Zavrieť

Porady

Dobré filmy

Môžme si spolu zaspomínať na filmy,hercov, herečky ... ktoré nás zaujali a veľmi sa nám páčili. Alebo zaujímavé scény, hlášky, filmová hudba atď.
Usporiadat
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Pamätáte na SNĚŽENKY?
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Ešte sa mi páči hláška:

" Proč pořád chlastáš to pivo!

Já Ti to řěknu, a Ty budeš chlastat taky!"
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

"Při porodu se tvařte inteligentne. Vaše tvář je obvykle to první, čo díte v živote vidí.."

Ale znamejšie je tuším: "Československo je krásná země, tady peníze kazej člověka!"


/Dúfam, že som citovala správne...:p/
0 0
SERVIS SERVIS

SERVIS je offline (nepripojený) SERVIS

Ja si sem-tam natočím nejaký film na video z TV, no a niekedy ozaj natrafím.
Napr. /včera bol na Nove/ Deuce Bigelow - Dobrý striptér. To sme so synom pozreli do mesiaca 30x /ozaj/. Alebo Austin Powers v Zlatom úde. Sú to komédie, ktoré sa nám neopozereajú a v bežnom živote nám zlepšujú náladu, hocikedy si na ne spomenieme.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Ja americké komédie veľmi nemusím. Skôr sa mi páčia také, ktoré majú aspoň náznak inteligentného humoru. Alebo aspoň za ním musí niečo byť, nejaký skrytý význam.
Veľmi mám rada Montyho Pythona. Videla som od nich celovečerný len život Briana, ale ten film je skrátka vynikajúci.

A čo filmy od Kusturicu? Underground, Čierna mačka, biely kocúr... Aj tieto filmy sú kultové.
0 0
rosemary rosemary

rosemary je offline (nepripojený) rosemary

Ja tiež americké komédie moc nemusím, ale Greeswoldovcov milujem /Prázdniny v Europe, Prázdniny v Las Vegas, Veselé Vianoce/
0 0
Harymas Harymas

Harymas je offline (nepripojený) Harymas

Ja mám rád filmy od Davida Lyncha a to ako Modrý zamat, Mazacia hlava, Mulholand drive a Mestečko Twen Peaks.
A z českých filmov Slnce, seno...., Pelišky, Dedičstvý.........
A este mám rád filmy kde hrá Jean Reno, Al Pacino, Robert De Niro
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Keďže aj tak sa nedá v noci spať, spravila som si noc českých filmov..... Knoflikáři..... Jedna ruka netleská.... Příběhy obyčejného šílenství......Všetky krásne uletené...
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Spomenul som si na jednu dobrú hlášku od Hrušínského : Císař pán není vúl, von je korunovanej.
Naposledy upravil ekopo : 04.08.06 at 18:45
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

ekopo
Spomenul som si na jednu dobrú hlášku od Buriana : Císař pán není vúl, von je korunovanej.
To je krásne.......
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Nika
Keďže aj tak sa nedá v noci spať, spravila som si noc českých filmov..... Knoflikáři..... Jedna ruka netleská.... Příběhy obyčejného šílenství......Všetky krásne uletené...
Jéééj, Knoflikáři - Ty nic neřeš!!!
Prosím, prosím na akom nosiči ich máš, môžem poprosiť?
0 0
malalulu malalulu

malalulu je offline (nepripojený) malalulu

Mne sa veľmi páčil film "Život je krásny", bránila som sa mu, pretože nemám rada vojnové filmy, ale keď som ho videla prvýkrát, hneď som si ho pozrela ešte drihýkrát. Bolo to ako balzam na moju dušu.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

V nedeľu bude na Markíze pekný film - Forest Gump (už som ho videla 5x a ešte vždy sa naň môžem pozerať). Páči sa mi rovnako ako kniha - čo sa veru často nestáva.
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

Ja som si oddychla pri filme Naojzajstna blondinka - nic ine som od tohto filmu necakala, ziadne hlboke myslienky. Len oddych a reset. Velmi sa mi pacila hlaska, ked hlavna hrdinka povie svojim 2 pribrzdenym kamaratkam: Idem na Harvard! a tie dve odpovedia: Hura, ideme na vylet!........ Ruzovy notebook nemal chybu....
Dobre splechy su aj vo filme Roman pro zeny...:p Simona Stasova je tam fakt dobra - uletena matka prekladatelka, srdcom anglicanka ale s ceskym pasom....Napr. ta scena na letisku, ked plynulou anglinou zrusila chlapca pri okienku...Aj pri tom filme som si oddychla....
Vo filme Forrest Gump /ta symbolika s pierkom vo vetre je nadherna, nikdy nevies, kam Ta vietor zanesie.../ je vela peknych slovnych zvratov, hlasok a situacii. Tiez ho mozem vidiet 5x..../a asi som aj videla.../ Napr. - ked predal firmu na lov kreviet a investoval do ovocinarskej firmy s logom duhoveho nahryznuteho jablka.... Ja som sa smiala s frajerom /vtedy/ na cele kino, lebo to bolo logo firmy na vyrobu PC -Apple..... Museli sme tam posobit dost rusivo, lebo inak boli vsetci ticho, nikto to nepochopil....
...Zivot je ako bomboniera, nikdy nevies, co dostanes.....
0 0
uko uko

uko je offline (nepripojený) uko

mne sa páčili Pelíšky, Donutil je skvelý komik
...jáááá ti zabručím!
...lyžičky od soudruhú z NDR
alebo jeho filmová manželka:
... tolik práce a přitom taková blbost
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Videli ste Ako prichádzajú sny?
0 0
uko uko

uko je offline (nepripojený) uko

Gabi03
Videli ste Ako prichádzajú sny?
s Robinom Williamsom?
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

uko
s Robinom Williamsom?
Áno. Ja sa neviem vynadívať.
0 0
dana9 dana9

dana9 je offline (nepripojený) dana9

právnik
Z komédií sa mi veľmi páčila "Vrtieť psom", s Dustinom Hofmanom, bola to brutálna čierna komédia, teraz už neverím ničomu, čo sa píše v novinách alebo ide na správach v TV

Krásny je tiež film Ako zabiť vtáčika, nedávno ti išlo na STV 2, čítala som aj knihu.

dana
Naposledy upravil dana9 : 16.08.06 at 08:48
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Film FANY s J. Bohdalovou je tiež veľmi pekný.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať