Zavrieť

Porady

Dobré filmy

Môžme si spolu zaspomínať na filmy,hercov, herečky ... ktoré nás zaujali a veľmi sa nám páčili. Alebo zaujímavé scény, hlášky, filmová hudba atď.
Usporiadat
ifcina ifcina

ifcina je offline (nepripojený) ifcina

Nádherná zelená - francúzska komédia -úžasný film

Nádherná zelená, je francúzsky film z roku 1996, ktorý bol v Európskej únii "zakázaný". To je dôvod, prečo je ho taký problém nájsť, aj keď v ňom hrajú známi herci ako Vincent Lindon a Coline Serreau. Je to film, ktorý hovorí otvorene o našej spoločnosti. S humorom vykresľuje aký je nesprávny dnešný pohľad na tento svet
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Kramerova verzus Kramer,Piano,Povolanie kaskadér,Maratonec a potom kopec dalších z Gabinom,Gerardom Philipom,Ornelou Mutti,Laurou Antonetti,Alainom Delonom ....
0 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

In the mood for love - okrem iného skvelá hudba
Dogora
Nebo (s Cate Blanchett))
Irónia osudu (s Brylskou a Mjagkovom)
Stanica pre dvoch (s Gurčenko a Basilašvili)
Mama (s Bojarským a Gurčenko)
1 0
Twoflower Twoflower

Twoflower je offline (nepripojený) Twoflower

Poznám veľa a ešte viac dobrých filmov ale medzi top určite patria tieto: Metropolis (Fritz Lang 1927), Sedem samurajov (Akira Kurosawa, 1954), Dr. Divnoláska (Stanley Kubrick 1963), Dobrý, zlý a škaredý (Sergio Leone 1966), Súboj titanov (1981).
0 0
mikito mikito

mikito je offline (nepripojený) mikito

Chcem ta chces ma romanticka komedia suprovi film
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
ifcina Pozri príspevok

Nádherná zelená, je francúzsky film z roku 1996, ktorý bol v Európskej únii "zakázaný". To je dôvod, prečo je ho taký problém nájsť, aj keď v ňom hrajú známi herci ako Vincent Lindon a Coline Serreau. Je to film, ktorý hovorí otvorene o našej spoločnosti. S humorom vykresľuje aký je nesprávny dnešný pohľad na tento svet
...ani nie ...

FR audio , SK titulky (srt)
700MB
0 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

Twoflower Pozri príspevok
Poznám veľa a ešte viac dobrých filmov ale medzi top určite patria tieto: Metropolis (Fritz Lang 1927), Sedem samurajov (Akira Kurosawa, 1954), Dr. Divnoláska (Stanley Kubrick 1963), Dobrý, zlý a škaredý (Sergio Leone 1966), Súboj titanov (1981).
Moze byt. Odporucil by som aj Sunset Boulevard (Billy Wilder, 1950), Taxi Driver (Martin Scorsese, 1976) a Chinatown (Roman Polanski, 1974).
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

a nevynechala by som "Billy Eliot" - práve začína na Prime
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Práve som dopozerala film: "Cigáni idú do neba" a opäť som z neho hotová. Nevidela som ho strašne dlho, tak som happy...
0 0
Shemale Shemale

Shemale je offline (nepripojený) Shemale

Tak určite že Arnold má všetky filmy dobré.
0 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

Práve pátram po filme Vôňa ženy (Profumo di donna, Taliansko 1974, réžia Dino Risi) s Vittoriom Gassmanom v hlavnej úlohe. Výborný film, kde názov skutočne vystihol obsah. Americký remake (aj keď s Al Pacinom) je "na míle vzdialený", kto videl originál, vie o čom hovorím.
Naposledy upravil gilda : 20.01.11 at 15:09
0 0
Slayer666 Slayer666

gilda Pozri príspevok
Práve pátram po filme Vôňa ženy (Profumo di donna, Taliansko 1974, réžia Dino Risi) s Vittoriom Gassmanom v hlavnej úlohe. Výborný film, kde názov skutočne vystihol obsah. Americký remake (aj keď s Al Pacinom) je "na míle vzdialený", kto videl originál, vie o čom hovorím.
V akom formate, jazyku atd? Mozem ti stiahnut a poslat torrent.
0 0
gilda gilda

Slayer666 Pozri príspevok
V akom formate, jazyku atd? Mozem ti stiahnut a poslat torrent.
Vďaka, našla som, stiahla som. Hľadám film Ja Natália ( Me Natalie 1969), v hlavej úlohe Patty Duke, réžia Fred Coe, hudba Henry Mancini, okrem iného Al Pacinov filmový debut. Niečo je na You Tube, film som zatiaľ nenašla. Ak by si mal šťastie, daj vedieť. Ďakujem, je to môj "zamilovaný" film.
Naposledy upravil gilda : 24.01.11 at 20:22
0 0
Slayer666 Slayer666

Nejaky torrent som nasiel. Je to VHSrip v .avi. Zrejme v originalnom zneni a asi ziadne titulky (myslim, ze tie by sa mali dat najst osobitne). Moze byt?

Pre vsetkych pre buducnost:
Ale ak niekto zhanate film, MUSITE nam dat vediet okrem informacii, o ktory film ide, aj format (DVD alebo ine), dabing a titulky, ktore chcete, pripadne ine poziadavky.
0 0
gilda gilda

Našla som jeden VHS, kde chýba začiatok aj koniec a je tam ruský simultánny preklad. Ak by tvoj nález mal začiatok (film začína epizódkou z detstva ako sa Natália pobije s nejakým chalanom), stačí originál - môže byť, dik.
Naposledy upravil gilda : 24.01.11 at 20:20
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Ahojte máte tu niekto prečítané knihu alebo knihy Dexter... od Jeff Lindsay??? Ďakujem
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
ifcina Pozri príspevok

Nádherná zelená sa dá stiahnuť aj na YT na 9 častí , v origináli s anglickými titulkami. Je to celkom milé sci-fi aj keď ozaj odráža to, čo sa u nás bežne deje
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Odporucam film Riddleyho Scotta: Americky gangster. Inspirovany skutocnymi udalostami. Odporucam aj najst na nete a pozriet si clanky, videa ci zivotopisy o skutocnych (este zijucich) postavach.
0 0
gilda gilda

The Miracle Worker (1962) .... nevidieť, nepočuť, nehovoriť a žiť. Skutočný príbeh Helen Keller, výborný film, herecký koncert Patty Duke a Anne Bancroft. Kto má záujem, nájde na nete, čiernobiely, v pôvodnom znení (automatický preklad angl. titulkov možný). Oplatí sa vidieť, najmä, keď my máme dar zraku, sluchu aj reči.
0 0
j.c j.c

j.c je offline (nepripojený) j.c

Nečítala som všetko, ani neviem či tu ešte niekto príde, ale skúsim. Neviem si spomenúť na názov filmu. Jednalo sa o výchovu mladých dievčat za vrahyne. Odohrávalo sa to v džungli, v tábore, kde komando vrahov unášali malé dievčatá a celý život do dospelosti ich trénovali na vraždy. Nakoniec zostali tuším len tri. Videl to niekto?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať