Zavrieť

Porady

Už viem, koho budem voliť :)

Ja viem, porada je svojim spôsobom apolitická a možno tu takáto téma nepatrí. Nevadí, skúsim.
Určite nie som sama, kto rozmýšľa, koho voliť. Viacerí máme jasno v tom, koho nie. Ale na tej druhej strane je problém preveliký. Tu sa mi nepáči to, čo chcú jedni, tam sa mi nepáči, čo robia iní. A tie ich divoké návrhy, niekedy katastrofa. Ano, na toho, koho by som chcela mám prísnejšie kritéria.
No ale tade asi cesta nevedie, prienik takej strany, čo by mi vyhovovala na 100% som nenašla.
Tak som sa rozhodla pre druhú cestu - pozriem na ľudí, bez ohľadu na politickú stranu, ktorú zastupujú. Priznám sa, vyšlo mi povedzme 5-6 ľudí. Ale samozrejme, každý z inej strany. A čo teraz.

Až mi zrazu doklaplo, ja nemusím vyberať, ja tu vlastne mám skoro každý deň na očiach niekoho, kto mi pomáha v práci. Kto nielen zákony navrhuje, ale dokáže mi ich aj objasniť, vysvetliť. Ktorému nerobí problém vyškoliť mzdových účtovníkov na celom slovensku nielen v predvolebnom roku, ale každý rok. Niekto, kto vie, čo robí, pozná našu prácu. Váži si ju a ja si vážim jeho prácu.
Isto nie je dokonalý a ani to, čo presadzuje jeho strana sa mi úplne nepozdáva. Ale život je o kompromisoch. A toto je v tomto okamžiku pre mňa najlepšie riešenie.

mmch, tých ostatných, ktorý boli v mojom hľadáčiku bude zase voliť moje najbližšie okolie, tak sme si to pekne podelili.

Takže tak - nikoho síce nemenujem, ale tým, čo sa tu pohybujeme je to myslím jasné.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
marleau
Za všetko zlo na svete môžu nosatí.
? nosati ? to je kto ?
0 1
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

taiko
marleau
Za všetko zlo na svete môžu nosatí.
? nosati ? to je kto ?
Žeby židia?
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
vlado 33
taiko
marleau
Za všetko zlo na svete môžu nosatí.
? nosati ? to je kto ?
Žeby židia?
to hadam nie, v opacnom pripade by som musel prispevok zmazat za porusenie etikety porady
Ale to bude asi blud, lebo zidov som stretol milion a veru ich nosy sa nijako nevynimali z priemeru a navyse marleau by sa hadam nedal ovlyvnit antisemitskymi fantazmagoriami
0 2
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Merkelová, dnes začínajú krajinské voľby, autorom článku je Rus, ale nerozumiem prečo ju tí Nemci posunuli až na vrchol
http://www.hlavnespravy.sk/kto-je-me...donecku/753024
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

taiko
vlado 33
taiko
marleau
Za všetko zlo na svete môžu nosatí.
? nosati ? to je kto ?
Žeby židia?
to hadam nie, v opacnom pripade by som musel prispevok zmazat za porusenie etikety porady
Ale to bude asi blud, lebo zidov som stretol milion a veru ich nosy sa nijako nevynimali z priemeru a navyse marleau by sa hadam nedal ovlyvnit antisemitskymi fantazmagoriami
vraj etiketa porady.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pozerám debatu na Tv Roleta....

Bugár jak spráskaný pes.
Matovič sťa na koberčeku.
Kollár len svoje točí...a nik mu neverí...
Hrnčiar je rád, že je rád.
Danko leští brko Ficovi.
Sulík je za trapoška...bije z neho sklamanie, že nebude novým precedom.
Kali ? Ten si to užíva a cvičí dotyčných z vysokej politiky.
Mladého kotlebovcu ani nespomínam...chudák chlapec si to vyžiera dokonale. Pôsobí ako jahniatko v klietke medzi tigrami.


Najviac ma serie ten moderátor...nejako je silno múdry...ak sa niekto rozbehne, okamžite mu skočí do reči a zastaví ho a ide mentorovať.

Prirovnal by som ho Taikovi...aj on je moderátor na baterky...
Naposledy upravil buchač : 13.03.16 at 12:23
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Debata...do smiechu a do placu...cisti tragedi.......som zvedava ci niekto da "foto" s kym sa pozna-nepozna...kalino.....
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

o všeličom bolo rozhodnuté už pred voľbami
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
Pozerám debatu na Tv Roleta....

Bugár jak spráskaný pes.
Matovič sťa na koberčeku.
Kollár len svoje točí...a nik mu neverí...
Hrnčiar je rád, že je rád.
Danko leští brko Ficovi.
Sulík je za trapoška...bije z neho sklamanie, že nebude novým precedom.
Kali ? Ten si to užíva a cvičí dotyčných z vysokej politiky.
Mladého kotlebovcu ani nespomínam...chudák chlapec si to vyžiera dokonale. Pôsobí ako jahniatko v klietke medzi tigrami.


Najviac ma serie ten moderátor...nejako je silno múdry...ak sa niekto rozbehne, okamžite mu skočí do reči a zastaví ho a ide mentorovať.

Prirovnal by som ho Taikovi...aj on je moderátor na baterky...
No dobre všetci debili a kto je normálny čo by to mal viesť? či taký sa ešte nenarodil?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Pali.....matovic
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
No dobre všetci debili a kto je normálny čo by to mal viesť? či taký sa ešte nenarodil?
He...a poviem Ti ?
Ja alebo Ty teda určite nie.
Šak ľahšie je kritizovať ako chváliť. Ale poviem si to asi tak.

Každý jedinec, ktorý bol vo vláde a niečo pre Slovensku aj (podľa mňa) urobil, tak skončil na dosť vysokých postoch v rôznych inštitúciách.
Lenže tých znechutili v ich činnosti práve momentálni odborníci...a preto to vyzerá tak, ako to vyzerá.
Máme my veru dobrých odborníkov...a je ich vcelku aj dostatok...aj na zostavenie jednej vlády...akurát títo už na politiku ondiaserú...
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

buchač
Pozerám debatu na Tv Roleta....

Bugár jak spráskaný pes.
Matovič sťa na koberčeku.
Kollár len svoje točí...a nik mu neverí...
Hrnčiar je rád, že je rád.
Danko leští brko Ficovi.
Sulík je za trapoška...bije z neho sklamanie, že nebude novým precedom.
Kali ? Ten si to užíva a cvičí dotyčných z vysokej politiky.
Mladého kotlebovcu ani nespomínam...chudák chlapec si to vyžiera dokonale. Pôsobí ako jahniatko v klietke medzi tigrami.


Najviac ma serie ten moderátor...nejako je silno múdry...ak sa niekto rozbehne, okamžite mu skočí do reči a zastaví ho a ide mentorovať.

Prirovnal by som ho Taikovi...aj on je moderátor na baterky...
Ajajaj Buchy,
a pokračovanie na STV si díval?
Sulík vyzýval Pašku, aby sns zvážilo svoj postoj, aby prekročili svoj tien, a ked sa ho moderátor či kto opýtal, či on je ochotný prestúpiť svoj tieň a rokovať so SMEROM tak sa oháňal zásadami.
Ale ostatný zásady mať nemôžu? Prišlo mi to také detinské od Sulíka. Pomaly obviňoval SNS ak bude úradnícka vláda, že je to ich vina. A svojho kamaráta Matoviča prečo nepoučí, že nemá útočiť na súkmeňovcov, aby nezistili, že je vlkom v baraňom kožuchu.
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
pavol54
No dobre všetci debili a kto je normálny čo by to mal viesť? či taký sa ešte nenarodil?
He...a poviem Ti ?
Ja alebo Ty teda určite nie.
Šak ľahšie je kritizovať ako chváliť. Ale poviem si to asi tak.

Každý jedinec, ktorý bol vo vláde a niečo pre Slovensku aj (podľa mňa) urobil, tak skončil na dosť vysokých postoch v rôznych inštitúciách.
Lenže tých znechutili v ich činnosti práve momentálni odborníci...a preto to vyzerá tak, ako to vyzerá.
Máme my veru dobrých odborníkov...a je ich vcelku aj dostatok...aj na zostavenie jednej vlády...akurát títo už na politiku ondiaserú...
s tými odborníkmi ako s utopeným veriacim ked sa topil tak kričal pane Bože pomôž nakoniec sa utopil v nebi sa pýta prečo mu nepomohol Trikrát som ti poslal loď s domorodcami a ty si vždy si čakal anjelov Tak je to aj s tými odborníkmi
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Po mimoriadnom zasadnutí dostal poverenie na jednanie so smerom aj Procházka. Vedeli oni veľmi dobre že to spolu nedokážu zlepiť, neveria si navzájom
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja matovicovi neverím ani to ,že je ozaj matovic
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Xanti
Ajajaj Buchy,
a pokračovanie na STV si díval?
Sulík vyzýval Pašku, aby sns zvážilo svoj postoj, aby prekročili svoj tien, a ked sa ho moderátor či kto opýtal, či on je ochotný prestúpiť svoj tieň a rokovať so SMEROM tak sa oháňal zásadami.
Ale ostatný zásady mať nemôžu? Prišlo mi to také detinské od Sulíka. Pomaly obviňoval SNS ak bude úradnícka vláda, že je to ich vina. A svojho kamaráta Matoviča prečo nepoučí, že nemá útočiť na súkmeňovcov, aby nezistili, že je vlkom v baraňom kožuchu.
Nie, nepozeral som. Pani bytná otvárala okno už skôr, tak som neriskoval, že skočí. Veď kto by ma živil ?
--------------
Sulík ? Šak píšem niečo iné ako Ty ?
Matovič tiež na vysokú politiku ešte nejak nemá. Holt kopať okolo seba ako sviňa na bitúnku sa nejak nenosí. Ono je potrebné aj na určité "dôvodenie" mať určitú diplomaciu...
Matovič je veru vlk ... a poriadny. Mám dojem, že pri ňom platí zásada "mlčať je zlato"...lebo henten hajzel si asi veľa vecí ponahrával a vpatričnú dobu použije.
2 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Tak s týmto buchy súhlasím, fakt Igorko kope jak taký býčisko v aréne, len ublížiť a ublížiť, a naozaj jemu sa veriť nedá.
No som strašne zvedavá ako tieto volebné tanečky skončia, a kto bude číj a čia, a ako dlho nám to vydrží.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Xanti
Tak s týmto buchy súhlasím, fakt Igorko kope jak taký býčisko v aréne, len ublížiť a ublížiť, a naozaj jemu sa veriť nedá.
No som strašne zvedavá ako tieto volebné tanečky skončia, a kto bude číj a čia, a ako dlho nám to vydrží.
len mu to nikto nepovedzte že je chorý lebo to bude ešte horšie, chúdence deti
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Inak Fico a kol si budú musieť dávať pri svojej "práci väčší" pozor lebo kotleba nie je ako pošahaný blekota, myslím že bude hľadať pri každej príležitosti rast preferencií Ozaj Jekota chce byť predsedom KDH, to už mohol frankenštajn ohlásiť prechod od sdkú má skúsenosti s predsedovaním pred likvidáciou
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Inak...zasa sa prejavila slovenská politická scéna a aj povaha.

Všetci voliči, ktorí volili iných ako stranu Smer a dúfali v zmenu, teraz dostali pľuvanec do ksichtu od zapredaných politických kuriev.
Doteraz sa dúfalo, že nebudú predčasné voľby...teraz dúfať, aby tie predčasné voľby predsa len boli.
Politici a hajzli z médií (vraj mienkotvorné) budú mať o čom pindať...lebo už teraz vravím, že Kotleba pôjde solídne hore s %%...

P.S.:
Za výrazy sa ani len vo sne neospravedlňujem.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať