Zavrieť

Porady

Dobré filmy

Môžme si spolu zaspomínať na filmy,hercov, herečky ... ktoré nás zaujali a veľmi sa nám páčili. Alebo zaujímavé scény, hlášky, filmová hudba atď.
Usporiadat
suzuki suzuki

suzuki je offline (nepripojený) suzuki

Mne sa zasa veľmi páčil Pýcha a predsudok
0 0
auctovnicka auctovnicka

auctovnicka je offline (nepripojený) auctovnicka

Mna vie vzdy chytit film Motylik so Stevom McQueenom.
0 0
Tomáško Tomáško

Tomáško je offline (nepripojený) Tomáško

A čo takto nezabudnuteľný Vlasta Burian?
0 0
dadika dadika

dadika je offline (nepripojený) dadika

väčšinou som sama sebou
Ja mám rada film "Divoké kočky" ..... je taký na odľahčenie
0 0
heja3 heja3

heja3 je offline (nepripojený) heja3

Naposledy som sa dobre zabavila na filme Drž hubu! so Jeanom Renom a Gerardom Depardieuem (ha ha skoro som si prsty zaplietla, aj tak neviem, či som to jeho meno dobre vyskloňovala). Napriek "hnusnému názvu" dobrá komédia.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Zajtra v noci dávajú na Markíze pekný film Madisonské mosty. Meryl Streep patrí medzi moje obľubené.......
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Aj ja ju mám veľmi rada, ale Clean Eastwood, tak to je tiež veľká srdcovka. Chystám sa aj na knihu, ale akosi...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nika
Zajtra v noci dávajú na Markíze pekný film Madisonské mosty. Meryl Streep patrí medzi moje obľubené.......
Tento som už videla aspoň trikrát.
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

Ja mám veľa obľúbených filmov napr. Sedem rokov v Tibete alebo Zoznámte sa, Joe Black, atď... Ale čo tu ešte vôbec nebolo spomenuté - "- Na koneeeee!
- A kde by sme ich vzali?
- No tak utekajme..."
Milujem filmy s Jožkom Krónerom. Nemusí to byť akurát len Pacho, hybský zbojník.Donekonečna môžem pozerať akýkoľvek film, v ktorom si zahral.
0 0
StanislavaF StanislavaF

StanislavaF je offline (nepripojený) StanislavaF

Ja mám rada filmy ako napr. Philadelphia a úplne najúžasnejší film je pre mňa Forrest Gump s Tomom Hanksom
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

To naj čo teraz vysiela STV sú ruské filmy a včerajší - Unavení slnkom Nikitu Michalkova mi dlho ostane v pamäti okrem iného kvôli hereckého výkonu jeho maličkej dcéry. Veľmi ľutujem, že som si ho nenahrala a tak ho nemôžem vychutnať do detailov ešte raz, bol totiž s titulkami.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

dnes večer ČT 2 o 20,00 KRAJINKA od Šulíka. Môže byť?
0 0
kukučka kukučka

A čo skvost slovenskej kinamatografie Vojtová Marína? Nádherná príroda aj ľubozvučná slovenčina, bezkonkurenčné tanečné výkony. A príslovečný smútok v pohľade Ivana Mistríka, prorocké slová K.L. Zachara: zje ťa tá mlynárka, zje! Nuž nezjedla ho mlynárka, zjedla ho iná...
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Obecná škola- práve ide na Markíze
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
willma
Obecná škola- práve ide na Markíze
Skvelý film, aj dnes som ho pozeral, už aspoň 4-tý krát.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

ajobs
Skvelý film, aj dnes som ho pozeral, už aspoň 4-tý krát.
A dnes môžeš piatykrát - večer na Prime.
0 0
kukučka kukučka

Práve začal na JOJ-ke skvelý oscarový film Americká krása.Teším sa, Kevin Space je môj obľúbený herec.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Videla som kedysi dávno maďarský film(alebo sa odohrával v Maďarsku) -Smutná nedeľa. Bola v ňom skladba s týmto názvom, veľmi sa mi páčila. Aj samotný film bol veľmi dobrý. Aj som si ho nahrala na kazetu, ale nahrávka bola nekvalitná, vôbec sa nedala pozerať. Nemáte niekto tú skladbu?

Niečo som našla k tomu filmu:
http://www.filmklub.sk/m/movie.php?id=10181
Naposledy upravil Nika : 27.09.06 at 19:51
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Ja mám tiež zopár filmov, ktoré sa myslím oplatí vidieť ako Pošli to ďalej (nádherný námet, ale myslím si, že nie úúúplne utopický) a tiež film Volám sa Sam.
Ale tiež si nenechám ujsť pána Jebala z filmu Fotr lotr a dobre sa zasmejem (pri hore uvedených akurát roním slzy)- ak sa nemýlim tak ho budú dávať .
0 0
kukučka kukučka

Napíš režiséra, alebo hercov, bohužiaľ nepoznám.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať