Zavrieť

Porady

Už viem, koho budem voliť :)

Ja viem, porada je svojim spôsobom apolitická a možno tu takáto téma nepatrí. Nevadí, skúsim.
Určite nie som sama, kto rozmýšľa, koho voliť. Viacerí máme jasno v tom, koho nie. Ale na tej druhej strane je problém preveliký. Tu sa mi nepáči to, čo chcú jedni, tam sa mi nepáči, čo robia iní. A tie ich divoké návrhy, niekedy katastrofa. Ano, na toho, koho by som chcela mám prísnejšie kritéria.
No ale tade asi cesta nevedie, prienik takej strany, čo by mi vyhovovala na 100% som nenašla.
Tak som sa rozhodla pre druhú cestu - pozriem na ľudí, bez ohľadu na politickú stranu, ktorú zastupujú. Priznám sa, vyšlo mi povedzme 5-6 ľudí. Ale samozrejme, každý z inej strany. A čo teraz.

Až mi zrazu doklaplo, ja nemusím vyberať, ja tu vlastne mám skoro každý deň na očiach niekoho, kto mi pomáha v práci. Kto nielen zákony navrhuje, ale dokáže mi ich aj objasniť, vysvetliť. Ktorému nerobí problém vyškoliť mzdových účtovníkov na celom slovensku nielen v predvolebnom roku, ale každý rok. Niekto, kto vie, čo robí, pozná našu prácu. Váži si ju a ja si vážim jeho prácu.
Isto nie je dokonalý a ani to, čo presadzuje jeho strana sa mi úplne nepozdáva. Ale život je o kompromisoch. A toto je v tomto okamžiku pre mňa najlepšie riešenie.

mmch, tých ostatných, ktorý boli v mojom hľadáčiku bude zase voliť moje najbližšie okolie, tak sme si to pekne podelili.

Takže tak - nikoho síce nemenujem, ale tým, čo sa tu pohybujeme je to myslím jasné.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hmmmmm..... šéf zdravotníctva = transfér z Pošty..... Aké budú "novinky"? Známky, žlté lístočky?
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx...ID=333#current
bude veselo zajtra...
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
misoft
Hmmmmm..... šéf zdravotníctva = transfér z Pošty..... Aké budú "novinky"? Známky, žlté lístočky?
To teda je trefa, ani šajn o zdravotníctve....
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Perfektná nominácia zo strany SNS.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

terezamaria
misoft
Hmmmmm..... šéf zdravotníctva = transfér z Pošty..... Aké budú "novinky"? Známky, žlté lístočky?
To teda je trefa, ani šajn o zdravotníctve....
snáď len nebu mať vďaka poštovej banke blízko k druhej finančnej skupine a nenastane prerozdeľovanie
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Hmmmmm..... šéf zdravotníctva = transfér z Pošty..... Aké budú "novinky"? Známky, žlté lístočky?
neviem prečo by mal byť minister lekár, ten dzurindov chrchel mal modrú knižku a robil úspešne ministra obrany. alebo daľší ometal regále v obchode a aha aký minister ešte aj každého sledoval bez povolenia. Poznal som výzbrojára ktorý išiel robiť technika pluku a tak zdvíhal mandle že sa divili a nikdy v tanku nesedel ako vodič (čo bola nepísaná podmienka)
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

misoft
Hmmmmm..... šéf zdravotníctva = transfér z Pošty..... Aké budú "novinky"? Známky, žlté lístočky?
Nie! pacienti budú posielaní, kam?
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

misoft
Hmmmmm..... šéf zdravotníctva = transfér z Pošty..... Aké budú "novinky"? Známky, žlté lístočky?
V ambulancii v skrinkách na lieky možno aviváž, hračky, omaľovánky a najbližší odpočet plynu v domácnostiach budú robiť sestričky ... Ida cestou môžu rovno merať aj tlak a ponúkať žreby...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

...a zvoz pacientov bude "Doporučene".....
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
misoft
Hmmmmm..... šéf zdravotníctva = transfér z Pošty..... Aké budú "novinky"? Známky, žlté lístočky?
neviem prečo by mal byť minister lekár, ten dzurindov chrchel mal modrú knižku a robil úspešne ministra obrany. alebo daľší ometal regále v obchode a aha aký minister ešte aj každého sledoval bez povolenia. Poznal som výzbrojára ktorý išiel robiť technika pluku a tak zdvíhal mandle že sa divili a nikdy v tanku nesedel ako vodič (čo bola nepísaná podmienka)
to podmienkou na vykon funkcie a zaroven kriteriom hadam nebolo " vediet zdvihat mandle " ? To snad nie, lebo to by potom vysvetlovalo tie reci o zelenych gumach.
Inac nik nevravi, ze Dzurindovi , ci Radicovej ministri boli fajn. Tiez si myslim, ze minister by mal co to vediet o resorte, ktory ide riadit, aj ked tam nato ma ludi. Len bohuzial na Slovensku v mnohych pripadoch minister nie je o resorte a praci, ale o korupcii, marketingu, eurofondoch atd.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Kukam schódzu....maly janko p.co nosi vacsie opatky....dal úces...číro.....mohol rovno na "jaro beker"...ten tiez uz by mohol kuk do op,ze kolko ma rokov
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
pavol54
misoft
Hmmmmm..... šéf zdravotníctva = transfér z Pošty..... Aké budú "novinky"? Známky, žlté lístočky?
neviem prečo by mal byť minister lekár, ten dzurindov chrchel mal modrú knižku a robil úspešne ministra obrany. alebo daľší ometal regále v obchode a aha aký minister ešte aj každého sledoval bez povolenia. Poznal som výzbrojára ktorý išiel robiť technika pluku a tak zdvíhal mandle že sa divili a nikdy v tanku nesedel ako vodič (čo bola nepísaná podmienka)
to podmienkou na vykon funkcie a zaroven kriteriom hadam nebolo " vediet zdvihat mandle " ? To snad nie, lebo to by potom vysvetlovalo tie reci o zelenych gumach.
Inac nik nevravi, ze Dzurindovi , ci Radicovej ministri boli fajn. Tiez si myslim, ze minister by mal co to vediet o resorte, ktory ide riadit, aj ked tam nato ma ludi. Len bohuzial na Slovensku v mnohych pripadoch minister nie je o resorte a praci, ale o korupcii, marketingu, eurofondoch atd.
Aké vedomosti sú potrebné na riadenie neriadenej strely?

Veď ten rezort už nikto nechce riadiť, či akokoľvek spravovať. Všetci už vedia, že ten chozraščot takto riadiť nejde. Veď ten systém je chorý od jeho založenia.

Čo také môže vedieť o financovaní nejaký MDRr...PhD.? Veď oni nepoznajú ani svoje zákony.

No a ak si pozrieme poznanie našich zákonodárcov (poslancov) tak tiež nemajú veľkú predstavu, čo a ako reálne riadiť. A aj tak to vlastne riadia a tak sa to aj chová, ako neriadená strela.

Či skôr neriaditeľná strela?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

terezamaria
misoft
Hmmmmm..... šéf zdravotníctva = transfér z Pošty..... Aké budú "novinky"? Známky, žlté lístočky?
To teda je trefa, ani šajn o zdravotníctve....
A načo by mu aj bol?
Veď úrad vlády nieje fakulta ani ÚNZ.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
pavol54
misoft
Hmmmmm..... šéf zdravotníctva = transfér z Pošty..... Aké budú "novinky"? Známky, žlté lístočky?
neviem prečo by mal byť minister lekár, ten dzurindov chrchel mal modrú knižku a robil úspešne ministra obrany. alebo daľší ometal regále v obchode a aha aký minister ešte aj každého sledoval bez povolenia. Poznal som výzbrojára ktorý išiel robiť technika pluku a tak zdvíhal mandle že sa divili a nikdy v tanku nesedel ako vodič (čo bola nepísaná podmienka)
to podmienkou na vykon funkcie a zaroven kriteriom hadam nebolo " vediet zdvihat mandle " ? To snad nie, lebo to by potom vysvetlovalo tie reci o zelenych gumach.
Inac nik nevravi, ze Dzurindovi , ci Radicovej ministri boli fajn. Tiez si myslim, ze minister by mal co to vediet o resorte, ktory ide riadit, aj ked tam nato ma ludi. Len bohuzial na Slovensku v mnohych pripadoch minister nie je o resorte a praci, ale o korupcii, marketingu, eurofondoch atd.
tak prepáč on im nezdvíhal mandle, len im umýval zuby (ale aj toto je slangový výraz z civilu pre pre lajdákov ktorí mali snahu chodiť do práce pre plat)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No uvidíme, ako sa to vyvŕbi. Ale aspoň jedno je isté... obrane bude šéfovať taký, ktorý o armáde vie dosť, prešiel armádou od píky....
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

U "mna" balkamsky cigan....ktory v skutocnosti ani trt.....neurobil....len sa tvari,ze zlatucky a ze ho vsetci maju radi....jaj iba nakupuje...auta
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

lujza.j
U "mna" balkamsky cigan....ktory v skutocnosti ani trt.....neurobil....len sa tvari,ze zlatucky a ze ho vsetci maju radi....jaj iba nakupuje...auta
a potom napríklad ako prebytočný majetok ich požičiava obecným úradom na 5 rokov - myslím tým tie požiadné autá, čo rozdávala kade tade. To boli zmluvy o výpožičke
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ani ich nechcu....nemestia sa do starych zbrojnic..."sces nesces tu mas"...ale cirkus okolo odovzdavania...vie narobit.....
.pomina peniaze a potom sa cuduje...ze nikto jechce ist....za 500e zivot nasadit..tolko stoji zivot noveho fizla...mozno aj menej.... by som decku nedovolila aj keby ako chcela....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať