Zavrieť

Porady

Ako si má 80 ročná žena preladiť TV stanice Doma a Dajto ? Má satelit od Skylink?

Prosím poradďte mi, ako si má moja 80 ročná mamka preladiť satelit tak, aby chytala Stanice Doma a Dajto?
Vo firme neexistuje servis, ktorý by to zabespečil?Prosím poraďte mi,
Ďakujem
ZlatA
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Mamka to asi nezvládne sama...a to aj keby tu niekto pripojil komplet presný popis aj fotografiami.

    Skylink má svoje strediská, no takéto služby nie sú veru zadarmo.
    https://www.skylink.sk/predajna-a-se...0.html?lang=sk


    Zabezpeč radšej po svojej línii...oslov nejakého známeho a podobne, ktorý by sa na to podujal.

    DOPLNENIE :

    Na chalupe som zapol televízor a na obrazovke sa mi objavilo toto :

    " Vážení diváci, televízna programová služba Dajto/Doma je od 1.3.2016 na tejto pozícii nedostupná.
    Dajto/Doma môžete naďalej bezplatne prijímať cez anténu prostredníctvom pozemského televízneho vysielania v norme DVB-T. "

    Takže z toho vyplýva,že tieto stanice sú zaradené medzi spoplatňované.
    Naposledy upravil buchač : 04.03.16 at 18:34
    buchač Doplnenie príspevku.
    zlatica.turisova Mamka má sateliný prijimč n HD programy- THOMSON HD . Verím, že to už bde OK- švagor to vyriešil.
    misoft Má teda HD prijímač, švagor poriešil, programy idú... čo už len mamke chýba? Nejaký nový seriál, ktorý ešte nevidela, sadnúť a pozerať ...

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ved teraz bezi v telke reklama,ze aj technika na zapojenie poslu. Takze si zavolaj do Skylinku,alebo pozri na ich stranke
    zlatica.turisova Ďakujem za radu. Kď vtačka chytaju, pekne mu spievaju. Aj mňa to vytočilo. Díky
    zlatica.turisova Ďakujem za ochotu, maminka je z KE - švagor to už vyriešil.

    dana3 je offline (nepripojený) dana3

    dana3
    hmm, ja mám o polovicu menej a tiež to neviem rozchodiť. Vymenila som káble a nainštalovala som HD prijímač, a on potvora nič.. Stále mi píše boot a nič iné, na Tv prijímačí svieti žiaden signál... Fakt musím volať servisáka?

    Ako si má 80 ročná žena preladiť TV stanice Doma a Dajto ? Má satelit od Skylink?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.