Zavrieť

Porady

Už viem, koho budem voliť :)

Ja viem, porada je svojim spôsobom apolitická a možno tu takáto téma nepatrí. Nevadí, skúsim.
Určite nie som sama, kto rozmýšľa, koho voliť. Viacerí máme jasno v tom, koho nie. Ale na tej druhej strane je problém preveliký. Tu sa mi nepáči to, čo chcú jedni, tam sa mi nepáči, čo robia iní. A tie ich divoké návrhy, niekedy katastrofa. Ano, na toho, koho by som chcela mám prísnejšie kritéria.
No ale tade asi cesta nevedie, prienik takej strany, čo by mi vyhovovala na 100% som nenašla.
Tak som sa rozhodla pre druhú cestu - pozriem na ľudí, bez ohľadu na politickú stranu, ktorú zastupujú. Priznám sa, vyšlo mi povedzme 5-6 ľudí. Ale samozrejme, každý z inej strany. A čo teraz.

Až mi zrazu doklaplo, ja nemusím vyberať, ja tu vlastne mám skoro každý deň na očiach niekoho, kto mi pomáha v práci. Kto nielen zákony navrhuje, ale dokáže mi ich aj objasniť, vysvetliť. Ktorému nerobí problém vyškoliť mzdových účtovníkov na celom slovensku nielen v predvolebnom roku, ale každý rok. Niekto, kto vie, čo robí, pozná našu prácu. Váži si ju a ja si vážim jeho prácu.
Isto nie je dokonalý a ani to, čo presadzuje jeho strana sa mi úplne nepozdáva. Ale život je o kompromisoch. A toto je v tomto okamžiku pre mňa najlepšie riešenie.

mmch, tých ostatných, ktorý boli v mojom hľadáčiku bude zase voliť moje najbližšie okolie, tak sme si to pekne podelili.

Takže tak - nikoho síce nemenujem, ale tým, čo sa tu pohybujeme je to myslím jasné.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

A vraj bez práce nie sú koláče.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Pol parlamentu na to obesím.
15 minúta, 20 sekunda. (15:20)

Pred voľbami boli láskaví, po voľbách si ani nespomenuli.
---------------------
Názorný príklad prerodu na kapitalistu.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

jar88
A vraj bez práce nie sú koláče.
Neviem, či tu Šilinského podávaš ironicky, ale dosť sa o ňom publikovalo. Agrokruhy sú jeho myšlienkou.
Myslím, že má skončenú SPU v Nitre. Ten výber hudby k videám si mohli odpustiť.


Banášová si ho pozvala tiež ...
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

To bolo určené pre pavla54. A tá doprovodná "muzika" je Šimského srdcovkou. On sám o sebe tvrdí, že chvíľu ho to krúti doľava a hneď zas doprava. Hovorí, že má "svoj" geoplitický pohľad na svet a keď príde pri podnikaní na reč, nehovorí o ňom. Zjavne má s tým svoje skúsenosti.
-----------------------------------
Myslím že mu bude musieť niekto pomôcť otočiť sa úplne doprava, inak mu to nepôjde. EU mu v tom snažení nepomôže, tá ide zatiaľ len doľava. Ale držím mu palce a dúfam, že sa časom naučí aj obchodovať. Ak si nenechá za to svoje zaplatiť a neuplatní si svoje "právo na primeraný zisk", nikam to nedotiahne a jeho myšlienka zakape.
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

...a je to tu
http://www.topky.sk/cl/1000863/15352...o-ovela-horsie
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Pekne pravdivé. Zmenil by som len jedno slovo na konci.
----------------------------
Akoby si stále nechceli pripustiť, že budú prví, proti ktorým sa môže obrátiť nekontrolovateľný výbuch zlosti u stále väčšej skupiny obyvateľstva, na ktorú sa pri veľkej hostine jednoducho dávno zabudlo.

---------------------------
To "zabudlo", by som vymenil za vyfláklo, alebo aj vy..alo v celej sr.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Ale Slovák znesie naozaj veľa.
Dokonca aj nasrať na hlavu.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tak opozícia by mala prestať blbnúť a začať pracovať.Dobre budem sledovať,čo robí a či niečo robí.Pretrčať sa na námestí a hysterizovať,to je skôr grécky spôsob.
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Beblavý(a spol) je asi kotlebov agent
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

BXLmiami
Tak opozícia by mala prestať blbnúť a začať pracovať.Dobre budem sledovať,čo robí a či niečo robí.Pretrčať sa na námestí a hysterizovať,to je skôr grécky spôsob.

čo budeš sledovať ?

čo by mala opozícia robiť ?
nemala by si skôr sledovať vládu ????
2 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

5.6.3 Slovensko jako daňový ráj
Slovensko se může pochlubit jednou z nejnižších daňových sazeb v Evropské unii. Všechny
příjmové daně jsou nastaveny na 19 %, díky rovné dani je zde jednodušší legislativa,
Slovensko nezdaňuje vyplacené podíly na zisku a dividendy jak právnickým, tak ani
fyzickým osobám. Do nákladů firem lze zahrnovat úroky z půjček, a tak si lze snížit základ
daně. Slovensko také nezdaňuje dědictví, darování ani převod nemovitostí, což je výjimečné
v celé Evropě.59

zaujímavý je aj záver
https://is.muni.cz/th/171848/esf_b/Danove_raje.txt
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pmajap
5.6.3 Slovensko jako daňový ráj
Slovensko se může pochlubit jednou z nejnižších daňových sazeb v Evropské unii. Všechny
příjmové daně jsou nastaveny na 19 %, díky rovné dani je zde jednodušší legislativa,
Slovensko nezdaňuje vyplacené podíly na zisku a dividendy jak právnickým, tak ani
fyzickým osobám. Do nákladů firem lze zahrnovat úroky z půjček, a tak si lze snížit základ
daně. Slovensko také nezdaňuje dědictví, darování ani převod nemovitostí, což je výjimečné
v celé Evropě.59

zaujímavý je aj záver
https://is.muni.cz/th/171848/esf_b/Danove_raje.txt

tak to bolo, až kým sa toho nechytili socani a nes---li to.....aspon si pozri dátum, ked to sem dávaš....
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

bjuty máš pravdu, nevšimla som si to, hľadám amerického ekonóma, tvorcu daňového raja v karibiku a tiež systému lodnej prepravy
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

bjuty smis
BXLmiami
Tak opozícia by mala prestať blbnúť a začať pracovať.Dobre budem sledovať,čo robí a či niečo robí.Pretrčať sa na námestí a hysterizovať,to je skôr grécky spôsob.

čo budeš sledovať ?

čo by mala opozícia robiť ?
nemala by si skôr sledovať vládu ????
Ano mala by sledovať vládu a nie trucovať na námestiach.
5 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

krásne sa nám vyfarbujúú

http://www.aktuality.sk/clanok/32374...-roberta-fica/



najmä odpovede danka na konci )
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
krásne sa nám vyfarbujúú

http://www.aktuality.sk/clanok/32374...-roberta-fica/

najmä odpovede danka na konci )
Myslíš toto ?
„Pokiaľ ideme cestou škandalizácie, budete zodpovední za to, že poslanci budú nosiť pištole," poznamenal Danko ma margo pondelkového incidentu, keď poslanec extrémistickej strany ĽS-Naše Slovensko prišiel do parlamentu ozbrojený.
-------------------------------
Aj Kali je za múdreho...a pritom by zákon ma lpoznať.
http://www.hlavnespravy.sk/kalinak-j...u-zbran/758599
Ale dostal náležité vyjadrenie ...

Ku kauze zaujalo stanovisko aj združenie držiteľov zbraní Legis Telum

Médiá sa snažia situáciu vykresliť, akoby došlo v parlamente k ozbrojenému útoku. Nechýbajú titulky ako „Dráma v parlamente, poslanec ĽSNS prišiel so zbraňou, ktorú mu zhabala ochranka“ a pod. K týmto nezmyslom zaujalo stanovisko aj združenie držiteľov zbraní Legis Telum, v ktorom sa píše:

“Krásna ukážka ako novinár, ktorý nepozná právny poriadok SR dokáže zo seba robiť na videu, s prepáčením blba.

Bez ohľadu na to o koho ide, čoho je príslušníkom, alebo akú volenú funkciu zastáva, platí pre neho jedno. Ak je držiteľom zbrojného preukazu skupiny A, tak môže so sebou nosiť nabitú zbraň na území SR (a Bratislava v ktorej sa budova NR SR nachádza je ešte stále na území SR). Ak chce vstúpiť do priestorov, kde jej nosenie nie je povolené (napr. NR SR), odovzdá ju príslušníkovi na vrátnici. Ten o tom vykoná záznam a pri odchode ju oprávnenej osobe vydá.

Takže nikomu nič nezhabali, ak poslanec zbraň odovzdal na vstupe do NR SR, tak ju pri odchodne znova dostane. V súlade so zákonom a bežná vec. Ako na súde, prokuratúre, Prezídiu PZ, ministerstvách, atď.”, prízvukuje združenie.

Na záver dodáva, “niekto z toho potrebuje robiť obrovské haló a palcové titulky musia byť. Pritom by to mala byť samozrejmosť.” V reakciách na túto udalosť sa ozvali na sociálnych sieťach ľudia, ktorí majú rovnaké oprávnenie ako poslanec Krúpa a priznali, že zbrane so sebou bežne nosia, aj napríklad do obchodu.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ziadna drama tam nebola....dramu urobili media....
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Ziadna drama tam nebola....dramu urobili media....
Holt, realizoval sa nejaký dilino - absolvent masmediálnej komunikácie z Hornej Dolnej, ktorý problematike (zbrane a zákon) rozumie jak hus (kura, ovca,...) do piva a ide robiť múdreho.
Horšie na to je, že sám najvyšší Kali si prihrial polievočku...sa normálne čudujem, že sa doteraz neozval Lipshit...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

oni aj z hovna senzáciu urobia...poznám to velmi dobre...no a potom...čo treba von nevylezie...
..jaj kali...nekomentujem....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Robia z toho veľké HALO! - a pritom sám poslanec, vedomý si svojich povinností - ju pri vstupe SÁM odovzdal do úschovy, presne tak, ako káže litera zákona.
A Kali-mero z toho robí aféru, skoro parlamentný škandál...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať