Zavrieť

Porady

Dobré filmy

Môžme si spolu zaspomínať na filmy,hercov, herečky ... ktoré nás zaujali a veľmi sa nám páčili. Alebo zaujímavé scény, hlášky, filmová hudba atď.
Usporiadat
miro84 miro84

miro84 je offline (nepripojený) miro84

Ahoj bucháč maniak nie som pri brutálnych hororoch pri vražedných scénach sa vôbec nebavím. To je tak že máš nepoznáš .Samozejme tento film sa tak nemusí volať dal som ten názov podľa príbehu. Áno je to horror a psychothriler.
Ale nie je fantazmagória blbý film.Naopak prekvapil výborným výkonom hlavného predstaviteľa.Ak by to bola fantazmagória tak by som to vôbec nehľadal . Kraviny hlúposti somariny zásadne nevyhľadávam.A to platí najmä o starých filmoch. A v telke to bolo na ORF a mohol som ho znova pozrieť.A ako hovorím nebavil som sa.Nemal som radosť keď zabíjal ľudí.Zážitok som mal atmosféry filmu a výkonu hercov.I ja keď som film pozeral tajne prvykrát tiež som si povedal panebože to bude riadne fantazmagória blbosť. Hádam si nemyslel že som bol hneď celý nadšený nie.Až keď bol tento film vymazaný NA VHS tak som vedel že si ho už nepozriem. Vďaka za ORF že to dala.Film to nebol zábavný ale napínavý desivý zaujímavým záporákom a výborným koncom.Prepáč ale musel som sa zastať tohto filmu. Ale ďakujem za horrorpediu.com . Skús ho tam nájsť.
Naposledy upravil miro84 : 06.02.17 at 22:28
1 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Poraďte nejaký dobrý film z prostredia druhej svetovej vojny, samozrejme čiernobiely a slovenský.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Príjemný oddychový film po ťažkom dni. Nesklame.

https://www.csfd.cz/film/383682-stazista/prehled/

Stážista

USA The Intern
Česko Stážista
Komedie / Drama
USA, 2015, 121 min

Režie: Nancy Meyers
Scénář: Nancy Meyers
Kamera: Stephen Goldblatt
Hudba: Theodore Shapiro
Hrají: Robert De Niro, Anne Hathaway, Rene Russo, Anders Holm, JoJo Kushner, Andrew Rannells, Adam DeVine, Zack Pearlman, Jason Orley, Christina Scherer, Nat Wolff, Linda Lavin, Celia Weston, Mary Kay Place, Molly Bernard, Christine Evangelista, Peter Vack, Liz Holtan, Drena De Niro, Michael Mann, Leah O'Donnell, Frazer Brown, Maria Di A… (více)
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Korela videla som ho viac krat...mily film....
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Chýba mi slnko a smiech, rozprúdiť krv v žilách, takže ja dnes večer roztočím s Meryl Streep a Mamma Mia! http://www.imdb.com/title/tt0795421/
a potom Nejako sa to komplikuje https://www.csfd.cz/film/257225-neja...ikuje/prehled/
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
rodinný Chef
a sci-fi Holanďan
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Book Club (2018)
https://www.csfd.cz/film/600286-damsky-klub/prehled/
Zamilovala som si ten film, zabavny
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Francúzi majú tri témy, ktoré vedia vo svojich filmoch brilantne spracovať a využiť. Dokopy.

Jméno
https://www.csfd.cz/film/316992-jmeno/prehled/
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

A práve začína jeden dobrý na jojke...
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
kukučka
A práve začína jeden dobrý na jojke...
The Shawshank Redemption je naozaj jeden z najlepších filmov, ktoré poznám. A k tomu vynikajúci Tim Robbins a Morgan Freeman.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Jedným z celej rady mojich obľúbených hercov a ich filmov je Dustin Hoffman a jeho nezabudnuteľná TOOTSIE.
Pre pripomenutie aj hláška: Byl jsem to najsexi rajče na světe!
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

"Nepotěšil ste mne chlapče, ani já Vás nepoteším"
0 0
ajobs ajobs

muž
Ivana Š
"Nepotěšil ste mne chlapče, ani já Vás nepoteším"
Marečku, podejte mi pero
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Hliník se odstěhoval do Humpolce!

Tiež Marečku. Ale to je skvost, na ktorom sa dá baviť aj pri tridsiatom pozeraní.
0 0
Marianna01 Marianna01

Práve táto téma by bola pre môjho manžela a jeho brata. Ešte ste nevideli ľudí, ktorí si pamätajú toľko citátov z rôznych filmov.

Mimochodom,t eraz nedávno som videla vynikajúci film bez hviezdneho obsadenia, volal sa Malý Parížan. Určite ho ešte budem chcieť vidieť.

A tak ma napadla ďalšia česká klasika:

"Z nežízni žízeň udělá teprve náš májový ležák!" - Postřižiny so skvelou Magdou Vašaryovou, tiež film, ktorý môžete pozerať donemoty.
0 0
Ivana Š Ivana Š

a Hliník se odstěhoval do Humpolce

Mám strašne rada tieto staré české komédie

"Táto, Ty ses zul! Ale jenom trošíčku."
0 0
Ivana Š Ivana Š

Marianna01
Hliník se odstěhoval do Humpolce!

Tiež Marečku. Ale to je skvost, na ktorom sa dá baviť aj pri tridsiatom pozeraní.
Predbehla si ma! Asi mám pomalší internet
0 0
ajobs ajobs

muž
Ivana Š
"Táto, Ty ses zul! Ale jenom trošíčku."
Slunce, seno a ..... je už takmer klasická trilógia.
0 0
Marianna01 Marianna01

Ivana Š
Predbehla si ma! Asi mám pomalší internet
Ku mne už dorazilo Richardove upratovanie, takže mi stránky frčííííí
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať