Zavrieť

Porady

Dobré filmy

Môžme si spolu zaspomínať na filmy,hercov, herečky ... ktoré nás zaujali a veľmi sa nám páčili. Alebo zaujímavé scény, hlášky, filmová hudba atď.
Usporiadat
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

To naj čo teraz vysiela STV sú ruské filmy a včerajší - Unavení slnkom Nikitu Michalkova mi dlho ostane v pamäti okrem iného kvôli hereckého výkonu jeho maličkej dcéry. Veľmi ľutujem, že som si ho nenahrala a tak ho nemôžem vychutnať do detailov ešte raz, bol totiž s titulkami.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

dnes večer ČT 2 o 20,00 KRAJINKA od Šulíka. Môže byť?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

A čo skvost slovenskej kinamatografie Vojtová Marína? Nádherná príroda aj ľubozvučná slovenčina, bezkonkurenčné tanečné výkony. A príslovečný smútok v pohľade Ivana Mistríka, prorocké slová K.L. Zachara: zje ťa tá mlynárka, zje! Nuž nezjedla ho mlynárka, zjedla ho iná...
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Obecná škola- práve ide na Markíze
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
willma
Obecná škola- práve ide na Markíze
Skvelý film, aj dnes som ho pozeral, už aspoň 4-tý krát.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

ajobs
Skvelý film, aj dnes som ho pozeral, už aspoň 4-tý krát.
A dnes môžeš piatykrát - večer na Prime.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Práve začal na JOJ-ke skvelý oscarový film Americká krása.Teším sa, Kevin Space je môj obľúbený herec.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Videla som kedysi dávno maďarský film(alebo sa odohrával v Maďarsku) -Smutná nedeľa. Bola v ňom skladba s týmto názvom, veľmi sa mi páčila. Aj samotný film bol veľmi dobrý. Aj som si ho nahrala na kazetu, ale nahrávka bola nekvalitná, vôbec sa nedala pozerať. Nemáte niekto tú skladbu?



Niečo som našla k tomu filmu:
http://www.filmklub.sk/m/movie.php?id=10181
Naposledy upravil Nika : 27.09.06 at 19:51
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Ja mám tiež zopár filmov, ktoré sa myslím oplatí vidieť ako Pošli to ďalej (nádherný námet, ale myslím si, že nie úúúplne utopický) a tiež film Volám sa Sam.
Ale tiež si nenechám ujsť pána Jebala z filmu Fotr lotr a dobre sa zasmejem (pri hore uvedených akurát roním slzy)- ak sa nemýlim tak ho budú dávať .
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Napíš režiséra, alebo hercov, bohužiaľ nepoznám.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
V Pošli to ďalej- hrá Joely Osmend. (dúfam, že som mu meno nezhovadila) hral aj vo filme Šiesty zmysel- taký malý chalan.
A Volám sa Sam -hrá Sean Penn a myslím , že aj J. Foster tam hrá jeho právničku.
0 0
bendži bendži

bendži je offline (nepripojený) bendži

Nika
Videla som kedysi dávno maďarský film(alebo sa odohrával v Maďarsku) -Smutná nedeľa. Bola v ňom skladba s týmto názvom, veľmi sa mi páčila. Aj samotný film bol veľmi dobrý. Aj som si ho nahrala na kazetu, ale nahrávka bola nekvalitná, vôbec sa nedala pozerať. Nemáte niekto tú skladbu?



Niečo som našla k tomu filmu:
http://www.filmklub.sk/m/movie.php?id=10181
nie som si celkom istá, či pesnička, ktorú mám pod týmto názvom (Gloomy Sunday, čiže smutná nedeľa), je tá, ktorú hľadáš.. žiaľ z nejakého dôvodu sa mi sem nedá prilepiť.. ale môžem ti ju poslať na mail
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Bionda
V Pošli to ďalej- hrá Joely Osmend. (dúfam, že som mu meno nezhovadila) hral aj vo filme Šiesty zmysel- taký malý chalan.
A Volám sa Sam -hrá Sean Penn a myslím , že aj J. Foster tam hrá jeho právničku.
Haley Joel Osmet, ale ja počujem to meno prvý raz., vygúglila som. Vďaka za tip, Kevin Spacey je momentálne moja jednička, veľmi sa mi páči aj Helen Hant. Videla si ju s Nicholsonom v Tak dobre, ako sa len dá? Bola tam výborná.
A videla som aj Sama, len som nevedela názov.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Film o smutnej nedele je skutočne dobrý. Hlavne ten dramatický záver. Tuším sa iba odohrával v maďarsku, ale film bol spracovaný na základe skutočných udalostí. Tá skladba bola skutočne skomponovaná a populárna v tom čase.

Film Pošli to ďalej je vynikajúci. Riadne sa čudujem, prečo mňa nenapadol. Možné je preto, lebo prvú som čítala knihu a tá je podľa môjho názoru lepšia. Je detailnejšia, takže kto má záujem a možnosť, veľmi ju odporúčam prečítať si.
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

kukučka
Môžme si spolu zaspomínať na filmy,hercov, herečky ... ktoré nás zaujali a veľmi sa nám páčili. Alebo zaujímavé scény, hlášky, filmová hudba atď.
No moju starú mamu zaujala herečka Dagmar Veškrnová, teraz už Havlová veľmi sa jej páčila a vždy hovorila: to je veľmi šikovná herečka vieš ona vie vo filme urobiť aj kotrmelec.
No čo už podľa gusta žiadny dišputát.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

bendži
nie som si celkom istá, či pesnička, ktorú mám pod týmto názvom (Gloomy Sunday, čiže smutná nedeľa), je tá, ktorú hľadáš.. žiaľ z nejakého dôvodu sa mi sem nedá prilepiť.. ale môžem ti ju poslať na mail
Ďakujem Monika, je to ono. Práve si to púšťam......... naskočili mi zimomriaky.................
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
No... to som nevedela, ze Posli to dalej - je aj v kniznej podobe, to je fajn.. skusim si ju zohnat. Na margo knihy musim povedat, ze aj Forest Gump je ako film super najma pre stvarnenie T. Hanksom, ale kniha je tiez este lepsia.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Chcem len pripomenúť, že "Pošli to ďalej" budú dávať 10. 10. na Markíze. Žeby chodili na Poradu aj tí, čo pripravujú program do televízie ?
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Nezabudnite : Dnes JOJ Fotr je lotr... aspon sa zasmejeme
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Včera bol na Mariške cca o trištvrte na dvanásť v noci film "Pošli to ďalej" . V mrákotách som ho do pol druhej pozerala, ale oplatilo sa. Bolo to nádherné, aj som si poplakala. Jednu z hlavných postáv hral tam Kevin Spacey, takého učiteľa.
Bolo to malom školákovi - siedmakovi, ktorý si ako školský projekt vymyslel, že spraví 3 ľuďom niečo, čo zlepší ich život, a každý z tých troch to potom musia urobiť ďalším, tí ďalším atď.
Fakt krásny film...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať