oci modre ma mat najmlafsi, nie najstarsi. Nevies si zapamatat ani kratku hadanku... Ojojoj, ten nemec uz asi prichadza...
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
1, 6, 6? Inac jar, je to stare ako republika.
Tak že, toto je odpoveď, za ktorou si stojíš?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar. Odpoved ma zvycajne na konci bodku, alebo vykricnik, ale asi aj na to si uz zabudol...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Consultix. S modrymi ocami sa rodia deti, do roka sa im farba bud zmeni, alebo ostane...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

[url]http://www.porada.sk/archive/index.php/t-24843-p-2.html
[/urlhttp://forum.travian.sk/showthread.php?17332-Matematick%E1-h%E1danka]
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať