Zavrieť

Porady

Huawei P7 z číny nemá google

Kupila som si Huawei P7 z Ciny a nie je na nom google ale nejaka cinska napodobenina. Nastavila som na nom slovencinu ale ostatne aplikacie su same cinske somariny a neviem preco mi tam este nefunguje fotak. Foti len predna kamera. Nejde mi tam ani pridat googlovy ucet. Zevraj tam mam nejaku azijsku verziu. Co s tym?
Naposledy upravil mackakoll : 26.02.16 at 18:27
misoft Čo s tým? Teraz už nič, nauč sa po čínsky. A googlovský účet? Veď Čína má cenzurovaný internet. Takže prihlasovanie je zablokované.
Čo s tým II.? Buď vyšmariť, alebo nový OS (Android) pre toho Huja Veja....
viktorviktor v google play stiahnuť app google
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dmc je offline (nepripojený) dmc

    dmc
    reklamuj ved hadam je v zaruke
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft Čo bude reklamovať, kde bude reklamovať? V Číne? Veď píše, že si objednala Huawei z Číny - a tak jej poslali čínsky s čínskymi aplikáciami a čínskymi popismi.
    dmc Ved ja viem čítat - Jasne ze v Cine. Ved ho tam kupila..tak kde inde by reklamovala .....moze este v cinskej trznici
    misoft
      zbaliť

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    na každom mobile z Číny by mala byť okrem obrázkového písma aj angličtina a na väčšine čo ponúkajú pre Slovensko je aj slovenčina
    skús podržať dlhšie Power tlačidlo /zapínanie/ displej zhasne, tlačidlo pusti, po chvíli sa mobil reštartuje, / alebo vyber baterku, chvílu počkaj a znovu vlož, zapni/ keď tam nebude angličtina, daj ho do servisu aby ti tam dali nový firmware for Huawei Ascend P7...... nie aby to robil čo sa nevyzná , urobí ti z neho podložku pod knihovňu, vždy pri objednávke treba pozerať či má aj jazyk ktorému rozumieš

    pozri aj tu
    http://androidforum.cz/huawei-ascend...5e50b5f3f73689


    ešte môžeš zakázať všetky aplikácie ktoré nechceš mať, tiež tie "čínske", najlepšie ja nainštalovať Nod pre android - plnohodnotnú skúšobnú verziu, ten ti najde všetky pytliacke programy čo číňan nainštaloval tak tie zakáž taktiež, tiež zakáž app DU batery, vyber baterku, založ a telefon by mal pracovať k spokojnosti

    už je dávno po funuse a k inému mobilu, ale predsa možno niekomu pomôže
    http://androidforum.mojandroid.sk/up...rom-t4247.html
    Naposledy upravil viktorviktor : 18.03.16 at 15:06

    Taserda je offline (nepripojený) Taserda

    Taserda
    Objednával som od Číňanov tiež a predajca sa ma spýtal či mi má nainštalovať Googla. Asi si ten predajca váži zákazníkov zo Slovenska, alebo nás má za hlúpich? Určite to prvé.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Co s tym?
    Čo s tým?
    snáď to spôsobí
    náhodný dotyk cudzích chladných hviezd
    Čo s tým?
    máš len jednu z ciest
    Tak sa netráp viac
    Tak sa netráp viac

    Naposledy upravil buchač : 02.03.16 at 18:08
    buchač Pre hodnotiteľa (v tejto súvislosti = debil) , ktorý nepochopil, dám vysvetlenie.

    Len dilino si kúpi mašinku z Číny od neovereného predajcu.
    Positive feedback je v tomto prípade absolútne nezaujímavým faktom.
    Lebo mašinka mimo EU v určitej hodnote podlieha dani a aj DPH.
    Suma sumárum celková suma bez záruky (záruka na takú diaľku je fakt o ničom) je na trt.
    Za tie isté love si kúpim kvalitnú mašinu so zárukou aj na Slovensku.

    Huawei P7 z číny nemá google

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.